قوانین وبسایت

هر سرویس دهنده ای در دنیای واقعی و مجازی، قوانینی را وضع می کند تا بتواند محیطی عادلانه بین سرویس دهنده و سرویس گیرنده فراهم کند، به همین جهت ما در پرشین آی تک قوانینی را وضع کردیم تا تلاشی کرده باشیم در راستای دستیابی به محیطی امن و عادلانه برای یادگیری. عضویت در سایت و شرکت در دوره های آموزشی پرشین آی تک به منزله مطالعه قوانین ذیل می باشد.
قوانین حساب کاربری
شما موظف هستید در هنگام عضویت در سایت تمام اطلاعات را به شکل صحیح و معتبر وارد کنید.
در حفظ و نگهداری نام کاربری و رمزعبور خود کوشا باشید و از دادن آن ها به شخص ثالث خودداری کنید.
در صورتی که فرد دیگری بدون اطلاع شما به حسابتان دسترسی پیدا کرد، سریعا از بخش پشتیبانی به ما گزارش دهید.
هر حساب تنها مختص به یک شخص حقیقی می باشد. در صورت مشاهده استفاده چندین شخص از یک حساب، پرشین آیتک این حق را برای خود محفوظ می داند که اکانت مورد نظر را مسدود نماید.
شما در هنگام ثبت نام به هیچ وجه مجاز به استفاده از مشخصات جعلی یا تقلبی نیستید. در صورت مشاهده موارد ذکر شده حساب شما مسدود خواهد شد.
 
ثبت نام در دوره ها
محتوای پرشین آی تک به طور کلی به 4 دسته تقسیم می شوند :
1.    محتوای آزاد :
بخش های بلاگ و TV پرشین آی تک بدون نیاز به ثبت نام در دسترس عموم قرار دارد و می توانید از آن ها استفاده کنید.
2.    محتوای رایگان :
این نوع از محتوا، پس از ثبت نام در سایت، بصورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
3.    دوره های عضویت ویژه
برای دسترسی به این نوع از محتوا باید یکی از پلن های عضویت ویژه پرشین آی تک را تهیه کنید. افرادی که عضویت ویژه آن ها به اتمام می رسد، به این نوع از محتوا دسترسی نخواهند داشت و باید نسبت به شارژ یا خرید عضویت ویژه اقدام کنند. جهت مشاهده تعرفه و امکانات پلن ها، اینجا کلیک کنید.
4.    دوره های نقدی
برای دسترسی به این نوع از محتوا، باید هزینه هر دوره را به طور جداگانه پرداخت کنید (و هزینه آن ها ارتباطی با پلن های عضویت ویژه ندارد). پس از تهیه دوره های نقدی شما به طور نامحدود به دوره دسترسی خواهید داشت.
 
پرداخت در سایت
برای استفاده از محتوای "عضویت ویژه" و "دوره های نقدی" ملزم به پرداخت هزینه از طریق درگاه های پرداخت اینترنتی که پرشین آی تک در اختیار شما قرار می دهد، هستید.
خرید گروهی کاملا غیرقانونی بوده و شرعا حرام است. هر شخص تنها می تواند برای اکانت شخصی خود عضویت ویژه یا دوره نقدی تهیه کند.
 
پشتیبانی دوره ها
شما میتوانید از بخش تیکت و سوالات، مشکلات خودتون درباره دوره ها را مطرح کنید. همکاران ما در بخش پشتیبانی پرشین آی تک در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود.
 
حریم شخصی کاربران
حفظ حریم شخصی کاربران یکی از الویت های تیم پرشین آی تک است و همه تلاش خود را می کنیم تا بستری امن برای فعالیت و یادگیری فراهم کنیم.
اطلاعاتی که شما در روند ثبت نام یا سایر موارد در اختیار پرشین آی تک قرار می دهید، نزد پرشین آی تک محفوظ مانده و در اختیار هیچ شخص حقیقی و حقوقی قرار نخواهد گرفت، مگر به درخواست قانون و مراجع ذی صلاح که الزام آور است.
 
حقوق مالکیت معنوی
شما با ارسال نظرات، پیشنهادات، ایده ها و هرگونه محتوا برای پرشین آی تک، مجوز استفاده از آن برای نشر و به اشتراک گذاری (مثلا در موارد تبیغاتی) را خواهید داد.
تمام مطالب تولید شده توسط پرشین آی تک، اعم از متن، عکس و ویدئو، متعلق پرشین آی تک بوده و از قانون کپی رایت جمهوری اسلامی ایران تبعیت می کند.
شما حق ویرایش، برش یا تولید هرگونه محتوای مشتق شده از اطلاعات موجود در وب سایت پرشین آی تک، جهت مقاصد تجاری یا باز نشر آن را، نخواهید داشت.
شما حق استفاده از بخشی از فیلم ها، تصاویر یا متون به شکل جدا  شده از بستر اصلی آن(که در پرشین آی تک برای آن در نظر گرفته شده)، جهت مقاصد تجاری یا باز نشر آن را نخواهید داشت.
تمام اطلاعاتی که در وب سایت پرشین آی تک جمع آوری شده زیر نظر سیاست حفظ حریم خصوصی می باشد.

نظرات،انتقادات و پیشنهادات
در صورت مشاهده هریک از موارد زیر در بخش نظرات و همچنین تالار گفتگو از سوی شما، مطلب شما حذف خواهد گردید و درصورت تکرار حساب شما مسدود خواهد شد :
هرگونه نشر محتوا بر خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران و خلاف قوانین جرایم اینترنتی.
نشر محتوا نادرست، گمراه کننده، فریبنده، رکیک و بر خلاف شئونات عرف جامعه.
هرگونه توهین به اشخاص ثالث و تجاوز به حریم خصوصی آن ها.
محتوای حاوی ویروس، جاسوس افزار و موارد مشابه.
هرگونه محتوای حاوی هرزنامه.
اطلاعات شخصی یا حساس افراد ثالث.

نظارت بر محتوا
پرشین آی تک حق دارد به صلاح دید خود نوشته های کاربران که در بخش های مختلف سایت(نظرات، تالار گفتگو و...) قرار می گیرند و از قوانین سایت تبعیت نمی کنند را ویرایش، حذف و یا از انتشار آن جلوگیری کند. ما در پرشین آی تک وظیفه خود می دانیم که محتوای سالم، فاخر، در شان جوان ایرانی و به دور از هر توهینی به دست کاربران برسانیم.
 
امنیت وبسایت
در صورت مشاهده هریک از موارد زیر توسط سامانه هشدار امنیتی پرشین آی تک، حساب شما تعلیق یا به طور کامل مسدود خواهد شد :
 
استفاده از ربات یا نرم افزارهای مشابه برای دسترسی به محتوای محرمانه، رسیدن به یک هدف غیرقانونی، نقض قوانین وبسایت و به طور کلی هر عملی که مخاطره امنیتی تشخیص داده شود.
استفاده از ویروس، تروجان، کرم و موارد مخرب مشابه.
هر عمل مخربی که باعث از کار افتادن، آسیب و حمله به وبسایت تلقی شود.
ارسال هرگونه هرزنامه( در این مورد به کاربر مورد نظر تذکر داده خواهد شد و در صورت تکرار، حساب شخص مذکور تعلیق یا مسدود خواهد شد).
 
عدم رعایت قوانین
در صورت عدم رعایت هریک از قوانین ذکر شده در این بخش، حساب شما تعلیق یا به طور کامل مسدود خواهد شد.