5 مورد از بهترین ابزارهای رایگان UI Mockup

سید علی اندرزگو 135 بازدید

به کمک Mockup لازم نیست منتظر طراحی صفحه نهایی باشید، می توانید به سرعت اولین تصویر از وب سایت آینده خود را در اختیار داشته باشید، می توانید ایده های خود را در عرض چند دقیقه مشاهده کنید. این امر موجب می شود فرصت بیشتری برای اصلاح آن داشته باشید، و در زمان و انرژی خود صرفه جویی می کنید. در مقاله پیش رو بهترین ابزارهای UI Mockup را معرفی می کنیم.
طراحان حرفه ایی وب از این ابزارها می توانند برای تحلیل طرح، طراحی و همچنین عملکرد یک وب سایت جدید استفاده کنند. شما می توانید از مزایای آن بهره مند شوید و خیلی سریع مدل های خود را ایجاد کنید.


1 . Mockplus


Mockplus یک ابزار رایگان همه جانبه UI Web Mockup است که به شما امکان می دهد برای موبایل (Android و iOS)، دسکتاپ (رایانه شخصی و Mac) و برنامه وب موکاپ ایجاد کنید و به کمک آن اطمینان حاصل کنید که این مدل خاص با بهترین روش های طراحی مطابقت دارد. در حالی که بسیاری از ابزارهای رابط کاربر UI به صورت رایگان وجود دارد و بسیاری از آنها عملکردهای بسیار قدرتمندی ارائه می دهند، در واقع Mockplus برای مبتدیان بسیار آسان است. با استفاده از 200 مؤلفه خوب، لازم نیست قبل از استفاده از آن برنامه نویسی انجام دهید. Mockplus باعث می شود که در چند دقیقه بتوانید مدل طراحی صفحه را به راحتی ایجاد کنید. در ضمن، یک انتخاب ایده آل برای ساخت مدل های تعاملی است که معمولاً در طراحی تجربه کاربری مشاهده می شود.

همه افراد می توانن به مدت 7 روز رایگان از آن استفاده کنند. اگر دانش آموز، مربی یا معلمی هستید که به طراحی UI / UX یا سایر موقعیتهای مرتبط با آموزش طراحی نرم افزار مشغولید، می توانید یک نسخه آزمایشی رایگان از نسخه Mockplus Pro را بدست آورید. درخواست خود را ارسال کنید و آن ها خیلی زود با شما تماس خواهند گرفت. شایان ذکر است که هر کاربری که اکانت نامحدود را خریداری می کند می تواند از کلیه ویژگی های Mockplus Pro برای یک عمر بدون انقضا بهره مند شود. همچنین شما می توانید بدون هزینه اضافی تمام نسخه ها و به روزرسانی های جدید را به شکل جزئی یا عمده دریافت کنید. هر کاربر 500 مگابایت فضای ذخیره سازی ابری دارد.


2 . Balsamiq Mockups


ابزار Mockup Balsamiq یا Balsamiq Studios احتمالاً شناخته شده ترین ابزار Mockup Web UI به صورت رایگان در لیست ما است. این ابزار یک بار به عنوان یک برنامه دسکتاپ ارائه می شود و به صورت محلی بر روی رایانه شخصی نصب می شود، و سپس به عنوان یک برنامه وب ادامه می یابد. قبل از تصمیم گیری در مورد نسخه پولی شما می توانید هر دو نسخه را به مدت 30 روز بصورت رایگان تست کنید.

پس از لود شدن برنامه، می توانید طیف گسترده ای از عناصر آماده را برای ایجاد مدل سازی سایت خود انتخاب کنید. این عناصر در گروههای معنی دار قرار می گیرند و می توانید به راحتی آنها را روی سطح ترسیم بکشید. پس از آنجا ، می توانید آن را مطابق میل خود قالب بندی کنید. به طور کلی ، Balsamiq ابزاری بسیار جامع و آسان برای استفاده است. متأسفانه ، اشاره در پایین نسخه آزمایشی به سرعت در چشمان شما می چرخد. نوشته شده است که نسخه آزمایشی هر چند دقیقه بطور خودکار تنظیم مجدد می شود. این بدان معنی است که بعد از حدود 2-3 دقیقه کار شما از بین می رود و شما را به استفاده از "نسخه های واقعی" ترغیب می کنید. Balsamiq با نسخه آزمایشی رایگان توصیه نمی شود ، اما با نسخه آزمایشی 30 روزه ، می توانید کارهای زیادی انجام دهید.


