نکات ساده SEO برای بهینه سازی سایت تان

سید علی اندرزگو 116 بازدید

سئو برای کسب و کارها به جهت گرفتن رتبه های بالاتر  در گوگل بسیار مهم است. به همین دلیل است که افراد هنگام بهینه سازی صفحات اصلی خود، محتوای و پیوندهای سایت خود بخش مهمی از وب سایت پست های بلاگ می باشد را فراموش می کنند. در این مقاله نکات ساده ایی از سئو را برای بهینه سازی سایت ها خدمت شما عزیزان معرفی می کنیم.

برای به حداکثر رساندن پتانسیل سئو  سایت تان باید پست های وبلاگ تان را بهینه کنید. مشکل این است که اطلاعات زیادی در مورد آنچه باید و نباید انجام دهید وجود دارد. قصد داریم با این مقاله به شما در این مورد کمک کنیم. می خواهیم مؤثرترین و ساده ترین نکاتی را که می توانید برای بهینه سازی پست های وبلاگ خود استفاده کنید را بیان کنیم.


استفاده از یک یا دو کلمه کلیدی برای حداکثر تأثیر جستجوگرها


یکی از بزرگترین اشتباهاتی که مردم در بهینه سازی سایت خود مرتکب می شوند این است که آن را با کلمات کلیدی اضافه پر می کنند. این فرآیند به عنوان چاشنی کلمات کلیدی شناخته می شود، اگر فکر می کنید که این کار را انجام داده اید در رتبه بندی گوگل جایگاه بالایی نخواهید داشت، کلمات کلیدی خود را برای داشتن رتبه های بالاتر در گوگل نباید از کلمات کلیدی اضافه استفاده کنید. استفاده از یک یا دو کلمه کلیدی خواننده را تحت تأثیر قرار می دهد. تعادل مناسب درج کلمات کلیدی در وبلاگ شما چگونه است؟ بین یک تا دو کلمه کلیدی دم بلند - کلمات کلیدی مبتنی بر سؤال - مخاطبان شما را هدف قرار می دهد. این کار در دو سطح انجام می شود:

  • شما بر کلمات کلیدی خود غلبه نکرده اید، همچنین آن را برای مخاطبان خود بیشتر خواهید خواند.
  • به عنوان یک یادداشت جانبی، شما فقط باید روی یک کلمه کلیدی یا دو مورد در هر پست تمرکز کنید


درج کلمات کلیدی در نقاط مناسب


در بسیاری از موارد، وبلاگ نویسان فقط کلمات کلیدی را در مطالب خود قرار می دهند، به این امید که رتبه سایت شان در جستجوگرها بهبود یابد. این فقط می تواند شما را تا کنون ببرد. اما با درج کلمات کلیدی خود در این زمینه های خاص، متوجه افزایش رتبه بندی خود خواهید شد:

  • عنوان برچسب

         عنوان پست وبلاگ شما اولین خط جلب توجه خواننده و Google شما است. گنجاندن کلمه کلیدی بسیار مهم است.

  • آدرس اینترنتی

        Google URL شما را به عنوان بخشی از الگوریتم خود خزنده می کند. شما می توانید با وارد کردن یک کلمه کلیدی در URL، یک فرصت عالی برای بهینه سازی وبلاگ های خود داشته باشید.

  • متا

       کمبودهای کوچک در زیر URL شما با عنوان Meta شناخته می شوند و عامل دیگری که در الگوریتم رتبه بندی در نظر گرفته می شود. اطمینان حاصل کنید که یک کلمه کلیدی را در توضیحات متا خود قرار دهید ، بنابراین باعث افزایش رتبه شما می شود و توجه مخاطبان خود را به خود جلب می کند. شما 160 کاراکتر در دسترس خود دارید ، بنابراین از همه آنها استفاده کنید!


بهینه سازی متن Alt تصاویر

در حالی که ما می توانیم تصاویر را در پست های وبلاگ مشاهده کنیم (پست وبلاگ شما باید شامل یک، دو یا چند عکس باشد)، موتورهای جستجو نمی توانند آن ها را ببینند، آن ها فقط متن را می بینند، یعنی اطلاعاتی که توضیح می دهند تصویر برای چیست.
این باعث می شود متن فرصتی دیگر برای بهینه سازی پست وبلاگ شما باشد. این یک کار بسیار ساده ایی است: فقط آنچه را که تصویر نشان می دهد توصیف کنید. تا آنجا که ممکن است دقت کنید و کلمات کلیدی را نیز در آن وارد کنید تا Google بتواند آن را بخواند و سایت شما را برای آن رتبه بندی کند.

