۲۵ تصویر هنری دیجیتال از طبیعت، مناظر و تم ها (Digital Art)

پست امروز به تصاویر هنری دیجیتال در زمینه نقوش طبیعت اختصاص دارد. بدون شک طبیعت یکی از منابع قدرتمند الهام بخش برای هر هنری است. از شما دعوت می کنیم تا در این پست مجموعه نقاشی های دیجیتالی، که توسط برایان ادوارد میلر هنرمند مشهور آثار هنری جوی و زیبا را مشاهده و از آن ها استفاده کنید.

نویسنده سید علی اندرزگو

۲۵ تصویر هنری دیجیتال از طبیعت، مناظر و تم ها (Digital Art)

پست امروز به تصاویر هنری دیجیتال در زمینه نقوش طبیعت اختصاص دارد. بدون شک طبیعت یکی از منابع قدرتمند الهام بخش برای هر هنری است. از شما دعوت می کنیم تا در این پست مجموعه نقاشی های دیجیتالی، که توسط برایان ادوارد میلر هنرمند مشهور آثار هنری طبیعت را مشاهده و از آن ها استفاده کنید.

برایان ادوارد میلر هنرمندی است که به خاطر طراحی مناظر زیبا در فصل‌های مختلف مشهور است.

برایان ادوارد میلر مالک، هنرمند و تصویرگر فروشگاه فرهنگ ارلین (OCS به طور خلاصه) مستقر در Erie کالیفرنیا است. هدف برایان ارائه تصاویر با کیفیت و داستان پردازی با ایده آل های حرفه ای است. همانطور که نمونه کارهای Dribbble وی نشان می دهد از طرف جامعه طراحی مورد استقبال قرار می گیرد. او در پوسترهای اصلی، گرافیک تبلیغاتی و موارد دیگر بسیار موفق است.

مجموعه ای که در اینجا گرد هم آورده ایم، همه چیز درباره آرامش روستا، کوه های چشمگیر و پر ابهت، دریای باشکوه ، جنگل ها و جاده های زیبا است. لذت ببرید

بهترین کروسل اسلایدرهای سه بعدی کشویی (CSS and JavaScript)

دانلود قالب شرکتی jony

دانلود قالب شرکتی jony

نویسنده سید علی اندرزگو

دانلود قالب شرکتی carbook

دانلود قالب شرکتی carbook

نویسنده سید علی اندرزگو

پاسخی بگذارید

ایمیل شما منتشر نشده و نزد ما محفوظ است.