10 ابزار برتر توسعه PHP برای توسعه دهندگان

سید علی اندرزگو 73 بازدید

PHP یک زبان برنامه نویسی سمت سرور است که در HTML جاسازی شده است. این زبان برای مدیریت محتوای پویا، بانک های اطلاعاتی و ساخت کل سایت های تجارت الکترونیکی مورد استفاده قرار می گیرد. در مقاله پیش رو 10 ابزار برتر توسعه php را خدمت شما عزیزان معرفی می کنیم.

Rasmus Lerdorf اولین نسخه PHP را در سال 1994 عرضه کرد.PHP مخفف اختصاری پیش پردازنده Hypertext" است. PHP به عنوان یک پروژه منبع باز کوچک شروع به کار کرد و هرچه افراد بیشتری از آن استفاده کردند سریعتر تکامل یافت. پی اچ پی یک زبان برنامه نویسی سمت سرور است که در HTML جاسازی شده است. این زبان برای مدیریت محتوای پویا، بانک های اطلاعاتی و ساخت کل سایت های تجارت الکترونیکی مورد استفاده قرار می گیرد.
این برنامه با تعدادی از پایگاه های داده معروف از جمله MySQL  PostgreSQL ،Oracle ،Sybase ،Informix و Microsoft SQL Server ادغام شده است.
PHP به طرز دلنشینی در اجرای خود ظریف است، به خصوص وقتی که به عنوان یک ماژول Apache در سمت یونیکس کامپایل شود. سرور MySQL پس از راه اندازی، حتی پرس و جوهای بسیار پیچیده با مجموعه نتایج بسیار زیاد را در زمان تنظیم رکورد اجرا می کند.
PHP از تعداد زیادی پروتکل اصلی مانند POP3 ،IMAP و LDAP پشتیبانی می کند. PHP4 با پشتیبانی از جاوا و توزیع معماری اشیا ((COM و CORBA)، توسعه n-tier را برای اولین بار امکان پذیر کرد.

پردازنده Hypertext (PHP) یکی از کاربردی ترین گویش های اسکریپتی برای اجرای سرور جانبی است. شاید بزرگترین موقعیت مورد نظر این باشد که به هر ساختار بانک اطلاعاتی به عنوان مثال، SQL و Oracle پشتیبان می دهد. PHP اجازه می دهد تا مرحله متقاطع انجام شود، با این روش می توانید از آن برای ساختن برنامه های کاربردی در هر فریم ورک کاری استفاده کنید.

در اینجا چند مدل وجود دارد که می توانند به ایجاد یک محیط توسعه یکپارچه (IDE) برای عملکرد بهتر به ما کمک کنند:

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            

1 . Wonderful Text

Wonderful Text یکی از محرمانه ترین ادیتورها برای توسعه PHP است. این ادیتور را نمی توان یک IDE مستقل دانست. با این حال انتظار می‌رود که شما ماژولارهای خاص و افزایش‌ها را معرفی کنید تا آن را برای توسعه برنامه PHP تغییر دهید. این برنامه کد منبع متقاطع را تغییر می‌دهد. زبان های مختلف برنامه نویسی و نشانه گذاری را پشتیبانی می کند. برخی از نکات برجسته و مفید عبارتند از سوئیچ پروژه فوری، بهبود پالت سفارش، تغییر تقسیم، API پلاگین، و حالت رایگان وقفه. این برنامه زیربنای لینوکس، ویندوز و Mac OS است.


2 . Zend Studio

Zend Studio در تلاش است تا کدها را با سرعت ایده آل اجرا و عیب یابی کند. با استفاده از Zend Studio می توانید برنامه ها را روی محیط ابری اجرا کنید. IDE زیربنای زبان های مختلف، به عنوان مثال: #C ، ویژوال بیسیک، سی، جاوا اسکریپت و ++C. بخشی از قابلیت های کلیدی این ادیتور شامل تصویب با اجرای سریعتر، سفارش کد و پیکربندی کد، ساختار Zend، ادغام ابزار Zend، پشتیبانی ماژول Eclipse، پشتیبانی docker است. به همین ترتیب می توانید از آن با سیستم عامل های مختلفی از جمله Linux ،Mac OS و Microsoft Windows استفاده کنید.


3 . Netbeans

Netbeans در مقایسه با سایر ابزارهای توسعه PHP عملکرد فوق‌العاده ایی دارد، چرا که هر دو زبان فرانت اند و مقاله را به عنوان مثال: HTML۵ و C را صورت جداگانه تقویت می‌کند. یکی از موقعیت ممتاز Netbeans این است که شما می‌توانید از آن برای مونتاژ یک برنامه وب که پشتیبان مجموعه ایی از زبان‌ها است استفاده کنید. قابلیت های مهم آن عبارتند از: تنظیم کد، سن تعیین کننده گیرنده، تلاش برای دریافت کد و اجرای کد و برجسته ساختار جمله. شما می توانید از Netbeans در هر حوزه ی کاری یا رایانه ای با Linux ،Solaris ،Windows و Mac OS استفاده کنید.


