۱۴ جلوه جالب React Parallax

یک وب سایت شگفت انگیز شامل مؤلفه های زیادی می شود. این مؤلفه ها با هم کار می کنند تا پویاتر شوند و تجربه وب را برای کاربران ایجاد کنند. پارالاکس با ری اکت باعث ایجاد جذابیت و تجربه ایی فراموش نشدنی در سایت می شود. در این مقاله ۱۴ مورد از جلوه های جالب React Parallax را معرفی می کنیم.

نویسنده سید علی اندرزگو

۱۴ جلوه جالب React Parallax

یک وب سایت شگفت انگیز شامل مؤلفه های زیادی می شود. این مؤلفه ها با هم کار می کنند تا پویاتر شوند و تجربه وب را برای کاربران ایجاد کنند. پارالاکس با ری اکت باعث ایجاد جذابیت و تجربه ایی فراموش نشدنی در سایت می شود. در این مقاله ۱۴ مورد از جلوه های جالب React Parallax را معرفی می کنیم.

کار سایت ها با نمایش ۲D و سطح یکسان برای وب سایت ها و برنامه ها آغاز شد. همانطور که می دانیم اختراع کلید مهمی است، با افزایش انتظارات کاربر لازم است وب سایت ها هم تلاش بیشتری برای جذابیت از خود نشان دهند. پارالاکس اثر شگفت انگیزی را به وب سایت می دهد، البته اجرای نادرست پارالاکس هم بسیار زیاد است. وب سایتها باید بتوانند مطالب را به شکلی ساده تحویل دهند، اما این سادگی نباید کاربران را خسته کند. پارالاکس در عین سادگی جذابیت زیادی به وب سایت شما می دهد.

۱ . React Scroll Parallax

این پارالاکس در ابتدا اجزای وب را از هم دور می کند در حالی که در نزدیکی آنها حرکت می کنید به شما خوش آمد می گوید. اجزای وب می توانند به صورت تصویر، بنرها یا هر عنصر DOM دیگری باشند.

شما یک وب سایت ایجاد می کنید تا تجارتتان به صورت آنلاین قابل مشاهده باشد، فکر می کنید تنها داشتن یک محتوای استاتیک بیننده را به خود جلب می کند؟ ممکن است این اتفاق بیفتد اما پتانسیل کامل را ندارد. این قرار دادن محتوا است که در بیشترین جذابیت را برای کاربر را ایجاد می کند. پارالاکس در وب سایت شما دقیقاً همین کار را انجام دهد.

Download from GitHub

۲ . React parallax

وب سایت شما ساختمان اداری، نمونه کارها، شهرت و تصویر شما در وب است. من کاملا مطمئن هستم که شما نمی خواهید با توجه به آنچه در معرض خطر است سازش کنید. بنابراین ، چرا برخی از پارالاکس ها را امتحان نمی کنید تا خود را بهتر به نمایش بگذارید.

چند نمونه در این عکس مشاهده می‌کنیم، اختلاف پارالاکس را از سرعت حرکت نابرابر در شکل و تصویر، تاری و اثر تمرکز بر پایه جایگاه ترسیم رنگ نشان می‌دهد. از لینک زیر انتخاب یک مورد را کنید.

Download from GitHub

۳ . React Parallax component using Rellax.js

با اینکه مطالب سایت تان مفید هستند اما این نحوه ارائه آن هاست که بیشترین اهمیت را دارد، . وقتی اقیانوسی از گزینه ها موجود باشد، هیچ کس وقت پیدا کردن مطالب را از یک سایت خسته کننده ندارد. هر وب سایت در جستجوی بهترین راه برای ارائه کردن خود است و ما نه تنها یک مؤلفه بلکه الگوی کاملی هم در اختیار نداریم.

تأثیر این پارالاکس به گونه ای است که محتویات روی تعدادی طناب می چسبند و پیمایش باعث می شود طناب کشیده شود. در حالی که برخی از طناب ها برای رفتن به بالا عجله دارند برخی از آنها وقت خود را می گیرند. این باعث می شود که هر مؤلفه برای مدت زمان مختلف روی صفحه بماند. ممکن است بخواهید یک محتوای مهم برای مدتی در آنجا بماند و از مطالب کمی پشتیبانی کند.

Download from GitHub

۴ . React Skrollr

وقتی آقایان یک در را برای شما نگه دارند، آیا این احترام و بزرگ انگاشتن بانوان نیست؟ آن ها باعث می شوند احساس ویژه، و ارزشمندی کنند و حس تحت مراقبت قرار گرفتن کنند. با استفاده از این مؤلفه پارالاکس طبیعی شما همان احساس را به بینندگان خود القا خواهید کرد.

