طراحی های الهام بخش وب، صفحات فرود زیبا، Landing Pages

سید علی اندرزگو

صفحات فرود به عنوان ابزاری مؤثر در بازاریابی وب، حضور و تنوع بیشتری در وب ایجاد می کند. تصاویری با کیفیت و مناسب برای یک صفحه فرود جذابیت آن را افزایش داده و حالت و پیام مورد نیاز را سریعتر انتقال می دهد. در این مقاله 20 لندینگ پیج زیبا را خدمت شما عزیزان معرفی می کنیم.

امروز زمان آن رسیده است که برخی از الهامات را انتخاب کنید. طراحان امروزه تمایل دارند تصاویر را به عنوان تصاویر قهرمان انتخاب کنند، با توجه به روند طراحی UI، به نظر می رسد تنوع آثار هنری ایجاد شده برای اهداف بازاریابی روز به روز بیشتر شود.

در اینجا ما برخی از نمونه های طراحی وب را از نمونه کارهای طراحان و استودیوهای خلاق جمع آوری کرده ایم. صفحات فرود برای اهداف و مضامین مختلف می شوند، برخی از آن ها محصولات و خدمات را تبلیغ می کنند، برخی دیگر حضور در وب را به جوامع، خیریه ها یا موارد آموزشی ارائه می دهند. برای الهام گرفتن خوش آمدید!


طراحی این صفحه فرود توسط Walid Beno از بهترین تصویرگران برای به اشتراک گذاشتن ایده کابل های اینترنت زیر دریایی استفاده می کند.این تصویر توسط Vera Voishvilo نمایانگر جو و فضای همکاری است.تصویر قهرمان خوشمزه برای صفحه فرود از سکوی مسابقه، طراحی توسط Cuberto.صفحه فرود برای پلتفرم تست شغلی Zahidul در اطراف تصویر جذاب است.صفحه فرود هنری، تصویرگری توسط Unfold.بیت کوین، شیب و چشم انداز غیرمعمول در یک تصویر سفارشی برای یک صفحه فرود طراحی شده توسط uixNinja .مفهوم این صفحه فرود که توسط Dmitrii Kharchenko طراحی شده حاوی تصاویری با احساس ترکیب فضای است تا فضای واقعیت مجازی است را به اشتراک بگذارد.


صفحه فرود با استفاده از تصویر خلاقانه نه تنها جذابیت بصری بلکه سلسله مراتب بصری قوی تری ایجاد می کند. طراحی شده توسط Tubik.این یک صفحه فرود توسط Unfold طراحی شده و از پالت رنگی با کنتراست محدود استفاده می کند.این صفحه فرود که توسط Tubik طراحی شده از تصویر زمینه پویا استفاده می کند که به عنوان یک نشانه جهت نیز کار می کند.یکی از بهترین لندینگ پیج ها صفحه فرود فروشگاه لوازم کوهنوردی است که توسط Unfold طراحی شده، طراح این اثر برای جذابیت صفحه برای مخاطبان هدف خود فضای کوهنوردی در این طرح ایجاد کرده است.مفهوم صفحه فرود بالا که توسط Dmitrii Kharchenko طراحی شده از طرحی مرسوم و مد روز استفاده می کند که نمایی سرگرم کننده دارد و ایده محصول را به اشتراک می گذارد.این صفحه لندینگ پیج توسط Alexandra Glustsenko طراحی شده این لندینگ پیج کلاس های گیتار را با یک تصویر زمینه زیبا ترویج می کند.


بهترین نرم افزارهای رابط کاربری (UI) برای طراحی وب سایت

منبع

نظرات

برای ارسال نظر در سیستم ابتدا وارد شوید.

هنوز نظری برای این مطلب ثبت نشده است.