۱۰ مورد از بهترین فرم های بوتسترپ (Best Bootstrap Form Builders)

فرم ها در هسته ساختمان وب سایت قرار دارند. فرم ها این امکان را به وجود می آورند تا بازدید کنندگان سایت با صاحب سایت ارتباط برقرار کرده و در تعامل باشند، سؤال بپرسند یا بازخورد ایجاد کنند. در حال حاضر صدها روش وجود دارد که می توانید یک فرم در وب سایت خود ایجاد کنید. در این مقاله ۱۰ مورد از بهترین فرم های بوتسترپ را معرفی می کنیم.

نویسنده سید علی اندرزگو

۱۰ مورد از بهترین فرم های بوتسترپ (Best Bootstrap Form Builders)

فرم ها در هسته ساختمان وب سایت قرار دارند. فرم ها این امکان را به وجود می آورند تا بازدید کنندگان سایت با صاحب سایت ارتباط برقرار کرده و در تعامل باشند، سؤال بپرسند یا بازخورد ایجاد کنند. در حال حاضر صدها روش وجود دارد که می توانید یک فرم در وب سایت خود ایجاد کنید. در این مقاله ۱۰ مورد از بهترین فرم های بوتسترپ را معرفی می کنیم.

ایجاد فرم از ابتدا همیشه یک امکان است، اما برای ریسپانسیو بودن و اضافه کردن سایر ویژگیهای حیاتی، زمان و تلاش زیادی لازم است. اینجاست که سازندگان فرم bootstrap وارد عمل می شوند. اگر از bootstrap استفاده می کنید می توانید از سازنده فرم bootstrap نیز به نفع خود استفاده کنید.

۱ . Bootsnipp

اولین سازنده فرم بوت استرپ که معرفی می کنیم Bootsnipp است. یک مولد و سازنده فرم CSS است. با استفاده از آن می توانید هر دو شکل ساده و پیچیده را به سرعت و به راحتی خلق کنید. این کار با کشیدن و رها کردن صورت می گیرد.

اگر لینک منبع را ارسال کنید، می توانید فرم را مستقیماً از آنجا ایجاد کنید. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که عناصر HTML را به مکان فرم خود بکشید و رها کنید. پس از رها کردن باید روز مولفه های پیکربندی کلیک کنید.

پس از انجام کار می توانید کد HTML را کپی کرده و آن را در وب سایت خود وارد کنید.

Bootsnipp

۲ . Formden

Formden سازنده فرم بوت استرپ بعدی است که معرفی می کنیم. Formde یکی دیگر از فرم های پیشرفته راه انداز ابزارها است. این ابزار بیشتر شهودی است و امکان ایجاد فرم های Bootstrap 3 را فراهم می کند. فیلدهای پشتیبانی شده شامل نام، ایمیل، موضوع، پیام، شماره، کادر تأیید، دکمه های رادیویی و موارد دیگر است.

تنها کاری که باید انجام دهید کشیدن و رها کردن عناصر به ویرایشگر است. همچنین می توانید فیلدها را ویرایش کنید. گزینه ایی برای تنظیمات وجود دارد که می توانید با استفاده از آن جنبه های مختلف فرم از جمله نام فرم تماس، اندازه فونت، متن دکمه، رنگ و غیره را تنظیم کنید. در آخر، می توانید کد را از برگه کد بردارید، و همچنین با رفتن به برگه پیش نمایش فرم را نمایش دهید.

Source

۳ . Bootstrap 4 Form Builder

Bootstrap form builder برای فرم سازی و استفاده آسان است. از prism.js vue.js و bootstrap برای ایجاد یک ویرایشگر تعاملی در وب استفاده می کند. شما به عنوان یک توسعه دهنده وب به آن علاقمند می شوید، زیرا این امکانی برای اضافه کردن زمینه ها، ویرایش آنها و در نهایت استخراج کد فرم فراهم می کند.

با این حال، این فرم ساز فقط برای ایجاد اشکال ساده است زیرا مانند سایرین تنها با پنج فیلد همراه است. شما همچنین می توانید تنظیمات فرم را تغییر دهید که از نظر طبیعت درحداقل باشد. همچنین به شما امکان می دهد bootstrap 3 و ۴ را تغییر دهید.

Source

۴ . MDBootstrap

اگر به دنبال تولید کننده و سازنده فرم بوت استرپ پیشرفته هستید، فرم ساز MDBootstrap را بررسی کنید. با استفاده از این مورد می توانید انواع مختلفی از فرم ها را ایجاد کنید از جمله:

  • ورود
  • ثبت نام
  • اشتراک، آبونمان
  • مخاطب

علاوه بر این، شما می توانید بین طراحی پیش فرض و طراحی کلی انتخاب کنید.material design تغییر می کند زیرا باعث می شود فرم ها شگفت انگیز به نظر برسند! تعداد زیادی از مؤلفه های کشیدن و رها کردن، از جمله ورودی ها، رادیو، کادرهای انتخاب، انتخاب ها و سایر عناصر اضافی وجود دارد. این فرم همچنین به صورت پویا در سمت راست با کد درست در زیر آن به روز شده است.