کاربران وب نباید هیچ مسئولیتی را برای انجام کارهای دستی به عهده بگیرند. جهان باهوش تر می شود و به همین دلیل باید برنامه ها و وب سایت ها نیز طراحی شوند. هوشمندی درگیر در این وب سایت به طور خودکار از مطالب بازدید شده در پیمایش جداست. از این رو، کاربران مجبورند فقط روی آنچه که باید انجام شود تمرکز کنند و نه آنچه گذشته است. بنابراین شما باید امکانات ناوبری را مانند هر وب سایت دیگری داشته باشید.

Download from GitHub

۵ . Plx – React Parallax component

می خواهید اجزای سازنده در وب سایت شما پرواز کنند یا اجزای مورد نظر منحل شوند؟ شما می توانید تمام این کارها را انجام دهید تا یک ترن هوایی برای بینندگان خود داشته باشید. در مورد این سوال به هزینه و بار بر روی وب سایت تان فکر کرده اید؟ نگران نباشید این کتابخانه پارالاکس یک مؤلفه سبک و قدرتمند را ارائه می دهد.

در حالی که پیاده‌سازی آن نسبتا آسان است در میان نمونه‌های پارالاکس ممکن است بخواهید از طریق مستندسازی عبور کنید تا از اشتباه‌ات رایج اجتناب کنید.

Download from GitHub

۶ . React springy parallax

شما ماه را در طول روز دیده اید؟ درمورد تأثیر مشابه برای سایت شما چطور؟ مانند وضعیت انتقال آن هنوز از مرحله به مرحله دیگر و در عین حال حفظ خاصیت قبلی.

طراحی وب یک صفحه این روزها به دلیل ماهیت اطلاعاتی محبوب است. ممکن است این دغدغه را داشته باشید که سبک های مختلفی را در یک صفحه قرار دهید تا جذابیت بیشتری پیدا کند. فقط از این مثال استفاده کنید که سرعت انتقال پس زمینه با انتقال محتوا متفاوت است. به همین دلیل شما می توانید یک اثر صاف و متحرک در ناوبری دریافت کنید.

Download from GitHub

۷ . Parallax By react-spring

کتابخانه انیمیشن بیشتر نیازهای مؤلفه UI را در یک وب سایت پوشش می دهد. با استفاده از ابزارهای قابل انعطاف می توانید تعدادی جلوه ایجاد کنید تا لمسی پویا برای وب سایت خود ایجاد کنید. یک اجرای ساده شامل یک نوار لغزنده تصویر است که در آن تصویر فقط زوم می شود و باعث می شود تا فضای دیگری برای تصویر ایجاد شود که روی آن زوم می شود و روی صفحه قرار می گیرد.

به عنوان یک پشتیبان لمسی، مؤلفه اختلاف منظر واکنش نشان می دهد مناسب برای هر برنامه تلفن همراه بومی از مرورگر وب به بازی های خاص. شما می توانید یک روش مدرن برای واکنش انیمیشن با جلوه های پیمایش اختلاف منظر شگفت انگیز را نشان دهید.

Demo

۸ . React Scroll Parallax

به نظر شما که طراح هستیده عاملی باعث می شود کاربران برای مدتی در سایت تان بمانند؟ در مرحله اول، یک طرح عالی مهم است و پس از آن نحوه تمرکز شما بر روی اجزای یک سایت است. محتوای مهم نباید در جایی جایی ساکت بماند. آنها باید با ایستادگی در میان دیگران توجه کاربران را به خود جلب کنند. کشویی خودکار به مناطق مهم درون یک سایت ، محتوا را بیشتر از سایر موارد به کاربران می آورد تا آنها چیزی را از دست ندهند.

شما ممکن است برخی از گرایش ها را در شبکه های اجتماعی مشاهده کرده باشید که در آن افراد سعی می کنند روی تصاویر به موقع درست مانند پریدن روی هوا، کلیک کنند و موقعیتی مطلوبی را به شما نشان دهند که انگار در حال خنک شدن در هوا هستید. این تأثیر مشابهی است که در آن مطالب توزیع شده به صورت تصادفی جمع می شوند تا وقتی کاربران پیمایش می کنند و به آن نقطه می رسند ، معنی دار شوند.

Demo | Code

۹ . React Parallax Effect

به نظر می رسد که الهام از سایت مربوط به پوکر یا بروشورهای دیجیتالی در همین زمینه آمده است. کانون توجه آهسته در ابتدا به عنوان میزبان سایت عمل می کند و با فاش کردن مطالب دیگر پس از پیمایش کند می کند.

