CMS های برتر PHP در سال ۲۰۱۹

اگر می خواهید بازدید کنندگان بیشتری را به وب سایت یا وبلاگ خود جذب کنید و می خواهید آنها را با مطالب خود درگیر کرده تا زمان بیشتری را در سایت شما سپری کنند، به محتوای بسیار جذاب نیاز دارید: متن ها، تصاویر، فیلم ها و گرافیک ها و غیره. در این مقاله CMS های برتر PHP را خدمت شما معرفی می کنیم.

نویسنده سید علی اندرزگو

CMS های برتر PHP در سال ۲۰۱۹

اگر می خواهید بازدید کنندگان بیشتری را به وب سایت یا وبلاگ خود جذب کنید و می خواهید آنها را با مطالب خود درگیر کرده تا زمان بیشتری را در سایت شما سپری کنند، به محتوای بسیار جذاب نیاز دارید: متن ها، تصاویر، فیلم ها و گرافیک ها و غیره. در این مقاله CMS های برتر PHP را خدمت شما معرفی می کنیم.

. محتوای خوب فقط به معنای ارسال نیست. این مواد ، بلکه آن را با قوام و کیفیت حفظ می کند. برای انتشار ، به روزرسانی و مدیریت محتوای جذاب خود ، باید چندین بار به وب سایت / وبلاگ خود مراجعه کنید. مراقبت از وب سایت عظیم بسیار دشوار است و تقریباً غیرممکن است بدون داشتن سیستم مدیریت محتوای مناسب (CMS). ما در اینجا CMS برتر را مبتنی بر PHP به اشتراک می گذاریم تا وظیفه شما آسان تر شود.

۱ . WordPress

این CMS دارای بیشترین سهم بازار در میان سایر سیستم های مدیریت محتواست. وردپرس برای وبلاگ نویسی بلاگ ساخته شده بود، این پلتفرم بسیار ساده است و می توانید با استفاده از طیف گسترده ای از افزونه ها و قالب ها آن را به محتوای خود اختصاص دهید

وردپرس یک تجربه برتر را ارائه می دهد. یک ویرایشگر قدرتمند که قالب محتوای شما را قویتر میسازد، این پلتفرم همچنین شامل ثبت نام کاربر، به روزرسانی ها، و انجمن بزرگ و مفید می باشد.

۲ . Drupal

دروپال یک CMS منبع آزاد است که به زبان پی اچ پی نوشته شده است و به عنوان یکی از بهترین سیستم عامل های فروشگاه های تجارت الکترونیکی شناخته می شود. ابتدا به عنوان یک راه حل جامعه دانشجویی توسعه داده شد، اما بعداً به عنوان CMS کاملاً منبع باز توسعه یافت. دروپال توسعه دهندگان را برای ایجاد فروشگاه های اینترنتی بسیار بهینه و با کمال فراهم می کند. این پلتفرم ویژگی های برنامه توسعه را غنی می کند و مورد علاقه اکثر توسعه دهندگان است.

همانطور که از افزونه های وردپرس استفاده می کند، ماژول های دروپال به صورت اختصاصی عملکردهای موجود در وب سایت ها را انجام می دهند. علاوه بر این، این پلتفرم دارای طیف گسترده ای از ویژگی ها و گزینه های دیگر است که آن را به یکی از برترین CMS های بازار توسعه برنامه های کاربردی تبدیل می کند. بسیاری از سازمانهای بزرگ جهان از جمله NBC ، دانشگاه هاروارد، تسلا، پرنسس کروز، MTV UK و دیگران از Drupal برای عملیات وب خود استفاده می کنند. این پلتفرم همچنین توسط طیف گسترده ای از جامعه پشتیبانی می شود که بطور مداوم با سرعتی سریع در سرتاسر جهان در حال رشد است.

۳ . Joomla

جوملا یک CMS مبتنی بر PHP برای ایجاد نمونه کارها و وب سایت های وبلاگ است. وردپرس با مقایسه کاملاً منصفانه نیست ، اما این پلتفرم ویژگی های کافی برای وب سایت های پویا کلاس بالا را ارائه می دهد. این بستر گزینه ای را برای توسعه دهندگان فراهم می کند تا بتوانند به راحتی سایت های خود را در سیستم های پایگاه داده ترجیحی ادغام کنند. این یک بستر قدرتمند برای توسعه دهندگان برای وب سایت های دارای قابلیت های پیشرفته است.

