چگونه می توان صفحه تماس بهتری ایجاد کرد

در کنار صفحه درباره ما، صفحه تماس در هر وب سایتی بیشترین میزان ترافیک را کسب می کند. مهم نیست افراد از کجا به سایت شما می آیند، به احتمال زیاد راهی را برای برقراری ارتباط با سایتتان در نظر می گیرند. در این مقاله چگونگی ایجاد یک صفحه تماس خوب را شرح می دهیم.

نویسنده سید علی اندرزگو

چگونه می توان صفحه تماس بهتری ایجاد کرد

در کنار صفحه درباره ما، صفحه تماس در هر وب سایتی بیشترین میزان ترافیک را کسب می کند. مهم نیست افراد از کجا به سایت شما می آیند، به احتمال زیاد راهی را برای برقراری ارتباط با سایتتان در نظر می گیرند. در این مقاله چگونگی ایجاد یک صفحه تماس خوب را شرح می دهیم.

ممکن است آنها یک شماره تلفن، یک آدرس، یک ایمیل یا حتی جایی که می توانند شما را در رسانه های اجتماعی پیدا کنند، بخواهند. بنابراین به نفع شماست که صفحه تماس تان تا حد امکان ساده و مختصر باشد.

صفحه مخاطب به چه چیزی نیاز دارد؟

جواب واضح است اطلاعات تماس، این ترفند در حال ساده سازی اطلاعات است، یک تجربه بدون دردسر را برای بازدید کنندگان ایجاد می کند و مطمئن می شوید که گزینه های زیادی برای آنها ارائه نمی دهید تا آنها دچار مشکل شوند.

به طور کلی، صفحه تماس شما باید شامل موارد زیر باشد:

  • اطلاعات تماس دنیای واقعی مانند آدرس خیابان، شماره تلفن و ساعات کار (برای هر مکانی که دارید)
  • اطلاعات تماس دیجیتالی مانند آدرس ایمیل، URL وب سایت یا در دسترس بودن چت زنده
  • اطلاعات تماس با رسانه های اجتماعی و اجتماع مانند شبکه هایی که روی آن کار می کنید (و مرتباً بررسی می کنید) یا مکانهای یافتن انجمن های خود را

در بالای این اطلاعات، ایده خوبی است که به مردم بگویید چه نوع تماسی مناسب است. به چه نوع سؤالی پاسخ می دهید، چه سؤالی ممکن است پاسخی را توجیه نکند، و چه سؤالی به صورت خودکار حذف می شود.

پیام هایی که از محصولات، خدمات یا پشتیبانی مشتری به نوعی می پرسند عالی هستند
مشارکتهای بالقوه (قانونی) و روابط کاری استقبال می شود
ایمیلهایی که فرصتهای تبلیغاتی را ارائه می دهند به احتمال زیاد خراب می شوند، همین کار را برای درخواست خرید مکان پیوند و غیره انجام می دهد.
اطلاعیه ها و ایمیل های سرد درباره محصولات نامربوط یا انتشار مطبوعات نادیده گرفته می شوند

تنظیم قوانین زمینی مانند اینها می تواند به صفحه مخاطب شما کمک کند تا کاربرپسندتر باشد ، و می تواند گردش کاری ارتباط شما را بدون سر و صدا نگه دارد و شما را به صندوق ورودی صفر نزدیکتر کند.

چگونه می توان بهترین صفحه تماس را تنظیم کرد

یکی از اجزاء بحث برانگیز در صفحه مخاطب، خود فرم تماس با ما است. برخی از افراد فرم تماس را به عنوان مسواک می بینند. به عنوان راهی برای ایجاد مشاغل ، توهم اتصال ، اما در واقعیت ، به سادگی پیام ها را دور می زنید و در واقع آنها را نمی خوانید. در این موارد ، روش ارجح تحویل ، صرفاً خط متن با آدرس ایمیل (و به طور بالقوه یک لینک پستی) است.