هر صاحب سایت می خواهد هر محتوا را در سایت خود آن طور که می خواهد ارائه دهد. با این پارالاکس قادر خواهید بود به این هدف برسید. علاوه بر این، هر تصویر و محتوا با زمان نمایش متفاوت دارای کانون توجه خاص خود هستند. این واقعیت این واقعیت را نشان می دهد که بهترین زمان برای هر محتوا فراهم می شود تا در بینندگان تأثیر بگذارد.

Demo | Code

۱۰ . React gsap parallax

مورد بعدی در مثال های پارالاکس بیشتر برای یادگیری جلوه های پیمایش است تا اجرای آن. اگر به دنبال یادگیری در مورد اجزای Parallax فردی هستید، می توانید به این مثال ساده که هر ویژگی را نشان می دهد نگاهی بیندازید. اینها شامل سرعت پیمایش متفاوت برای محتویاتی با ناوبری سمت چپ و ظاهر ناگهانی و جلوه های محو می شود.

Demo | Code

۱۱ . Parallax.js in React

نیاز به پیمایش در صفحه با استفاده از پیمایش های خسته کننده می تواند تا حدی خسته کننده باشد. خیلی بهتر خواهد بود اگر کاربران بتوانند از جایی که در آنجا هستند حرکت کنند زیرا به انتهای صفحه برسند چه از نظر افقی و چه به صورت عمودی. این علاقه آنها را به محتویات حفظ می کند و از بدون هیچ زحمتی برای حرکت به پیمایشگر جلوگیری می کند.

کاربران با این اثر کنترل می‌شوند، باید بگویم که چیدمان از کاربران تبعیت می‌کند. به علاوه، وب سایت هوشمند آن برای کاربران هوشمند طراحی وب سایت است.

Demo | Code

۱۲ . React Parallax Button

دکمه‌ها به سمت ویژگی‌های مختلف برنامه شما هدایت می‌شوند. بنابراین باید از کلیدهای مهم مراقبت کنید تا کل درخواست را به سطح بعدی ببرید. با مثال زیر می‌توانید به چرخاندن دکمه‌ها، چرخش و یا چرخش بر روی شناور کمک کنید.

برنامه نویسی فقط ترجمه سناریوی دنیای واقعی به شکل دیجیتالی نیست بلکه انجام آن به شیوه ای کارآمد و مؤثر است. با دکمه های جذاب شما روی روانشناسی کاربران تمرکز می کنید. فقط این را در نظر بگیرید که آیا یک دکمه تعاملی و جذاب کاربران را ترغیب نمی کند اقدامات ارائه شده توسط دکمه را در نظر بگیرند؟ بنابراین این مثال دکمه فقط یک مؤلفه ساده برای بهتر کردن سایت و برنامه شماست.

Download from GitHub

۱۳ . React Parallax Component

ما این گزینه را داریم که یک هدر چسبنده را در وب سایت خود قرار دهیم تا کاربر همیشه طبق خواسته خود گزینه ای برای حرکت داشته باشد. چگونه می توان رویکرد پویای دیگری به چیزی مشابه داد. با استفاده از مؤلفه اختلاف منظر ، شما یا می توانید انتخاب کنید که با محتویات اطراف بازی کنید یا گزینه های ناوبری را در یک تراز وسط قرار می دهید که در ابتدا با هدر و پاورقی در پیمایش از هم جدا می شوند.

برای دیدن پیشنهادهای بیشتر و کار با این پارالاکس به لینک زیر مراجعه کنید.

Download from GitHub

۱۴ . React atv img

به یاد داشته باشید که چگونه می توانید تمام جزئیات یک محصول را در یک وب سایت تجارت الکترونیکی مشاهده کنید تا رضایت کامل کاربران را جلب کند. این شکاف را که کاربران هنوز هنگام خرید از بازار واقعی و یک بازار آنلاین احساس می کنند ، پر می کند.

نسل جدید فعالانه در خرید آنلاین شرکت می کنند در حالی که نسل قدیمی ترجیح می دهند قبل از خرید محصول را احساس کنند. در حالی که احساس لمس واقعی ممکن است چند سال از اجرای طیف گسترده ای برخوردار باشد ، اما اثر اختلاف منظر بومی روی معلق در هوا شناور امکان بررسی جزئیات و جزئیات هر یک از محصولات خود را از خانه فراهم می کند.

Download from GitHub

۸ منبع فوق العاده برای یادگیری React.js

عناصر مفید React (کتابخانه ها و ابزارها)

منبع

دانلود قالب شرکتی product-launch

دانلود قالب شرکتی product-launch

نویسنده سید علی اندرزگو

دانلود قالب شرکتی construction

دانلود قالب شرکتی construction

نویسنده سید علی اندرزگو

پاسخی بگذارید

ایمیل شما منتشر نشده و نزد ما محفوظ است.