بهترین مجموعه کتابخانه های نموداری ری اکت (React Chart Libraries For Developers)

در این مقاله ۵ مورد از بهترین مجموعه کتابخانه های نمودار واقعی ری اکت برای توسعه دهنده ها را خدمت شما معرفی می کنیم.

نویسنده سید علی اندرزگو

بهترین مجموعه کتابخانه های نموداری ری اکت (React Chart Libraries For Developers)

در این مقاله ۵ مورد از بهترین مجموعه کتابخانه های نموداری ری اکت برای توسعه دهنده ها را خدمت شما معرفی می کنیم.

در دنیای مدرن دیجیتال امروز اقیانوسی از داده ها و اطلاعات وجود دارد، اما ما ترجیح می دهیم که آنها را در زمان بسیار کمی امکان پذیر کنیم. مفهوم تجسم به همان دلیلی محبوب شد که مردم تمایل دارند تصاویر و فیلم ها را بر روی متن قرار دهند. شاید هزاران داده بسیار مهم وجود داشته باشد، اما موضوع این است که چگونه می توانید آنها را به طور موثر نشان دهید. کتابخانه های نموداری ری اکت شاید جواب این سوال باشد. با استفاده از كتابخانه هاي نمودار ری اکت، تعدادي از نمودارهای ری اکت، html5 و نمودارهاي جاوا اسكريپت براي تجسم داده ها با توجه به موضوع چندگانه آمده است. امروز ما در مورد تعدادی از کتابخانه نمودار جاوا اسکریپت صحبت خواهیم کرد که آماده استفاده هستند و همچنین طبق نیاز مورد نیاز قابل تنظیم هستند.

روزهایی که نرم افزارها فقط برای ورود و خروجی دستی استفاده می شد تمام شده اند. نسل امروز این نرم افزار را می خواهد که تا حد امکان باهوش و خودکار باشد. برای این کار نیاز به توانایی تجزیه و تحلیل داده ها دارد. نمودارهای جاوا اسکریپت و HTML5 از کتابخانه های ری اکت مختلف به عنوان ابزاری قدرتمند برای دستیابی به این هدف ظاهر می شوند. آنها داده ها را به روشی کاربر پسند، جذاب و دلپذیر نشان می دهند که نه تنها اطلاعات را به کاربران می دهد، بلكه یك عامل جذاب برای رضایت کاربر نیز می باشد.

ممکن است در مورد شروع نقشه ها و نمودارها برای ورود به سایت خود مشکلی داشته باشید. تعدادی از بهترین کتابخانه ها را پیدا کرده ایم که در صورت لزوم با گزینه شخصی سازی آسان قابل استفاده هستند. ما سعی خواهیم کرد تا در حد امکان درمورد ویژگی های کتابخانه ری اکت صحبت کنیم.

۱ . React Charts & Graphs for Web Applications

كتابخانه هاي نمودار واكنش ، انواع مختلفي از نمودارها و نمودارهاي html5 و JavaScript را براي برنامه هاي وب ارائه مي دهند. در عرض یک دقیقه می توانید اینفوگرافیک ها را در برنامه وب خود اضافه کنید. نمودار خط برای ارزیابی عاقلانه گام ، نمودار منطقه برای مطالعه در مورد طیف وسیعی از داده ها ، نمودار نوار برای مقایسه آسان و بسیاری موارد دیگر فقط کافی است آن را نامگذاری کنید. کتابخانه نمودار جاوا اسکریپت به خوبی با چارچوب های جلویی مختلف و فن آوری سمت سرور خوب می شود و این گزینه را برای همه سیستم عامل ها دوستانه انتخاب می کند

Samples

۲ . Recharts

رچارتز یکی از کتابخانه های نمودار ری اکت است که دارای اجزای واکنش پذیری جدا شده و قابل استفاده مجدد است. این کتابخانه JavaScript مجموعه تعاملی از نمودارها و نمودارها را ارائه می دهد که نه تنها بصری اطلاعات را نشان می دهد بلکه از برچسب های نمودار نیز تشکیل شده است. این بدان معناست که برای نقاط خاص در نمودار می توانید برای خوانایی بیشتر اطلاعات داده های عددی واقعی را بدست آورید. علاوه بر این ، نمودارها به صورت جادویی ظاهر نمی شوند. این مجموعه از جلوه های انیمیشن برای نشان دادن نسل نمودار است که باعث می شود بینندگان طبیعت را از وضعیت اولیه خود درک کنند. کتابخانه نمودار جاوا اسکریپت به اندازه کافی انعطاف پذیر است برای شخصی سازی و عبور از اجزای سفارشی برای تبدیل شدن به یک ابزار قدرتمند. علاوه بر این ، بخشی از عناصر SVG باعث می شود کتابخانه نمودار واکنش نشان داده شود.

Demo | Code

۳ . React-vis

React-vis یک کتابخانه تجسمی است که برای کار به عنوان هر مؤلفه ری اکت با شخصی سازی سطح بالا ساخته شده است تا بتواند سطح صنعت را ارائه دهد. نمودارها و نمودارهای موجود در شناور علاوه بر ارائه اطلاعات برچسب ، رنگ پس زمینه را تا حدی تغییر می دهد. برخی از مثالها نشان می دهد که اثرات انیمیشن از نمودارهای گرافیکی ، آنها را بیشتر شبیه به یک ویجت جالب می کند. به عنوان مثال ، ما یک ساعت مانند نمودار داریم که می تواند به عنوان صرفه جویی در صفحه یا برای نمایش زمان در صفحه اصلی استفاده شود. ارائه و بازتاب كسب و كار فقط يك نمونه معمول براي كتابخانه هاي نمودارهاي جاوا اسكريپت است كه اين ويژگي ها در مطالعه و ارزيابي علمي از آن استفاده مي كند.

Download from GitHub

۴ . ApexCharts

اگر به دنبال داشبورد هوشمند و تجاری برای برنامه های وب خود هستید ، حتماً این نمودارها را از یکی از کتابخانه های نمودار واکنش واضح درج کنید. نه تنها برای نمایش بصری داده ها بلکه می توانند لودر ، نوار پیشرفت و اسپینرها نیز باشند. نمودارهای جاوا اسکریپت با وجود نمایشگرهای پاسخگو ، مطابق با دستگاه مورد استفاده ، خواه از تلفن همراه یا دسک تاپ متناسب باشند. به علاوه ، می توانید مقیاس رابط را از خود رابط کاربری برای رویکرد توصیفی تر تغییر دهید و به تفصیل به نقطه اشاره کنید. علاوه بر این ، کتابخانه نمودار امکان بارگیری پویا از داده ها را در هنگام انتخاب برای کاهش مدت زمان بارگذاری اولیه اضافه می کند تا بیشتر به ویژگی های تعاملی نمودارها اضافه شود. سرانجام ، ما طبق تنظیمات خود گزینه سفارشی سازی را انتخاب خواهیم کرد یا انتخاب گزینه یا سایر گزینه های یک ظاهر طراحی شده.

نسخه فعلی کتابخانه های نمودار JavaScript و Vue JS را فراهم می کند در حالی که کتابخانه های نمودار واکنش نشان می دهند. جزئیات بیشتر از لینک زیر در دسترس است.

Download from GitHub

دانلود قالب شرکتی jony

دانلود قالب شرکتی jony

نویسنده سید علی اندرزگو

دانلود قالب شرکتی carbook

دانلود قالب شرکتی carbook

نویسنده سید علی اندرزگو

پاسخی بگذارید

ایمیل شما منتشر نشده و نزد ما محفوظ است.