تسلط بر سئو با افزونه های وردپرس (سری دوم)

سید علی اندرزگو 105 بازدید

اگر سایتی با WordPress دارید، احتمالاً چندین افزونه را اجرا می کنید. در حال حاضر چندین هزار افزونه در WordPress.org و صدها مورد دیگر در خارج از وردپرس وجود دارد. در ادامه معرفی افزونه هایی که برای سئوی سایت وردپرسی مناسب هستند در این مقاله چند مورد دیگر از آن ها را خدمت شما عزیزان معرفی می کنیم.


1 . Majestic SEO Dashboard Widget

 افزونه Majestic اغلب برای اهداف سئو توصیه می شود. این افزونه بخشی از قدرت Majestic را در سمت داشبورد وردپرس شما به ارمغان می آورد.


شما بدون اینکه از داشبورد خارج شوید می توانید به جستجوی داده های خود به عنوان نمودار بپردازید.

2 . Stallion WordPress SEO Plugin

دیوید لاو خالق استالین، ادعای جسورانه ای می کند:

استفاده از ویژگی های Yoast یا همه در یک SEO به طور خاص noindex و / یا ویژگی های nofollow گسترده، خودکشی SEO است. این دو افزونه بسیار مورد توجه هستند. به گفته دیوید، این افزونه ها از پیوند زباله سود می برند Stallion برای بازیابی آنهایی که برای شما ساخته شده است.

توصیه می کنیم این  افزونه را امتحان کنید و ببینید که سایت شما چگونه کار می کند.


3 . Automatic SEO Links

آیا تاکنون خواسته اید کلمه کلیدی را تایپ کنید و فوراً آن را به پیوندی تبدیل کنید که منجر به صفحه مورد نظر شما شود؟ حالا زمان آن فرا رسیده که اینکار را به راحتی انجام دهید. هر زمان که عبارت خاصی را که تنظیم و تایپ کنید  پیوندهای خودکار خودکار SEO آن عبارت را به پیوند تبدیل می کند.

 

4 . Social Metrics

محتوای شما در شبکه های اجتماعی محبوب هستند، این افزونه Metrics Social برای شما بسیار کاربردی است.


این افزونه به شما نشان می دهد که تعداد اشتراک های اجتماعی شما چه مقدار از محتوای شما را دریافت کرده است ، و به شما جزئیات کاملی راجع به آنچه می خواهید بدانید ارائه می دهد.

5 . Most Shared Posts

این افزونه شبیه به Metrics Social است، اما بر روی پست ها تمرکز دارد.


6 . Sharebar

اشتراک اجتماعی بخش مهمی از SEO در صفحه است. Sharebar یک جعبه عمودی به سایت شما اضافه می کند که به بازدید کنندگان امکان می دهد محتوای شما را در هر شبکه اجتماعی به اشتراک بگذارند.

اگر می خواهید افراد بتوانند مطالب شما را به راحتی به اشتراک بگذارند (و چه کسی اینطور نیست؟)، این کار Sharebar ضروری است.برنامه نویسی چیست؟7 . Simple URLs

هیچ وقت نمی توانید در مورد URL ها به اندازه کافی کمک کنید. URL های ساده "یک سیستم مدیریت کامل URL است که به شما امکان می دهد لینک های برون مرزی از سایت خود را ایجاد ، مدیریت و ردیابی کنید. ساده و سرراست است چه چیز دیگری می توانستید بخواهید؟


8 . Greg’s High Performance SEO

این یکی دیگر از افزونه های ساده و مفید سئو است. این چندین ویژگی دارد که با بسیاری از دیگر افزونه های SEO در اینجا خوب کار می کند. می توانید از محتوای تکراری مراقبت کنید ، توضیحات ثانویه را ویرایش کنید و بخش اصلی صفحه خود را مدیریت کنید.


9. WP-Optimize

هر از چندگاهی فضای کاری خود را تمیز می کنید. زندگی جدیدی را به فضای شما می بخشد و به شما کمک می کند تا بهتر کار کنید. این کاری است که WP-Optimize برای سایت شما انجام می دهد.


10 . Autoptimize

سبک نگه داشتن سایت بهترین راه برای افزایش کارایی و سئوی سایت است. بهینه سازی کدهای شما را کوچکتر می کند و به شما کمک می کند سایتتان سریع تر لود شود.


11 . P3 (Plugin Performance Profiler)

افزونه ها بسیار کاربردی هستند، اما اگر درست پیکربندی نشده باشند، موجب کندی سایت خواهند شد. P3 افزونه های شما را تجزیه و تحلیل می کند مشکلات آن را برای شما لیست می کند.


12 . Smush Image Compression and Optimization

روش دیگری که برای از بین بردن فایل های بلا استفاده از سایت شما وجود دارد. برای فشرده سازی تصاویر می توانید از این افزونه استفاده کنید تا فضای کمتری را اشغال کند.

با این افزونه سایت شما سریعتر اجرا خواهد شد و موتورهای جستجو بهتر آن را رتبه بندی می کنند.


13 . Imsanity

اگر گزینه دیگری برای بهینه سازی تصاویر می خواهید، Imsanity را امتحان کنید. این افزونه به طور خودکار تصاویر شما را تغییر می دهد.


14 . BJ Lazy Load

این یکی از بی نظیرترین افزونه هایی است که می توان یافت. افزونه ها غیر فعال هستند مگر اینکه در صفحه قابل مشاهده باشند. این افزونه به اجرای بهتر سایت شما کمک می کند.


15 . WP HTTP Compression

برای فشرده سازی می توانید از این افزونه استفاده کنید، با WP HTTP Compression می توانید اندازه صفحات خود را 60 تا 80 درصد کاهش دهید.


