بهترین برنامه های موبایل برای مدیریت سایت های وردپرسی (سری اول)

آیا به دنبال برنامه های تلفن همراه برای مدیریت سایت وردپرسی خود هستید؟ مدیریت یک وب سایت موفق به زمان زیادی نیاز دارد و نشستن در مقابل کامپیوتر در کل روز سخت و طاقت فرساست. در این مقاله، ما بهترین برنامه های موبایل را برای مدیریت سایت وردپرس با استفاده از تلفن به شما معرفی می کنیم.

نویسنده سید علی اندرزگو

بهترین برنامه های موبایل برای مدیریت سایت های وردپرسی (سری اول)

آیا به دنبال برنامه های تلفن همراه برای مدیریت سایت وردپرسی خود هستید؟ مدیریت یک وب سایت موفق به زمان زیادی نیاز دارد و نشستن در مقابل کامپیوتر در کل روز سخت و طاقت فرساست. در این مقاله، ما بهترین برنامه های موبایل برای مدیریت سایت های وردپرس با استفاده از تلفن همراه را به شما معرفی می کنیم.

۱ . WordPress.com Apps

WordPress.com برنامه‌هایی را ارائه می‌دهد که به سایتتان در وردپرس متصل می‌شوند. شما می‌توانید پست ایجاد کنید، عکس آپلود کنید، و نظرات متوسطی را از دستگاه‌های اندروید یا ios تان حذف کنید.

ویژگی‌های خاص این app شما را وادار می کند تا یک حساب کاربری ایجاد کنید. همچنین با یک خواننده داخلی ساخته شده است که وبلاگ هایی را که در WordPress.com دنبال کرده اید نشان می دهد.

۲ . WooCommerce

اگر یک فروشگاه آنلاین را با استفاده از WooCommerce اداره می کنید ، می توانید از برنامه WooCommerce در IOS برای مدیریت فروشگاه خود استفاده کنید.

برنامه رابط کاربری زیبایی برای مشاهده عملکرد فروشگاه شما مانند سفارشات و فروش ارائه می دهد.

این جایگزینی برای نسخه دسکتاپ نیست زیرا فاقد ویژگی ها لازم است. با این حال نگاه کردن به سفارشات، حتی زمانی که شما از یک کامپیوتر فاصله دارید، بسیار مفید است.

۳ . Google Analytics

Google Analytics قدرتمندترین ابزار تحلیلی است که کاملا رایگان می باشد و به راحتی در دسترس است. این ابزار به سؤالاتی مانند سوالات زیر پاسخ می دهد:

  • چند نفر از وب سایت شما بازدید می کنند؟
  • از کجا آمده اند؟
  • آنها هنگام بازدید از وب سایت شما چه می کنند؟

برنامه Google Analytics به شما امکان می دهد گزارش های سایت خود را با استفاده از دستگاه تلفن همراه خود مشاهده کنید. همچنین به شما اجازه می دهد تا گزارش های سفارشی را ایجاد و مشاهده کنید. شما می توانید محدوده تاریخ را انتخاب کنید و زمان واقعی گزارش ها را مشاهده کنید. برای نحوه ی کار با گوگل آنالیتیکس می توانید در گوگل جستجو کنید.

۴ . Evernote

ایده هایی برای پست های وبلاگ هایی که بزرگ هستند یا محصولات و استراتژی های عالی نمی تواند در هیچ کجا ظاهر شود. Evernote به شما این امکان را می دهد تا با استفاده از دستگاه تلفن همراه خود یادداشت برداری کنید، با همه دستگاه هانیز همگام سازی می شود.

می توانید لیست هایی را برای انجام کارها ایجاد کنید ، doodles ترسیم کنید، یادداشت برداری کنید، تصاویر، نشانک ها و فیلم ها را ذخیره کنید. Evernote در تمام سیستم عامل های موبایل ، رایانه های شخصی و Mac کار می کند.

