عادت های بد متخصصان سئو

سید علی اندرزگو 84 بازدید

کار یک متخصص سئو می تواند موفقیت را تضمین یا آن را از بین ببرد. اینکه در حرفه ی خود تاثیر گذار نباشید اصلا خوشایند نیست، در این مقاله چند مورد از عادت های بد متخصصان سئو را خدمت شما عزیزان بیان خواهیم کرد.

چرا کار یک متخصص سئو می تواند در جذب مشتری وکاربر موفق عمل کند؟ یک سئو کار می تواند موجب مسدود شدن یک سایت در گوگل شود یا اینکه فروش آن را چند برابر کند مهم این است که از اشتباهات دوری کند.


1 . عدم توجه به کارهای مشتریان

 عدم توجه کافی به محتوای سایت و آنچه مشتری ارائه می دهد اشتباه بزرگی است. این قطعاً یک مسئله بزرگ است، زیرا ما همیشه تصویر کاملی از آن دریافت نمی کنیم. اگر شما کاملاً نمی دانید مشتری شما چه کاری انجام می دهد و صرفا در حال ایجاد پیوند هستید، اگر شما محتوای گمراه کننده دارید مشتری خود را در معرض خطر قرار می دهید.شما در معرض خطر بیگانه کردن کاربرانی هستید که از سایت ها بازدید می کنند و سپس روی پیوند به مشتری خود کلیک می کنند. این یک تجربه بد است. شما در معرض خطر بیگانه کردن کاربرانی هستید که از سایت ها بازدید می کنند و سپس روی پیوند به مشتری خود کلیک می کنند.


2 . توجه بیش از حد به چند پارامتر خاص و در نظر نگرفتن سایر موارد

مهم نیست که به چه معیارهایی علاقه دارید، به نظر می رسد این مسئله خصوصاً در مورد لینک سازها وجود داشته باشد. فرض کنیم شما در حال ایجاد پیوند هستید و روی سایتی کار می کنید که دارای Ahrefs DR 15 است. محتوا خوب است، بازدید در سایت در حال افزایش است و به طور کلی، خارج از DR پایین، می خواهید پیوندی در اینجا داشته باشید. آیا فقط به دلیل همین معیار از امکان دریافت پیوند در آنجا چشم پوشی می کنید؟ برخی از سازندگان پیوندها به دنبال پیوندی کاملاً بی ربط هستند که اگر سایت دارای DR بالاتر باشد، برای مشتری مناسب نیست. باید بگویم معیارهای محدود به تنهایی اطلاعات مورد نیاز شما را نمی دهند.


3 . عدم توجه و آزمودن روش های جدید

تقریباً هر چیزی به نوعی قابل بهبود است. بنابراین مهم است که تلاش کنید و از روش های جدید استفاده کنید. اگر آزمایش A / B را انجام ندهید، می توانید به عنوان مثال هزینه زیادی از دست بدهید و مشتریان را از خود دور کنید. لیستی از ابزارهای ایجاد پیوند را مرور کنید و مواردی را که قبلاً آنها را امتحان نکرده اید را امتحان کنید. کارهای جدید را امتحان کنید حتی اگر این کار تغییری در کارتان ایجاد نکند.


4 . عدم توجه به مواردی که موجب بهبود سئو می شود

برخی افراد نمی خواهند به انتقادات یا پیشنهادات توجهی کنند، اگر پیوندهایی را به صفحه ای ایجاد می کنید و مدیران سایت پاسخگو نیستند، به محتوا نگاهی بیندازید و ببینید چه وجود دارد. اگر به شما الگوی دسترسی داده می شود و میزان پاسخگویی آن پایین است، از شما می پرسد آیا می توانید تغییراتی ایجاد کنید و آن را آزمایش کنید.


5 . اشتباهات خود را پنهان می کنند

همه ما اشتباه می کنیم، مهم این است که اشتباهاتمان را بپذیریم. پنهان کردن اشتباه چیزی را عوض نمی کند در واقع شما خودتان را گول می زنید باید با اشتباههات خود روبه رو شوید.
ممکن است شما یا تیم تان اشتباهاتی را مرتکب شوید بهترین کار این است که اشتباه خود را قبول کنید و به مسئول بالا دستی خود اطلاع دهید


6 . عدم تلاش برای یادگیری تخصصی خارج از حرفه ی خودشان

به عنوان یک کاربر نه صرفا یک سئوکار به فرصت های بالقوه پیوند نگاه کنید. خیلی از افراد در مورد اینکه چرا ما کاری را به روشی خاص انجام داده ایم سوال می کنند یا می خواهند که اصطلاحات SEO مورد استفاده را توضیح دهیم.
بسیاری از زمینه های سئو SEO می توانند به خوبی کارایی داشته باشند، اما برای پیشرفت دانش SEO شما چیزهای زیادی وجود دارد که بهتر است از آن ها بهره ببرید.


7 . اتکا به دانش خود و عدم تلاش برای آگاهی بیشتر در زمینه سئو

به عنوان یک سئوکار باید به روز باشید و از اتفاقات و کارکردهای جدید سئو اطلاع داشته باشید. گوگل دائما الگوریتم های خود را به روز رسانی می کند، تکنیک های جدیدی برای لینک سازی ایجاد و اضافه می شوند، یک سئو کار باید دائما اطلاعات و دانش خود را به روز کند. یکی از زیبایی های SEO این است که هرگز کسل کننده نیست، این گفته جان مولر یکی بلند پایه ترین مدیران گوگل است. سایت های اصلی و مرجع در زمینه سئو را مطالعه کنید و با سایر متخصصان سئو هم کلام شوید.منبع

برترین ابزارهای سئو (Best SEO tools)

نظرات

برای ارسال نظر در سیستم ابتدا وارد شوید.

هنوز نظری برای این مطلب ثبت نشده است.