حتما آن را امتحان کنید.

16 . LinkPatrol

اگر می خواهید کنترل سطح بالایی بر پیوندهای خود داشته باشید ، استفاده از افزونه LinkPatrol را مد نظر داشته باشید.


با استفاده این افزونه  برای کمک به پیوندها یک SEO واقعی در کنار شماست.


17 . Rel Nofollow Checkbox

این مورد یک افزونه ساده برای افزودن ویژگی nofollow به پیوندهای شما وجود دارد.


18 . Schema Markup

اگر هنوز از نشانه گذاری طرحواره استفاده نمی کنید، این یک روش خارق العاده برای شروع و به دست آوردن یک مزیت SEO است.


19 . Premium SEO Pack

اگر می خواهید یک مغازه یک مرحله ای برای تمام نیازهای SEO خود داشته باشید و اگر مایل به پرداخت هزینه آن هستید (44 دلار) ، Premium SEO Pack بهترین دوست شما جدید است.


20 . Rankie

Rankie چگونگی عملکرد در SERP ها را ردیابی می کند. این رابط کاربری عالی دارد و قابل استفاده است.


این برنامه رایگان نیست ، اما تنها با 17 دلار ، راه حل خوبی را با قیمتی ارائه می دهد که مقابله با آن آسان است.


21 . WooCommerce – All in One SEO Pack

اگر از افزونه All In One SEO Pack استفاده می کنید (شماره 2 در این لیست) ، می توانید از این افزونه که با WooCommerce ادغام شده استفاده کنید.


22 . SEOPressor

برای حداکثر افزایش سرعت ، استفاده از SEOPressor را در نظر بگیرید. اگر برخی از سئو را می شناسید ، این افزونه با تجزیه و تحلیل درون صفحه ، مدیریت پیوند و موارد دیگر سایت شما را به سطح بعدی می رساند.


23 . Akismet

بیش از 3 میلیون نفر از Akismet برای کم کردن هرزنامه در کامنت ها استفاده می کنند ، و این به راحتی بهترین افزونه در نوع خود است. این افزونه می تواند به شما در محافظت در برابر بک لینک های مخرب که ممکن است در طی ممیزی پیوند پیدا کنید ، کمک کند.


24 . Google XML Sitemap for Videos

ممکن است از پلاگین نقشه های XML XML استفاده کنید. اما آیا می دانستید که می توانید نقشه های XML را فقط برای صفحاتی که دارای فیلم هستند بر روی آنها ایجاد کنید؟ این کاری است که این افزونه می تواند انجام دهد.

و در صورت تعجب ، داشتن نقشه های چندگانه می تواند و باعث افزایش فهرست بندی و ترافیک شود.


25 . Google XML Sitemap for Images

این همان ایده ای است که افزونه قبلی اما با تصاویر دارد.


 26 . Jetpack

حتی اگر این افزونه در دنیای وردپرس نسبتاً استاندارد باشد ، عملکردهای چشمگیر مانند آمار سایت ، اشتراک اجتماعی خودکار و ابزارک را ارائه می دهد.


27 . SO Hide SEO Bloat

اگر از Yoast استفاده می کنید ، می توانید از این افزونه برای کاهش کد غیر ضروری که Yoast با آن بسته شده است ، استفاده کنید.


28 . The SEO Framework

این افزونه دارای یک بیانیه ماموریت ساده است: "این افزونه به شما کمک می کند ارزش SEO بهتری را برای محتوای خود ایجاد کنید. دارای ویژگی هایی مانند ضد اسپم، داده های ساخت یافته و برچسب های رسانه های اجتماعی است. این امر حتی هنگام انتشار نقشه جدید، به موتورهای جستجو اطلاع می دهد ، که بسیار جالب و عالی برای فهرست بندی است.


29 . AMP for WP – Accelerated Mobile Pages

اگر از صفحات موبایل شتاب (و باید) استفاده می کنید ، این افزونه یک ضرورت است. این همه AMP مراقبت خواهد کرد ، بنابراین مجبور نیستید ساعت ها به پایان برسید و عیب یابی کنید.


 نتیجه

ممکن است مواردی که در این دو مقاله معرفی حکردیم توجه شما را جلب نکرده باشد، می توانید با افزونه های عمومی مانند Yoast شروع کنید، یا می توانید با افزونه هایی مانند Automatic SEO Link (آدرس خودکار SEO) شروع و به موارد خاص بپردازید.
این به عهده شماست. این لیست دارای هر نوع افزونه SEO مورد نیاز شما است. از پیوند داخلی گرفته تا آمار شبکه های اجتماعی، همه چیز در اینجا پوشش داده شده است. وردپرس یک بستر عالی است، صادقانه باید بگوییم که اگر از افزونه ها به صورت درست استفاده کنید شما را  به دنیای خارج آن منتقل می کنند. افزونه ها می توانند تفاوت بزرگی ایجاد کنند. آنها می توانند ترافیک و رتبه های بهتری را برای شما کسب کنند. فراموش نکنید که تولید محتوای شگفت انگیز در راس همه اینهاست. اگر این کار را نکنید، هیچ افزونه ایی به SEO شما کمکی نخواهد کرد. اما اگر به طور مداوم مطالب جدید منتشر می کنید و روی سئوی سخت کار می کنید، این افزونه ها بسیار مفید خواهند بود.تسلط بر سئو با افزونه های وردپرس (سری اول)

سرور Apache چیست؟

نظرات

برای ارسال نظر در سیستم ابتدا وارد شوید.

هنوز نظری برای این مطلب ثبت نشده است.