۸ منبع فوق العاده برای یادگیری React.js

اگر هنوز در React.js یک متخصص نشده اید نگران نباشید، فرصت های زیادی برای یادگیری وجود دارد. برخی از منابع یادگیری کاملا رایگان هستند. در این مقاله برخی از منابع مهم یادگیری React را به شما معرفی می کنیم. از مبتدی گرفته تا کسانی که میخواهند حرفه ایی یاد بگیرند. به نظر می رسد که […]

نویسنده سید علی اندرزگو

۸ منبع فوق العاده برای یادگیری React.js

اگر هنوز در React.js یک متخصص نشده اید نگران نباشید، فرصت های زیادی برای یادگیری وجود دارد. برخی از منابع یادگیری کاملا رایگان هستند. در این مقاله برخی از منابع مهم یادگیری React را به شما معرفی می کنیم. از مبتدی گرفته تا کسانی که میخواهند حرفه ایی یاد بگیرند.

به نظر می رسد که بیشتر وب با React.js ساخته شده است. مانند کتابخانه جاوا اسکریپت فیس بوک که فوق العاده قدرتمند و سریع است. به عنوان مثال، وردپرس آن را به عنوان کتابخانه مورد علاقه خود برای ویرایشگر گوتنبرگ انتخاب کرده است.

۱ . Intro to React

این آموزش رسمی برای مبتدیان بسیار مطلوب است (هرچند توصیه می کنند که حداقل برخی از پس زمینه های HTML و JS را داشته باشید). در آن، شما می توانید از طریق ایجاد یک بازی تعاملی تیک تاک پا استفاده کنید. این راهنما به اندازه کافی سریع است و کمک زیادی می کند. این آموزش مقدمه کاملی در مورد مفاهیم ساخت یک برنامه React است.

۲ . Learn React.js in 5 minutes

آیا باید اصول اولیه را با عجله یاد بگیرید؟ راهنمای Borgen Harald، اصول اولیه را به طور خلاصه در اختیار شما قرار می دهد. اینها بلوک‌های سازنده هستند که شما برای گرفتن چیزهای دیگر به آن نیاز دارید.

۳ . Learn ReactJS: Part I

دوره Codeacademy نگاهی به JSX می اندازد، اجزا و نحوه تعامل با آن‌ها ارائه را می‌دهد. شما متوجه خواهید شد که هم برخی مفاهیم اولیه و هم مفاهیم پیشرفته پوشش داده می‌شوند. توجه داشته باشید که درس‌های واقعی در اینجا رایگان هستند (شما فقط باید برای یک حساب ثبت‌نام کنید). با این حال، چند بخش Pro وجود دارد که شما را از طریق پروژه‌های دنیای واقعی و ازمون ها می برد.

۴ . React for Beginners

وس بوس دو سطح از دوره‌های کامپیوتری ری اکت را ارائه می‌دهد. در مجموع ۲۹ فیلم وجود دراد که بستگی به بسته خرید شما دارد. دانش آموزان به روز رسانی های مادام العمر را دریافت می‌کنند که تکنیک‌های جدید را همانطور که در دسترس هستند، پوشش خواهند داد.

۵ . React 101

این درس رایگان برای دانش آموزان رده ی میانی است که حداقل مقداری اطلاعات درباره چگونگی ری اکت دارند. در طی این دوره، سه جز منحصر به فرد از ابتدا خواهید ساخت. به علاوه درس‌هایی در رابطه با بازیابی داده‌ها و ذخیره سازی درس ها وجود دارد.

۶ . Learn React By Itself

یکی از جنبه های گیج کننده React این است که بسیاری از کتابخانه های همراه وجود دارد. هنگام شروع، تلاش برای جذب آن همه می تواند به ناامیدی منجر شود. بنابراین، این دوره رایگان شامل چیزی نیست جز React. و این کاملا مبتنی بر مرورگر است، به این معنی هیچ ابزار دیگری برای نصب وجود ندارد.

۷ . Learn React

KIRUPA یک دوره آموزشی چند منظوره ارائه می‌دهد که شامل هر دو برنامه آموزشی و هم مبتنی بر متن است. مهم نیست که ترجیح می‌دهید چطور یاد بگیرید، شما روشی برای انجام این کار دارید. و آن روش تمام اصول اولیه را به همراه برخی موارد استفاده پیشرفته دیگر در بر دارد.

۸ . Learn React Track

هشتمین مورد از منابع یادگیری ری اکت Treehouse است. این مورد تا حد زیادی شما را از جنبه از کتابخانه بی نیاز خواهد کرد. درس اصول ری اکت را شروع کنید و راه خود را برای ساخت برنامه های ری اکت و Redux بسازید. در مجموع ۱۰ ساعت درس است. این دوره ها نیازمند عضویت Treehouse می باشند.

انواع راه های یادگیری

React یک کتابخانه وسیع است، اما منابع فوق گزینه های زیادی را برای شما فراهم کرده. شما می توانید به همان اندازه که می خواهید یاد بگیرید و این کار را در شیوه ای که راحت تر هستیدانجام دهید.

منبع

دانلود قالب شرکتی jony

دانلود قالب شرکتی jony

نویسنده سید علی اندرزگو

دانلود قالب شرکتی carbook

دانلود قالب شرکتی carbook

نویسنده سید علی اندرزگو

پاسخی بگذارید

ایمیل شما منتشر نشده و نزد ما محفوظ است.