CMS به شما امکان می دهد تا در عرض چند ثانیه با یک کلیک وبلاگ / وب سایت خود را به راحتی با میزبان ادغام کنید. علاوه بر این ، ایجاد وب سایت های پاسخگو (کار بر روی انواع دستگاه ها) با سیستم عامل بسیار آسان است. همچنین انواع مختلفی از برنامه های افزودنی و طراحی های جالب را ارائه می دهد که می توانید ترجیحا در برنامه های وب خود استفاده کنید و ویژگی های آن را بهبود ببخشید به همین دلیل این پلتفرم در ۵ مورد استفاده CMS برتر در جهان قرار دارد و توسط مارک های پیشرو از جمله eBay ، Barnes & Noble ، IKEA و بسیاری دیگر استفاده می شود.

۴ . Typo3

TYPO3 جامعه عظیمی را ارائه می دهد ، که برای مبتدیان دارای مشکل فنی / مشکلات یا سؤالاتی بسیار سریع و آسان است. همچنین تعداد زیادی حرفه ای وجود دارند که در پشتیبانی TYPO3 تخصص دارند و خدمات آژانس بسیار خوبی را برای کاربران تجاری ارائه می دهند.

استفاده حرفه ای از سیستم مدیریت محتوای با کارایی بالا (CMS) نیاز به دانش تخصصی دارد. با این کار ، حتی ساختارهای پیچیده سایت با محتوای چند زبانه نیز به سختی قابل اجرا هستند. طیف گسترده ای از کارکردهای موجود در TYPPO3 ، مدیریت حقوق حرفه ای در سطح شرکت را تضمین می کند و پشتیبانی از همه نوع برنامه های تجاری ، مانند سیستم های CRM و ERP را فراهم می کند. از طرف دیگر ، این دوره به دوره آموزش طولانی و تلاش نسبتاً زیاد دولت نیاز دارد.

در اصل، طیف گسترده ای از عملکردهای ارائه شده توسط TYPO3 امکان اجرای هر نوع پروژه را ممکن می سازد. اما این با هزینه قابل توجهی برای نصب ، پیکربندی و تعمیر و نگهداری همراه است. محبوبیت و شهرت خوب نرم افزار همیشه به استفاده از آن کمک می کند. در این حالت ، کاربران معمولاً تلاش بیشتری را نسبت به نیاز خود انجام می دهند. اگر طیف وسیعی از عملکردهای ارائه شده توسط شرکت CMS مورد نیاز نباشد ، معمولاً اپراتورهای وب سایت توسط یک قطعه کوچک از نرم افزار با نصب اساسی باریک ارائه می شوند. برای پروژه های پیچیده ای که توسط متخصصان مجرب IT اداره می شود ، TYPO3 پایه و اساس بهینه برای حضور موفق آنلاین است.

۵ . Squarespace

Squarespace یکی دیگر از پلتفرم های شناخته شده CMS است و تقریباً در همان زمان شروع وردپرس شروع به کار کرد. تفاوت اصلی Squarespace و WordPress در این است که Squarespace منبع باز نیست بنابراین نمی توانید نرم افزار را بارگیری کنید و آن را روی سرور خود نصب کنید.

سازنده وب سایت ، سکوی وبلاگ نویسی و سرویس میزبانی همه در این سیستم با هم ادغام شده اند. شما فقط نیاز به عضویت در عضویت دارید و Squarespace ساخت وب سایت را از ابتدا با سهولت آسان می کند ، که اگر هیچ تجربه توسعه وب قبلی را نداشته باشید ، یا اگر می خواهید سایت وب سایت شما فعال باشد ، به راحتی قابل استفاده است. یک فضای کوتاه از زمان مانند وردپرس ، می توانید مضامین / قالب های مختلفی را نصب کنید و با استفاده از متن ، تصاویر و فیلم ها یک وب سایت ایجاد کنید.

۶ . SilverStripe

تمرکز اصلی محصولات SilverStripe ، CMS که اجازه می دهد وظایف فنی توسعه وب سایت در داخل یک رابط کاربری گرافیکی انجام شود و همچنین با چهارچوب های برنامه نویسی متمرکز شود که هیچ برنامه ای برای تأیید محتوای خارج از جعبه امکان پذیر نیست. SilverStripe انعطاف پذیری بیشتری را برای توسعه دهندگان ارائه می دهد و پیچیدگی را برای نویسندگان محتوا از بین می برد.

هسته اصلی SilverStripe به عنوان SilverStripe Framework نامگذاری شده است. مانند بقیه سکوها ، در PHP (5.3) نوشته شده است و از قابلیت های طراحی شی گرا مانند فاصله نام نام استفاده می کند. SilverStripe همچنین چارچوبی را برای توسعه دهندگان وب سایت ایجاد و ایجاد طیف گسترده ای از وب سایت ها فراهم می کند. این وب سایتها مبتنی بر تکنیک های نوین برنامه نویسی از جمله الگوی مشاهده-کنترل-کنترل (MVC) و نقشه بردار شی-رابطه هستند.