4 . NuSphere PhpED

NuSphere PhpED یک دستگاه پیشرفته ترکیب PHP تحت نام پی اچ پی است که در اصل شامل یک Profiler، مدیر سرمقاله PHP، اشکال زدایی PHP، دانش کد و مشتری پایگاه داده است.
زبان های درک شده شامل HTML ،CSS3 ،JavaScript ،XML و Python هستند. علاوه بر این، کمک شایانی به PHP 7.1 می کند. PHP Express برای افزایش سرعت در برنامه های PHP، پشتیبانی از افزودن سند کامپوزیت، اشکال زدایی موازی، واحد PHP با ترکیب کامل و کد PHP Refactor. سیستم عامل پشتیبان وب، آی پد، مک، لینوکس و ویندوز را شامل می شود.


5 . Aptana Studio

Aptana Studio یک ادیتور ایده آل برای نوآوری های یوزرهای سایت است. گویش های ادراک شده، HTML5 ،CSS3 ،Rails ،Ruby، Python و PHP را شامل می شوند. این دستگاه با یک رابط خط سفارش و اشکال زدایی رمزگذاری شده است تا توسعه برنامه php شما حجیم تر باشد. علاوه بر این، سفارشی سازی هایی را برای IDE ،SFTP و FTP ارائه می دهد. بخشی از نکات برجسته استودیو Aptana عبارتند از ترتیب وقفه، بررسی عوامل، اجرای کنترل، تلاش مشترک با استفاده از اتحادیه، فشار و فعالیتهای کشش، پشتیبانی HTML5، سفارشی سازی IDE، یکپارچه سازی Git و ترمینال داخلی. مراحل پشتیبان شامل لینوکس، ویندوز، Mac OS X و افزونه Eclipse است.


6 . Cloud 9

همانطور که از نام آن پیداست، Cloud 9 یک IDE است که به طور ناگهانی تقاضا برای ابر را افزایش می دهد. این ادیتور به شما یک وضعیت کدگذاری هوشمندانه با کمک به گویش ارائه می دهد به عنوان مثال C  C ++، پایتون، PHP و JavaScript به شما کمک می کند. روند صعودی با Cloud 9 این است که به طراحان اجازه می دهد تا برنامه نویسی خود را در موقعیت های از پیش تنظیم شده انجام دهند.
از نکات مهم این IDE عبارتند از: مدیریت ضبط Tabbed، یکپارچه سازی اشکال زدا، تجزیه و تحلیل زبان در زمان واقعی، بازخوانی کد و مدیر سرمقاله تصویر. لینوکس، سولاریس، ویندوز و Mac OS مراحل کاملاً تقویت شده ای دارند.


 7. PHPStorm

PHPStorm ساخت و نگهداری سیستم را آسان تر می کند. به عنوان مثال ساختارهای Zend Framework ،Cake PHP و Symfony در IDE مناسب هستند. توسعه دهندگان پی اچ پی می توانند از آن برای تست واحد،  اصلاح مجدد کد، عیب یابی و ترکیب پایگاه داده استفاده کنند. این ابزار توسعه PHP شامل HTML5 ،CSS ،JavaScript  ،C++  ،Visual Basic ،C و #C است. از نکات برجسته اصلی PHPStorm می توان به: تنظیم مجدد کد، ایجاد کد، عیب یابی با طراحی صفر، پشتیبانی ماژول نام برد. به عنوان مثال، ویرایشگر Vim. برای بهبود PHP در این مرحله می توانید از لینوکس، Mac OS X و Microsoft Windows استفاده کنید.


8 .PHP Debug bar

PHP Debug bar در اصل برای اشکال زدایی PHP ساخته شده است. این ادیتور به دو بخش اساسی تقسیم می شود: ارائه دهنده مقالات اولیه Debug Bar و جمع آوری اطلاعات.
بخشی از قابلیت های اصلی شامل ظرفیت تقاضای AJAX، ترتیب صفحه نمایش ترافیک، طراحی، برنامه نصب، استفاده آسان از رابط، ورود به سیستم و اشکال زدایی در نوار اشکال زدایی است. در این مرحله می توانید از Ruby ،Java ،PHP و .Net استفاده کنید.


9 .  Shroud

شما می‌توانید از آن برای ایجاد کد PHP کم‌تر با بارگذاری ماژول ها استفاده کنید. این IDE را می توان با توجه به جزئیات مربوط به نیازتان تغییر داد. بخشی از قابلیت های مهم Shroud شامل چیدمان کد، مسیر کد، طراحی کد و ساختار جمله است. مراحل راهنما عبارتند از: Linux  Solaris  Windows و Mac OS.


10 . CodeLobster

این یکی از شناخته شده ترین ابزارهای توسعه PHP با توجه به قابلیت های برتر مکانیزه آن است. به عنوان مثال: فهرست کاملی برای نام صفات، ظرفیت ها، برچسب ها و مطالب مربوط به JavaScript وجود دارد. علاوه بر این دارای یک اشکال زدایی داخلی است که کد شما را درون آن تأیید می کند. CodeLobster انعطاف پذیر است زیرا می تواند چند سیستم عامل را تقویت کند. آنها Mint  Windows  Ubuntu  Fedora  Debian و Mac OS را شامل می شوند.منبع

بررسی رتبه بندی وب سایت ها (Web Ranking)

برترین ابزارهای سئو (Best SEO tools)

نظرات

برای ارسال نظر در سیستم ابتدا وارد شوید.

هنوز نظری برای این مطلب ثبت نشده است.