با پیوندهای پستی ، مراقب باشید. به نظر می رسد آنها مفید هستند ، اما در واقعیت آنها می توانند ناامید کننده باشند زیرا بسیاری از افراد در دسک تاپ سرویس گیرنده پست الکترونیکی نصب نمی کنند. آنها بهتر در دستگاه های تلفن همراه کار می کنند که می توانند بطور خودکار در برنامه نامه پیش فرض تلفن یا رایانه لوحی تبادل شوند و پیام را در چند ثانیه ارسال کنند.

از طرف دیگر، فرم تماس با ما روشی را فراهم می کند که بازدید کنندگان شما با شما تماس بگیرند. در بسیاری از موارد داشتن فرم تماس در بالای صفحه روشی آسان برای دعوت افراد برای دستیابی به آن است.

اگر این اولین کار از ایجاد صفحه تماس با ما باشد، این فرم راهی برای شروع است.

URL چیست؟

معمولاً از دو آدرس اینترنتی برای یک صفحه تماس استفاده می شود.

هیچ کدام بهتر از دیگری نیستند، اما به نظر ما ، ما دوست داریم / ارتباط برقرار کنیم زیرا ساده تر است. شما همیشه می توانید یک تغییر مسیر ۳۰۱ را برای هر نوع شل و ول مشترک دیگری انجام دهید. اگر شخصی به سادگی سعی در دستیابی به آن صفحه داشته باشد ، تماس با شما خواهد بود.

  • https://example.com/contact
  • https://example.com/contact-us (یا با من تماس بگیرید)

ما در اینجا در مضامین های زیبا از / تماس با ما استفاده می کنیم

صفحه تماس با ما

در واقع این صفحه تماس فعلی است که ما استفاده می کنیم:

در یک طرف صفحه فرم تماس با ما قرار دارد. زیرا ما می خواهیم اعضای ما هرچه سریعتر و سریعتر با ما تماس بگیرند. ما می خواهیم اصطکاک را حداقل نگه داریم ، بنابراین فرم را برجسته می کنیم و یک دسته بندی را نیز شامل می شود. علاوه بر این ، ما یک چت زنده پشتیبانی فنی نیز داریم که کاربران می توانند با فشار دادن یک دکمه در سمت راست شروع به کار کنند.

زیر دکمه Chat with Support برای چت زنده، منابع اجتماعی و اجتماعی ما هستند. نحوه ارائه این موارد با نحوه انجام آن متفاوت خواهد بود. زیرا ماهیت جامعه شما. ما یک انجمن اجتماع ، یک گروه فیسبوک و یک وبلاگ با یک انجمن نظر فعال داریم. بنابراین به جای اینکه شما را به صفحات توییتر یا فیس بوک ما نشان دهیم ، می خواهیم مطمئن شویم که افراد به آنجا می روند که بیشترین تعامل در آن اتفاق می افتد.

علاوه بر این، ما یک بخش سوالات متداول در انتهای صفحه داریم، و این نیاز به آنچه را که در بالا ذکر کردیم در رابطه با آنچه کاربران باید و از چه طریق با آنها ارتباط برقرار نکردیم، پر می کند. پاسخ بسیاری از سؤالات در همان صفحه موجود است ، هم در زمان کاربر و هم در تیم پشتیبانی ما صرفه جویی می شود.

طرح

طرح صفحه تماس شما نیز بسیار مهم است. شما کاملاً تحت هیچ شرایطی نمی خواهید اطلاعات خود را دفن کنید. شما می خواهید آن را به عنوان واضح ترین شکل ممکن ارائه دهید. با این حال، شما همچنین نمی خواهید کاربران خود را تحت الشعاع قرار دهید. به طور کلی ، ما فکر می کنیم دو طرح بهترین عملکرد را دارند.

اولین طرح چیدمان کارت فوق العاده است. شما جعبه های تمیز دارید که به وضوح از یکدیگر مشخص شده اند و کاربر می تواند به راحتی اطلاعات مورد نظر خود را پیدا کند.

خواه در تلفن همراه یا دسکتاپ باشند اطلاعات به راحتی در دسترس بوده و به راحتی قابل کلیک است. علاوه بر این، دکمه رسانه های اجتماعی بدون تحت الشعاع قرار گرفتن اطلاعات مربوط به ارتباط است. با این حال اگر اجتماعی راه اصلی ارتباط شما باشد این ممکن است برعکس شود.

