با توسعه برنامه های Android بهترین فرصت ها را برای پیشرفت خود ایجاد کنید

شروع هر کاری با یک ایده آغاز می شود، ایده ای برای بهتر کردن زندگی ما. شرکت های نوپا می توانند مشکلات روزمره ما را حل کنند. هر فرد مبتدی با یک اندیشه نوآورانه می تواند پیشرفت کند. تقریباً ۹۰٪ از مبتدیان در سراسر جهان شکست می خورند و تلاش ات خود را برای همیشه متوقف می کنند. در این مقاله پیرامون توسعه برنامه اندروید و فرصت های پیش رو صحبت خواهیم کرد.

نویسنده سید علی اندرزگو

با توسعه برنامه های Android بهترین فرصت ها را برای پیشرفت خود ایجاد کنید

شروع هر کاری با یک ایده آغاز می شود، ایده ای برای بهتر کردن زندگی ما. شرکت های نوپا می توانند مشکلات روزمره ما را حل کنند. هر فرد مبتدی با یک اندیشه نوآورانه می تواند پیشرفت کند. تقریباً ۹۰٪ از مبتدیان در سراسر جهان شکست می خورند و تلاش ات خود را برای همیشه متوقف می کنند. در این مقاله پیرامون توسعه برنامه اندروید و فرصت های پیش رو صحبت خواهیم کرد.

دلیل بالا بودن نرخ بالای شکست این است که استارت آپ ها وقت و هزینه خود را صرف جستجوی بازار مناسب برای محصول خود نمی کنند. حتی اگر آنها بازار مناسبی را پیدا کنند، استراتژی قدرتمندی برای جذب مشتری ندارند. به دلیل رقابت زیاد، امروزه جلب توجه مصرف کنندگان دشوار شده است. یکی از راه های افزایش پایه مصرف کننده تعامل با آنها از طریق اپلیکیشن موبایل است. در جهان دو سیستم عامل اصلی توسعه برنامه تلفن همراه وجود دارد که Android و iOS هستند.

افزایش دسترسی مشتریان

زمانی که نوبت به افزایش مشتری می رسد، برنامه های اندرویدی ساده ترین روش برای انجام بالا بردن تعداد مشنریان و مصرف کنندگان است هستند. سهم بازار جهانی اندروید ۸۷٪ است که بیشتر از سهم بازار مشترک Windows ،Linux و iOS است. از این رو واضح است که در سطح جهان کاربران اندروید بیشتر هستند. به عنوان کسی که استارتاپی را راه اندازی کرده اگر می خواهید با مخاطبان گسترده تری ارتباط برقرار کنید و ذهن آنها را نسبت به محصول خود تغییر دهید، توسعه برنامه Android برای شما بهترین گزینه است.

جدا از دستیابی به مخاطبان بزرگتر که همیشه در دسترس هستند، برای افزایش دسترسی مشتری به همان اندازه بسیار مهم است. برنامه اندرویدی به شما کمک می کند تا فوراً با مخاطب مورد نظر خود ارتباط برقرار کنید و به شما در ارتباط با مشتریان بیشتر کمک می کند.

بودجه

بودجه یکی از مهمترین دغدغه ها برای شروع هر کاری است. برنامه اندرویدی کمک می کند تا بر این نگرانی غلبه کنند. از آنجا که Android یک سیستم عامل منبع باز است ، می توانیم با آن برنامه هایی مناسب برای بودجه ایجاد کنیم. کمک گرفتن از شرکت توسعه برنامه Android باعث می شود هزینه توسعه شما حتی بیشتر کاهش یابد.

دو عامل مهم در هزینه توسعه برنامه Android وجود دارد. اول این که اندروید یک سیستم عامل منبع باز است و دوم این که از Java برای برنامه نویسی استفاده می کند که بیشترین زبان برنامه نویسی در جهان است. شرکتهای بی شماری را ارائه می دهند که خدمات توسعه برنامه Android دارند. انتخاب بنگاه مناسب به شما کمک می کند تا از نردبان موفقیت به سرعت صعود کنید.