3 . Mockplus iDoc


Mockplus iDoc یک ابزار و همکار طراحی مناسب برای طراحان، توسعه دهندگان و مدیران محصول برای بارگذاری، نمونه سازی اولیه، اظهار نظر، آزمایش، تکرار و تکرار طراحی بصورت آنلاین و بصورت آنلاین و مشترک است. مشخصات، دارایی ها و قطعه های خودکار تولید شده به طراحان و توسعه دهندگان کمک می کند حداقل 50٪ از وقت کارشان را صرفه جویی کنند. همه چیز (مانند همگام سازی طرح ها / مشخصات Sketch / PS / Adobe XD، اظهار نظر طرح ها، ایجاد جریان UI و نمونه های تعاملی، بررسی و بارگیری مشخصات طراحی / دارایی ها، بارگذاری نمونه های اولیه از Axure / Justinmind / Mockplus و اسناد محصول، و طراحی دستی، و غیره) را می توان با کلیک ساده و کشیدن و رها کردن انجام داد. همه افراد 5 پروژه و 5 عضو تیم به صورت رایگان دریافت می کنند. همه افراد ثبت نام شده می توانند 5 پروژه ایجاد کرده و 4 عضو تیم را به صورت رایگان و همکاران نامحدود دعوت کنند.


4 . Wireframe.cc


Wireframe cc ابزاری بسیار ساده (minimalistic) است، که یک وب مستقل رایگان موبایل و ابزار نمونه سازی UI است، فرصت های بسیار مناسبی را برای شما فراهم می کند تا بتوانید با سرعت بالایی سایت خود را ایجاد کنید.
Wireframe cc با ابزارهای که در بالا ذکر کردیم متفاوت است. در صورت استفائده از ابزار فقط می توانید ناحیه ترسیم و چند دکمه برای قالب بندی عناصر ترسیم شده را مشاهده کنید.. عملکرد حافظه wireframe | سی سی یک امتیاز ویژه است. این عملکرد حافظه در نسخه رایگان نیز موجود است و می توانید کارهایی را که آخرین بار از کار خود خارج کرده اید با ذخیره کردن آدرس اینترنتی wireframe ادامه دهید. عملکرد خروجی فقط در نسخه پولیموجود است. با این حال یک سیستم شبکه می تواند در نسخه رایگان در منطقه طراحی قرار گیرد. به طور کلی این یک ابزار نمونه سازی آنلاین Mockup  Wireframe و UI است که برای مدل سازی سریع یک ایده وب سایت ارائه می دهد.


5 . Moqups


Moqups از دیگر ابزارهای معروف Mockup Web UI به صورت رایگان است. این یک برنامه وب خالص است. نسخه دسکتاپ این بزار در دسترس نیست به دنبال آن نگردید. این ابزار ساختار خوبی دارد و فضای کاری آن می تواند بلافاصله معرفی شود. در نوار کناری، قالب های از پیش ساخته را پیدا خواهید کرد که می توانید بر روی قسمت نقشه بکشید و رها کنید. دقیقاً مانند Balsamiq،  ابزار Mockup Moqups دارای معایب آن در نسخه رایگان است. وقتی تصمیم به خرید نسخه پولی گرفتید می توانید از طیف گسترده ای از توابع استفاده کنید. پیش از این، mockup های شما به صورت فایل PDF  PNG یا JPG ذخیره نمی شوند. این امر جالب توجه نیست، اما اگر بتوانید کار خود را در یک جلسه به پایان برسانید، باز هم عکس صفحه نمایش داده می‌شود تا نتایج خود را برای آن ارائه دهد. اغلب از  Balsamiq برای ایجاد مدل ها استفاده می شود البته به انتخاب طراح بستگی دارد. Mockplus توجه طراحان را به خود جلب می کند.


حافظه انسان چگونه کار می کند؟ نکاتی برای طراحان UX (تجربه کاربری)

نظرات

برای ارسال نظر در سیستم ابتدا وارد شوید.

هنوز نظری برای این مطلب ثبت نشده است.