راه دیگری که ما برای توصیف صفحه مخاطب خود توصیه می کنیم برجسته کردن فرم تماس با ساختن آن به عنوان برجسته ترین قسمت صفحه است. اگر می خواهید مردم به این هدف برسند ، این ساده ترین راه برای انجام این کار است. همچنین در این بسته چیدمان توجه کنید که رسانه های اجتماعی به نسبت رنگ دیگر از لحاظ رنگی و اندازه بسیار برجسته تر هستند. این به بیننده نشان می دهد که آن سیستم عامل ها به همان اندازه ایمیل (فرم) مناسب هستند که بتوانند به شما دسترسی پیدا کنند.

اطلاعات فنی در پایین است از جمله ایمیل، شماره تلفن و آدرس. اما از آنجا که در صفحه پایین هستند، کمتر از آنها به عنوان شکل اصلی تماس استفاده می شود.

علاوه بر این ، در مورد هر دو نوع طرح متوجه خواهید شد که صفحه به غیر این صورت تمیز است. در تمام مثالهای ما در این مقاله ، هیچ اطلاعاتی پیرامون موجود نیست. همه چیز در مورد این صفحه در خدمت هدف واحد مخاطبان یا مشتریان شما است که با ساده ترین روش ممکن به شما مراجعه می کنند.

یک مورد آخر: مخاطب را تشویق کنید

ما می خواهیم شما را به تشویق مشتریان و کاربران خود ترغیب كنید تا به شما كمك كنند. مطمئناً آنها ممکن است وقتی اشتباهی رخ داده باشند، بدانند اما این می تواند روز به روز صندوق ورودی خسته کننده ایجاد کند. اگر دلیلی برای دسترسی به مشتریان خود ارائه دهید، می توانید در آنجا ستایش هایی را بپاشید که در آنجا پاشیده شده اند.

تخفیف ویژه ای برای بررسی پادکست ها در اپل پادکست و به شما اطلاع می دهد. در ازای توصیفات می توانید کوپن یا پیشنهاد ارائه دهید. هر کاری انجام دهید ، می توانید دلیلی ایجاد کنید تا افراد بتوانند با نام تجاری خود و شما به عنوان یک فرد بیشتر درگیر برند و درگیر شوند. برای ورود به یک نقاشی می توانید بازخورد بخواهید و به رسمیت شناختن یک انگیزه عالی برای برخی از افراد است – آنها را به نوعی برای نشان دادن نحوه برجسته کردن شما برجسته کنید.

مردم حیوانات اجتماعی هستند. ما می خواهیم با هم صحبت کنیم. بعضی اوقات ، برای شروع گفتگو فقط کمی فشار می کشد.

نتیجه

اگر می خواهید بهترین صفحه تماس ممکن باشد ، قانون شماره یک ساده نگه داشتن آن است. شما می خواهید به محض بازدید کاربر از صفحه ، اطلاعات صریح و بدون لیست در دسترس داشته باشید. این که آیا از فرم تماس استفاده می کنید بستگی به خود شما دارد ، اما اطمینان حاصل کنید که هر روشی که ترجیح می دهید مشتری خود استفاده کند برجسته ترین صفحه است. بسیاری از افراد استفاده از فرم تماس را به عنوان عنصر اصلی خود اشتباه می گیرند ، اما آنها ترجیح می دهند مردم از چت زنده استفاده کنند. در این حالت ، چت زنده را برجسته کرده و فرم تماس را در زیر برابر حرکت دهید. ممکن است آزمایش هایی انجام شود ، اما پیدا کردن بهترین صفحه تماس با شما می تواند باعث افزایش شادکامی مشتری و تعامل با برند شود.

منبع

دانلود قالب شرکتی jony

دانلود قالب شرکتی jony

نویسنده سید علی اندرزگو

دانلود قالب شرکتی carbook

دانلود قالب شرکتی carbook

نویسنده سید علی اندرزگو

پاسخی بگذارید

ایمیل شما منتشر نشده و نزد ما محفوظ است.