Source

زیباترین قالب های Navbar بوتسترپ

۵ . JQuery Form Builder

اگر به دنبال سازنده فرم جی کوئری هستید، می توانید از سازنده فرم jQuery استفاده کنید. این سازنده اجزاء متنوعی دارد. درست مانند سایر سازندگان فرم می توانید عناصر را بکشید و رها کنید و فرم خود را کامپایل کنید. هر قسمت اضافه شده به فرم مطابق با نیازهای شما قابل ویرایش است.

علاوه بر این، شما همچنین می توانید سبک را با استفاده از ویرایشگر تغییر دهید. کلیه کدهای تولید شده توسط ویرایشگر در HTML5 و CSS3 قرار دارد. در آخر، می توانید تنظیمات فرم را تغییر دهید. ویرایشگر همچنین گزینه ای برای تست و دانلود را ارائه می دهد.

Source

۶ . Protostrap | فرم ساز آنلاین

Protostrap یک رابط کاربری کشیدن و رها کردن رایگان است. برای استفاده از این ابزار باید یک حساب کاربری ایجاد و ثبت کنید دراین صورت می توانید به طور رایگان از این ابزار استفاده کنید. Protostrap همچنین امکان همکاری با اعضای تیم را فراهم می کند زیرا می توانید پروژه خود را با آنها به اشتراک بگذارید. ابزار ایجاد فرم از bootstrap و KendoUI استفاده می کند. با استفاده از آن شما می توانید اشکال پیچیده ای را با استفاده از تنوع عناصر، سفارشی سازی و خواص ایجاد کنید.

این فرم ساز همچنین با گزینه دانلود HTML همراه است.

Source

۷ . Bootstrap 3 Form Builder

Frappe سازنده فرم بوت استرپ ۳ را برای استفاده آسان ارائه می دهد. شما می‌توانید یک فرم با ستون ۱ یا ۲ ایجاد کنید. این ساده است و تنها گزینه ای برای قرار دادن متن، گذرواژه، گزینه ها و امکان وارد کردن پرونده را فراهم می کند. این ابزار همچنین به شما امکان می دهد HTML هر عنصر را تغییر دهید.

پس از اتمام ایجاد فرم، می توانید HTML را کپی کرده و از آن استفاده کنید.

Source

۸ . Bootstrap Form Builder

سازنده فرم ساده و مفید بوت استرپ سازنده فرم Shalotelli است. از این فرم ساز برای ایجاد فرم های ساده که حاوی مؤلفه هایی است از جمله ورودی متن، متن اصلی، انتخاب-چندگانه، جعبه چک، دکمه های رادیویی و متن استاتیک استفاده می شود.

شما باید بخش را از قسمت ویرایشگر راست سازنده فرم آنلاین به سمت چپ بکشید و رها کنید. پس از اتمام می توانید منبع را کپی کرده و از آن در سایت یا برنامه خود استفاده کنید.

Source

۹ . Angular Form Builder

angular-form-builder در سه بخش ارائه می شود. بخش اول سازنده ای است که قسمت بعدی آن شامل تمام اجزاء و سپس در نهایت فرم است. بنابراین، می توانید عناصر را بکشید و رها کنید و آنها را در فرم ساز رها کنید. پس از اتمام این کار، فرم بلافاصله در پایین آپدیت تا شما بتوانید آنچه را که ایجاد می‌کنید را مشاهده کنید .

همچنین با چک کردن مخزن GitHub آنها می توانید ابزار را بهم بزنید. این فرم سازنده از angular.js استفاده می‌کند.

Source

۱۰ . Formoid

آخرین موردی که معرفی می کنیم فرم ساز بوت استرپ Formoid است. Formoid یکی از ابزارهای در دسترس برای ایجاد اشکال است. این برنامه کاربردی در ویندوز و مک قابل استفاده است. Formoid ابزار کشیدن و رها کردن است.

این برنامه از تم های metro, bootstrap پ و فرم های metro پشتیبانی می کند. همچنین می توانید فرم های خالص آماده CSS و شبکیه چشم را ایجاد کنید که می توانند در برنامه یا وب سایت خود استفاده کنند.

با استفاده از آن می توانید یک فرم ثبت نام، فرم پرداخت، گزارش اشکال و سایر اشکال ایجاد کنید.

ویژگی های اصلی Formoid شامل موارد زیر است:

  • واسط گرافیکی کاربر (metro)
  • فرم های زیبا HTML
  • پسوند فرم PHP
  • فرم های آنلاین میزبان
  • فرم‌ها به طور کامل قابل تنظیم هستند

Source

۵ کروسل اسلایدر محو شونده بوتسترپ (۵ Bootstrap Fade Carousel Slider)

منبع

دانلود قالب شرکتی jony

دانلود قالب شرکتی jony

نویسنده سید علی اندرزگو

دانلود قالب شرکتی carbook

دانلود قالب شرکتی carbook

نویسنده سید علی اندرزگو

پاسخی بگذارید

ایمیل شما منتشر نشده و نزد ما محفوظ است.