گزینه های دیگر: Google Keep | یک نکته

۵ . Pingdom

Pingdom یک وب سایت محبوب برای نظارت بر خدمات است. می توانید آن را تنظیم کنید تا به روز رسانی یک سایت به صورت رایگان نظارت شود.

برنامه های تلفن همراه Pingdom هنگام پایین آمدن سایتتان به شما هشدار می دهند. همچنین وضعیت وب سایت و خدماتی را که مشاهده می کنید به شما نشان می دهد.

۶ . Buffer

بافر به شما امکان می دهد تا پست های پروفایل رسانه های اجتماعی خود را تنظیم کنید. برنامه های تلفن همراه آنها به شما امکان می دهد از هر مکانی با استفاده از دستگاه تلفن همراه خود این کار را انجام دهید.

می توانید پستهایی را که صف کرده اید ، پستهایی که به اشتراک گذاشته اید ، تجزیه و تحلیل کرده و محتوای جدید را در حال حرکت اضافه کنید. این به شما کمک می کند پیروان خود را حتی در صورت دور بودن از میز خود درگیر نگه دارید.

۷ . IFTTT

IFTTT به شما امکان می دهد تا اینترنت کار را برای شما انجام دهد. برنامه تلفن همراه IFTTT آن قدرت را به دستگاه های تلفن همراه شما منتقل می کند.

می توانید از آن به عنوان یک ابزار نظارت استفاده کنید ، گردش کار خود را به صورت خودکار انجام دهید و اعلان های فوری دریافت کنید. گذشته از وردپرس ، با بسیاری از خدمات و ابزارهای آنلاین دیگر نیز کار می کند. حتی به شما امکان می دهد خانه و دفتر هوشمند خود را به صورت خودکار تنظیم کنید.

برای اطلاعات بیشتر به آموزش ما در مورد نحوه خودکار سازی وردپرس و رسانه های اجتماعی با IFTTT نگاهی بیندازید.

۸ . Feedly

Feedly یک خواننده خوراک هوشمند و مدرن است. با استفاده از برنامه Feedly در تلفن همراه خود ، می توانید با منابع خبری ، بلاگ ها و وب سایت های مورد علاقه خود در تماس باشید.

همچنین می توانید وب سایت های مورد علاقه خود را به عنوان مجموعه ها در موضوعات مختلف سازماندهی کنید. Feedly همچنین به اشتراک گذاشتن مقالات خود به طور مستقیم از برنامه سهولت ایجاد می کند.

۹ . Facebook Pages Manager

آسانترین راه برای تقویت فعالیت در صفحات فیس بوک تعامل با مخاطبان است. مدیر صفحات فیس بوک به شما امکان می دهد صفحات خود را کارآمدتر مدیریت کنید.

این اعلان ها و فعالیت ها را از صفحات Facebook خود نشان می دهد. همچنین می توانید گزارش هایی را در مورد چگونگی عملکرد پست های خود مشاهده کنید. از همه مهمتر می توانید ارسال کنید ، عکس بارگذاری کنید و به نظرات پاسخ دهید.

به نکات بیشتری در مورد فیس بوک نیاز دارید؟ لیست ما از بهترین نکات و آموزشهای مربوط به فیس بوک را برای کاربران وردپرس مشاهده کنید

۱۰ . Facebook Ads Manager

تبلیغات فیس بوک به شما امکان می دهد بازدید کنندگان وب سایت را در فیس بوک مجدداً هدف قرار دهید. اگر درست از آنها استفاده کنید می توانید لایک صفحه خود را به راحتی افزایش دهید.

برنامه Facebook Ads Manager به شما این امکان را می دهد تا گزارش ها را مشاهده کنید ، تبلیغات ایجاد کنید و تبلیغات خود را از دستگاه های تلفن همراه مدیریت کنید.

دانلود قالب شرکتی travelify

دانلود قالب شرکتی travelify

نویسنده سید علی اندرزگو

دانلود قالب شرکتی flight

دانلود قالب شرکتی flight

نویسنده سید علی اندرزگو

پاسخی بگذارید

ایمیل شما منتشر نشده و نزد ما محفوظ است.