بررسی رتبه بندی وب سایت ها (Web Ranking)

سید علی اندرزگو 135 بازدید

رتبه‌بندی وب پیشرفته یک ابزار SEO و سرویس ردیابی رتبه مبتنی بر وب است. این کار به شما کمک می‌کند تا عملکرد جستجوی کلمات کلیدی وب سایت خود را کنترل کنید، جستجوهای موثر را پی‌گیری کنید و اطلاعات دقیقی از نوع و مکان هر دستگاه پیدا کرده و گزارش‌های مفصلی را برای انتقال روشن به مشتریان تان ایجاد کنید. در طی این مقاله به بررسی رتبه بندی سایت ها خواهیم پرداخت.

رتبه‌بندی وب پیشرفته دارای بیش از ۲۴،۰۰۰ کاربر فعال از همه اندازه‌ها در ۱۷۰ کشور است. این رتبه بندی می‌تواند با Google Analytics، عملکرد رتبه‌بندی در پلتفرم‌های چندگانه مثل یاندکس و Baidu (به ترتیب خدمات جستجوی آنلاین در روسیه و چین) ادغام شده و به شما نشان دهد که چگونه استراتژی کلید واژه شما بر رتبه‌بندی کلی شما تاثیر می‌گذارد و شما می‌توانید آنچه نیاز دارید را ایجاد کنید.

طرح‌ها و قیمت‌گذاری


Advanced Web Ranking چهار بسته محصول را ارایه می‌کند. awr برای شرکت‌های نوپا طراحی شده‌است و هر ماه ۴۹ دلار هزینه دارد. با ۲۰۰۰ جستجوی کلمات کلیدی هفتگی، تجزیه و تحلیل رقبا، ادغام با داده‌های شما از Google Analytics و پروژه‌های نامحدود و کاربران انجام می‌شود. می توانید با پرداخت هزینه بیشتر از تمام ویژگی‌های ارائه‌شده توسط برنامه Starter استفاده کنید، می‌تواند هر هفته ۷۰۰۰ کلمه کلیدی کلمه کلیدی را اجرا کند. شما همچنین می‌توانید بینش‌های عمیق‌تر رقبایتان را با استفاده از سهم بازار و ویژگی‌های کشف کلید واژه این برنامه کشف کنید.


برنامه بعدی به آژانس وابسته است که برای استفاده توسط آژانس ها با هزینه 199 دلار در ماه طراحی شده است. این برنامه با تمام ویژگی های موجود به شما امکان می دهد هر هفته 14،500 کلمه کلیدی را جستجو کنید. همچنین با یک API توسعه دهنده سفارشی و امکان وارد کردن داده های تاریخی از سایر سرویس های جستجوی شما ممکن است در گذشته استفاده کنید. برنامه دیگ به نام Enterprise وجود دارد که از 499 دلار در ماه شروع می شود. علاوه بر ویژگی های موجود با برنامه Pro، برنامه سازمانی به شما امکان می دهد تا داده ها را از طریق افزونه های آنلاین صادر کنید، بیش از 35000 جستجو در کلمات کلیدی در هر هفته انجام دهید، از یک ورود مدیر اختصاصی حساب کاربری استفاده کنید و از اولویت مسائل مربوط به فناوری بهره مند شوید.

شما همچنین می توانید از خدمات داده بزرگ AWR برای استخراج و تولید گزارش های سفارشی با استفاده از داده های شخصی خود استفاده کنید، نه فقط داده های جستجوی Google در دسترس عموم، بلکه همان کاری است که بسیاری از سرویس ها انجام می دهند.

امکانات


ویژگی های زیر نقاط فروش کلیدی AWR است:

داده های جامع


AWR به شما امکان دسترسی به رتبه بندی داده ها از بیش از 3000 موتور جستجو را می دهد و می تواند آمار کاربران را بر اساس مکان یا نوع دستگاه جدا کند. همچنین می تواند داده های Google Ads  Google Analytics و KPI های سفارشی را که از خانه استفاده می کنید ادغام کند. حتی می تواند به مرور زمان از محدودیت هایی که توسط Google در داده های تاریخی درج شده است بازگردد (که معمولاً در گذشته در 50 روز قرار دارد).

خدمات برچسب زدن


این سرویس در تمام اشتراک ها موجود است و به شما امکان می دهد تا برچسب گذاری AWR را با نام شرکت، آرم و اطلاعات دامنه خود جایگزین کنید. با انجام این کار می توانید با پیوندهایی که شبیه به زیر دامنه وب سایت شماست، به مشتریان پایین دست خود دسترسی پیدا کنید. حتی ایمیل های ایجاد شده توسط AWR نشان داده می شوند که از حوزه شما ناشی می شوند، نه از AWR.