SilverStripe با استفاده از یک زبان سفارشی برای قالب ، که مبتنی بر W3C HTML5 است ، کد نشانه گذاری را تولید می کند. این نرم افزار متغیرهایی و منطق شرطی را برای کار ارائه می دهد. SilverStripe را می توان از طریق ماژول ها ، ابزارک ها ، تم ها و کد های سفارشی گسترش داد.

۷ . CakePHP

CakePHP به مهارتهای کد نویسی کمتری احتیاج دارد و برنامه های کاربردی خالص را سریعتر و آسان تر می کند. این فریم ورک PHP 5.5 + معاصر را قادر می سازد که بتواند بسیاری از کارکردها یا فعالیتهای مختلف لایه دسترسی به اطلاعات و یک سیستم مرحله بندی قوی را تولید کند که ساخت و سازهای هر کدام ، چه سیستمهای بزرگ و چه کوچک و پیشرفته را آسانتر و مزه تر می کند.

این مجوز دارای مجوز MIT با منبع باز است که باعث می شود بدون استفاده از محدودیت استفاده در برنامه های صنعتی خوب شود. هیچ پرونده XML یا YAML پیچیده ای در آنجا وجود ندارد ، بنابراین می توانید اطلاعات خود را به سادگی تنظیم کنید و قادر به پخت آنها باشید. CakePHP با محافظت داخلی CSRF ، ابزاری برای اعتبار سنجی ورودی ، نوار تزریق SQL و نوار XSS همراه است تا استفاده از آن امن تر و ایمن تر شود.

۸ . ModX

MODX Revolution PHP CMS منبع باز امن است. این یکی از سریعترین ، انعطاف پذیر ترین سیستم عامل CMS در جهان است. دارای گزینه های سفارشی سازی زیادی است. همه چیز به دید خلاق شما بستگی دارد ، هیچ محدودیتی وجود ندارد ، بنابراین می توانید به هیچ وجه و بدون سازش بروید. MODX یک پلت فرم مدیریت وب سایت برای افراد دارای دید خلاق است که در واقع نگران نتیجه استثنایی و بدون سبک سازش هستند. این امکان را به شما می دهد تا با انعطاف پذیری و سهولت سازگاری با نیازهای همیشگی خود ، به طور کامل کنترل و کنترل وب سایت و محتوا خود را انجام دهید.

۹ . Concrete5

კონკრეტული۵ یک سیستم مدیریت محتوا (Open Source CMS) است.

این کار ساده و ساده اداره و مدیریت وب سایت اینترنتی را انجام می دهد. شما می توانید به هر صفحه در وب سایت خود بروید و تغییر دهید ، Concrete5 همراه با نوار ابزار ویرایش به شما پیشنهاد می دهد هر آنچه را که می خواهید تغییر دهید و در وب سایت خود تغییر دهید ، تغییر دهید. بدون کتابچه راهنمای پیچیده ، بدون رابط کاربری پیچیده ، ساده و آماده کلیک بر روی آن.

شما به راحتی می توانید مجلات آنلاین ، روزنامه ها ، تجارت الکترونیک ، وب سایت های کسب و کار کوچک و انواع وب سایت های دیگر را با این CMS منبع باز بسازید. این سیستم با چهارچوبی انعطاف پذیر و قوی ارائه می شود که می تواند در هیچ زمان مورد استفاده قرار نگیرد. این CMS برای توسعه دهندگان تازه کار و متخصص طراحی شده است.

۱۰ . PHP Fusion

PHP-Fusion چارچوب وب آزاد و منبع باز مبتنی بر و MySQL و PHP است. این سیستم به دلیل سیستم بسیار مشارکتی که دارای یک سیستم مدیریت محتوای یکپارچه (CMS) با بسیاری از ویژگی های دیگر است ، به طور مداوم در حال رشد است. برای عملکرد ، باید PHP-Fusion بر روی یک سرور وب میزبان محلی یا از راه دور نصب شود.

این منبع آزاد با وزن سبک در ابتدا در سال ۲۰۰۲ منتشر شد. این نرم افزار با رابط کاربری ساده ، جامع مدیریت و با گزینه های سفارشی سازی همراه است. این می تواند به راحتی با نیازهای روزانه در حال تغییر متناسب باشد.

۸ مورد از بهترین موتورهای جستجوی تصویر

۸ منبع فوق العاده برای یادگیری React.js

منبع

دانلود قالب شرکتی jony

دانلود قالب شرکتی jony

نویسنده سید علی اندرزگو

دانلود قالب شرکتی carbook

دانلود قالب شرکتی carbook

نویسنده سید علی اندرزگو

پاسخی بگذارید

ایمیل شما منتشر نشده و نزد ما محفوظ است.