پیوند داخلی به صفحات اصلی در وب سایت

ایجاد پیوند داخلی به صفحات و وبلاگ های قدیمی در ایجاد کیفیت و قدرت بلاگ شما بسیار موثر است. این امر دو تاثیر مهم روی سایت شما می گذارد که عبارتند از:

  • خوانندگان شما را به بخش های دیگر وب سایت شما متصل می کند، بنابراین آنها را برای مدت طولانی در وب سایت شما نگه می دار
  • باعث می شود پست بلاگ شما نسبت به موتورهای جستجو معتبرتر باشد


داخلی نگه داشتن پیوندها می تواند تفاوت قابل توجهی در عملکرد و نفوذ سایت شما ایجاد کند، ایجاد لینک ها یک بخش اساسی در فرآیند وبلاگ نویسی و سئو است.


ساختن پیوندهایی به سایت های معتبر و تأثیرگذار

در زمانی که در حال ساخت و نوشتن وبلاگ تان هستید، ارتباط با مقاله ها و سایت های معتبر را در نظر داشته باشید، این توجه و زیر نظر داشتن برای SEO شما موثر است.
Google تشخیص می دهد که شما این تحقیق را انجام داده اید و سعی می کنید با پیوند دادن به یک سایت مهم و تأثیرگذار، کیفیت وبلاگ خود را ارتقا دهید. پیوند دادن آمار یا نکات مهم به یک وب سایت همچنین کمک زیادی در به شهرت رسیدن وبلاگ شما می کند. این خود یک امتیاز است. اگر از بازاریابی شبکه های اجتماعی استفاده می کنید، به صفحات Facebook ،Google My Business ،Twitter یا LinkedIn متصل شوید.

و قبل از فکر کردن که شما خوانندگان خود را به سایتهای با نفوذتر اعزام می کنید، نگران نباشید. خوانندگان به طور خودکار متوجه می شوند که از یک منبع قابل اعتماد از اطلاعات استفاده کرده اید، و اعتبار شما را ارتقا می بخشد.


بلاگ های طولانی تر بهتر عمل می کنند

طول استاندارد بلاگ حدود 300 تا 500 کلمه است، بهتر است برای بلاگ های طولانی تر برنامه ریزی کنید. SerpIQ یک بررسی انجام داد و متوجه شد که وب سایت های در رتبه 10، 400 کلمه کمتر نسبت به رتبه های اول دارند. این امر نیاز به داشتن وبلاگ های طولانی تر و محتوای بیشتر در سایت شماست که موجب برجسته شدن آن می شود.

اما چقدر؟ مطالعات نشان داده است که خوانندگان تمایل دارند وبلاگ های طولانی تر را نادیده بگیرند، زیرا خواندن آنها بسیار طول می کشد. IMPACT یک نظرسنجی انجام داد تا دریابد که 43٪ از افراد پذیرش پست های وبلاگ را کم کرده اند، و این تلاش برای نگه داشتن افراد در وبلاگ کار سخت تری است. بنابراین چگونه می توانید آنها را از طریق یک وبلاگ با محتوای طولانی در سایت نگه دارید. به زبان ساده، به معنای ساختن وبلاگ های قابل خواندن با کوتاه تر از آنچه که هست به نظر می رسد. زبان خود را محکم کنید، جملات و پاراگرافها را کوتاه کنید، و آنچه ممکن است به نظر یک وبلاگ 1000 کلمه ای باشد به نظر می رسد فقط 500 خواننده باشد. کار می کند. سلام، ما همین الان داریم

استفاده از این تکنیک های ساده سئو باعث بهبود چشمگیر رتبه بندی شما در Google می شود ضمن اینکه وبلاگ های شما منبع قدرتمندی از اطلاعات برای مخاطبان هستند. این بلاگ ها هستند که تاثیر بسزایی در رتبه بندی گوگل دارند.تفاوت متد GET و POST

نظرات

برای ارسال نظر در سیستم ابتدا وارد شوید.

هنوز نظری برای این مطلب ثبت نشده است.