قابلیت استفاده


صرف نظر از اینکه کدام اشتراک را انتخاب می کنید، می توانید بدون هزینه اضافی هر تعداد کاربرانی را که می خواهید به گردش کار AWR خود دعوت کنید. شما می توانید به همکاران یا متخصصان بازاریابی آنلاین دسترسی پیدا کنید و به پروژه های خاصی که برای کار بر روی آنها نیاز دارند دسترسی پیدا کنید و به آنها امکان دهید در هر کجا که باشند به داده های مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنند و از هر وسیله دیگری استفاده کنند و امتیازات دسترسی کاربر را سفارشی کنید تا با ساختار سازمانی و نقش ها متناسب باشد. در شرکت خود داشته باشید

رابط


داشبورد کاربر AWR به شما امکان می دهد فقط داده هایی را که می خواهید مشاهده کنید و بر اساس اهداف پروژه یا اهداف کلمه کلیدی خود اطلاعات را فیلتر کنید. به عنوان مثال، اولین فیلترها نتایج را با موقعیت جغرافیایی، دستگاه و صنعت مرتب می کنند. موارد بعدی داده های شما را بر اساس چارچوب زمانی و نوع داده تجزیه می کنند. نمودارها و نمودارهای رنگی باعث می شوند که با جستجوهای مختلف، چگونگی و مکان خود را در این مکان مشاهده کنید، و می توانید با طی کردن هر فیلتر پشت سر هم، عناصر مورد نیاز برای پالایش را انتخاب و انتخاب کنید.
حمایت کردن

تبلیغات


تیم فنی ARW را می توان در خطوط تلفنی اختصاصی که برای مشتریان ایالات متحده و انگلیس تنظیم شده است به دست آورد، یک فرم وب آنلاین را می توانید بصورت شبانه روزی برای ارسال درخواست به شرکت نیز استفاده کنید. علاوه بر این منابع وبلاگ های کاربردی، سؤالات متداول و یک کتابخانه آموزشی ویدیویی بزرگ وجود دارد که می توانید به تنهایی به آنها دسترسی داشته باشید، به همراه تکنسین های پشتیبانی اختصاصی که در ساعات اداری کار از طریق گفتگو در دسترس شما هستند.

نکته قابل ذکر این است که AWR خدمات مشاوره ای ارائه نمی دهد و آن ها فقط با پایگاه مشتری موجود خود سروکار دارند.

رقابت


بیایید ببینیم چگونه AWR با دو برنامه رتبه بندی کلمات کلیدی مشابه، KWFinder و ProRankTracker مقایسه می کند.

  قیمت گذاری


با حدود 50 دلار در هر ماه می توانید 2،000 جستجو در کلمات کلیدی در هفته را با AWR انجام دهید. در مقایسه ، KWfinder 700 جستجو در کلمات کلیدی هفتگی 30 دلار در هر ماه فراهم می کند ، و ProRankTracker فقط 200 جستجو در کلمات کلیدی در هر ماه با 25 دلار ارائه می دهد. از نظر هزینه برای هر جستجوی کلمه کلیدی ، AWR بهترین بازده را ایجاد می کند.

امکانات


AWR سرویس رتبه بندی کلمات کلیدی خالص است. این سرویس به شما می گوید چگونه کلمات کلیدی مختلف (آنهایی که شما استفاده می کنید و افرادی که جستجو می کنند) در مکان های مختلف و مکان هایی که بیشترین میزان ترافیک را ایجاد می کنید، انجام می دهند. از طرف دیگر KWFinder و ProRankTracker بهتر است کاربر را به سمت کلمات کلیدی که باید استفاده کند، براساس آنچه انجام می دهد هدایت کنند. همچنین KWFinder 45 فیلتر مختلف را ارائه می دهد، که این بیش از چیزی است که با AWR پیدا کردیم و ProRankTracker با ممیزی های دقیق سایت همراه است ، چیزی که AWR ارائه نمی دهد. آنچه AWR به خوبی انجام می دهد ، تجزیه و تحلیل بیش از حد داده های شما ، تجزیه آنها بر اساس مکان و دستگاه است و گزارش های بسیار جلا یافته ای را برای تیم یا مشتریان خود ایجاد می کند.

نتیجه


AWR محصولی عالی برای درک عملکرد رتبه بندی شما در صفحات نتایج موتور جستجو و برای شناسایی اصطلاحات جستجو است که در صنایع و مکان های خاص عملکرد خوبی دارد. همچنین برای تهیه گزارشاتی با درک آسان که می تواند در کلیه سطوح مشاغل توسط پرسنل فنی و غیر فنی مورد استفاده قرار گیرد بسیار مناسب است تا بتواند در تصمیم گیری راهنمایی کند.
اگر به دنبال برنامه ردیابی رتبه ای هستید که بتواند تجزیه و تحلیل عمیق از داده های آنلاین را ارائه دهد، AWR گزینه ی مناسبی است. با این وجود، اگر کارکردهای خاص SEO مورد نیاز شماست، از جمله حسابرسی سایت یا هزینه کلمه کلیدی، باید به سایر کلید واژه ها یا خدمات رتبه بندی مراجعه کنید که می توانند آن اطلاعات را در اختیار شما قرار دهند.گوگل فلاتر چیست؟

نظرات

برای ارسال نظر در سیستم ابتدا وارد شوید.

هنوز نظری برای این مطلب ثبت نشده است.