گزینه های سفارشی سازی بهتر

توسعه برنامه های اندرویدی نه تنها به شما کمک می کند تا مشتریان بیشتری را جمع کنید بلکه به شما در نگه داشتن مشتریان قدیمی نیز کمک می کند. مصرف کنندگان همیشه برای داشتن تجربیات جدید در برنامه گرسنه هستند. این می تواند هر چیزی از رابط کاربری جدید تا ارائه خدمات جدید شروع کند. Android گزینه های سفارشی سازی سفارشی را ارائه می دهد که با استفاده از آن می توانید به طور مرتب برنامه خود را به روز کنید و جذب مشتری را افزایش دهید.

اگرچه، یک سیستم عامل منبع باز اندروید، می تواند ناجی شما در زمانی باشد که استارتاپ شما به یک شرکت بزرگ تبدیل می شود. Android یکی از معدود سیستم عامل هایی است که می تواند هر دو پایگاه مصرفی کوچک و بزرگ را با یک چارچوب بسیار مقیاس پذیر ، یکپارچه اداره کند.

توسعه سریعتر

در بازاری که بسیار هم رقابتی است، ماندگاری و از دست دادن مشتری چالش برانگیز است. هر چه سریعتر برنامه را راه اندازی کنیم، مشتریان بیشتری جذب می شوند. داشتن یک سیستم عامل منبع باز اندروید می تواند به شما در توسعه سریع برنامه ها کمک کند.

پس از عبور از اولین موانع برای توسعه سریع برنامه ها ، یکی دیگر از موانع مقابله ، دریافت مجوز برنامه برای زنده ماندن برنامه شما است. یکی دیگر از دلایل مهم در نظر گرفتن توسعه برنامه در پلتفرم اندرویدی ، پایین بودن زمان تأیید برنامه است. برنامه های Android همچنین نسبت به سایر سیستم عامل های دیگر میزان تأیید بهتر دارند.

بازاریابی

یک برنامه Android می تواند به شما کمک کند نام تجاری خود را فقط در یک روز به هزاران مشتری بالقوه نشان دهید. با قرار دادن برنامه در بزرگترین بازار برنامه در جهان، فروشگاه Google Play می تواند این کار را انجام دهد. میلیون ها کاربر هر روز از فروشگاه گوگل پلی دیدن می کنند. فروشگاه Google Play مجبور است دهها کمپین تبلیغاتی را ارائه دهد تا توسعه دهندگان از این طریق بتوانند بهترین کمپین و مناسب ترین را برای محصول خود انتخاب کنند.

توسعه برنامه Android یکی از بهترین راهها برای تولید هدایت بیشتر است. شما می توانید با بارگذاری برنامه Android خود در سیستم عامل های شخص ثالث مانند،Aptoid ApkMirror ،Amazon Appstore و غیره، پایه مشتری خود را افزایش دهید.

نتیجه

از زمان شروع برنامه های تلفن همراه اندروید فضای کسب و کار را تحول زیادی کرده است. امروزه برنامه های اندرویدی فقط برای سرگرمی نیستند. فارغ از تجارت، این یک ضرورت برای هر کسب و کاری در سراسر جهان شده است. اگر می خواهید برای کاهش زمان بازاریابی، افزایش تعامل مصرف کننده و افزایش تجربه مشتری راهی پیدا کنید، بهتر است در سریعترین زمان ممکن توسعه دهنده برنامه های اندرویدی استخدام کنید.

گوگل فلاتر (google flutter) چیست؟

بهترین برنامه های موبایل برای مدیریت سایت های وردپرسی (سری اول)

منبع

دانلود قالب شرکتی product-launch

دانلود قالب شرکتی product-launch

نویسنده سید علی اندرزگو

دانلود قالب شرکتی construction

دانلود قالب شرکتی construction

نویسنده سید علی اندرزگو

پاسخی بگذارید

ایمیل شما منتشر نشده و نزد ما محفوظ است.