۸ افزونه رایگان و محبوب فرم تماس برای وردپرس (سری اول)

در این مقاله به معرفی افزونه های محبوب و رایگان فرم تماس وردپرس می پردازیم. فرم تماس برای سایت های کسب و کار یا وبلاگ های شخصی، ارتباطات کلیدی مهمی برای حفظ پشتیبانی، بازخورد، فروش و فرصتها می باشد. در حالی که وردپرس توسط میلیون ها نفر از مردم جهت کسب و کار و وبلاگ […]

نویسنده سید علی اندرزگو

۸ افزونه رایگان و محبوب فرم تماس برای وردپرس (سری اول)

در این مقاله به معرفی افزونه های محبوب و رایگان فرم تماس وردپرس می پردازیم.

فرم تماس برای سایت های کسب و کار یا وبلاگ های شخصی، ارتباطات کلیدی مهمی برای حفظ پشتیبانی، بازخورد، فروش و فرصتها می باشد. در حالی که وردپرس توسط میلیون ها نفر از مردم جهت کسب و کار و وبلاگ نویسان در سراسر جهان استفاده می شود، اما یک روش ارتباط مستقیم ارائه نمی کند. بنابراین، وبلاگ نویسان باید به مخزن پلاگین عمومی دسترسی پیدا کنند تا پلاگین های فرم تماس مناسب را پیدا کرده و نیازهایشان را با استفاده از آن برطرف کنند.

صفحات تماس با ما یا تماس با من در جزء پر بازدید ترین صفحات هر وب سایت به شمار می رود. بنابراین، فقدان یک صفحه تماس در وب سایت شما می تواند موجب از دست دادن تعداد زیادی از مخاطبین و همچنین از دست دادن فرصت های کسب و کار باشد. به مشتریانتان این اطمینان را بدهید که هر زمان سؤالی داشتند می توانند با شما تماس بگیرند شما تماس بگیرند. جستجو کردن ایمیل های شخصی در وب به هیچ عنوان سرگرم کننده نیست سرگرم کننده و بسیار غیر حرفه ای است. علاوه بر این، هیچ دلیلی برای مخفی کردن ایمیل های شما وجود ندارد زیرا سیستم عامل ها در حفاظت از هرزنامه تبحر زیادی دارند.

این لیست دارای گزینه های متنوعی است. برخی از این افزونه ها حتی برای پیچیده ترین وبلاگ ها و سیستم عامل های وردپرس نیز مناسب هستند. این پلاگین های فرم تماس زیبا هستند و به سادگی میتوان با آن ها کار کرد، می توانید آن ها را سفارشی کنید،این افزونه ها به ویژگی های امنیتی و حفاظت از هرزنامه مجهز شده اند.

۱ . Form Maker by 10Web

اگر شما به دنبال بهترین فرم تماس رایگان پلاگین وردپرس هستید، این مورد پیشنهاد خوبیست. در این افزونه دسته ایی از ابزارهای جامع وجود دارد که بسار به کارتان می آید. Form Maker توسط ۱۰Web پیشرفت چشمگیری است که به شما کمک می کند تا اشکال اساسی و پیشرفته را بدون نیاز به اینکه زمان و انرژی زیادی صرف آن کنید بیابید. در واقع شما حتی نیازی به برنامه نویسی برای اضافه کردن یک فرم کاربردی به وبلاگ یا وب سایت خود با Form Maker توسط ۱۰Web ندارید.

قالب های آماده شده در ۴۳ حوزه مختلف فرم و ویرایشگر، فرم کشیدن و رها کردن، سرعت شما را افزایش می دهد، ویژگی های دیگر این افزونه Form Maker توسط ۱۰Web محافظت از هرزنامه ها، اشکال چند صفحه ای، جاسازی آسان و مدیریت عالی آن است.

۲ . Contact Form by BestWebSoft

BestWebSoft ارائه می دهد یک پلاگین فرم تماس با اعتبار است که نیاز به کنار هیچ تغییرات پیکربندی برای شروع دریافت ایمیل از صفحات تماس شما. برای نمایش فرم شما از روش کوتاه سنتی استفاده می کند. بنابراین، شما فقط می توانید یک صفحه جدید وردپرس ایجاد کنید و کد کوتاه را در آن قرار دهید. سپس از منوی استفاده کنید تا صفحه جدید را به منوی اصلی اضافه کنید و از آن به عنوان یک وسیله جهت هدایت بازدیدکنندگان به فرم تماس خود استفاده کنید. این پلاگین برای مبتدیان است، بنابراین مانع فنی واقعا بالا نیست.

BestWebSoft یک شرکت توسعه وب مدرن است، بنابراین انتظار می رود فرم تماس جدید خود را به دستگاه های تلفن همراه و قرص پاسخگو، هر اندازه صفحه نمایش اساسا. هر فرم را سفارشی کنید تا از زمینه های خاص و الزامات انتخاب شما تشکیل شود. این زمینه ها را اجباری یا اختیاری کنید. سپس، تعدادی از فرم های مورد نیاز را که کاربر برای پر کردن آن نیاز دارد انتخاب کنید تا بتوانید در مورد اهداف و پیشینه آنها بیشتر بدانید.

شما می توانید ویژگی هایی مانند فایل های پیوست فایل را فعال کنید تا دیگران بتوانند محتوا را از طریق فرم خود آپلود کنند. این فرم تماس با سایت هایی است که با پشتیبانی مشتری و هر چیزی از آن طبیعت برخورد می کنند. حفاظت از هرزنامه اهمیت زیادی دارد. انتظار می رود دو گزینه مختلف برای پلاگین های captcha: reCAPTCHA و خود پلاگین Captcha خود بهترینWebSoft. همچنین، از طریق استفاده از پلاگین های اضافی، افزونه را آسان می کند.

۳ . Contact Form Builder

Contact Form Builder یکی از بهترین سیستم عامل ها برای طراحی فرم های تماس انعطاف پذیر، تعاملی و کاربردی است. پیکربندی اولیه ارائه می دهد تمام ویژگی ها و ویژگی های لازم برای ایجاد فرم های تماس به طور کامل بهینه سازی شده است که به شما اجازه شروع به جمع آوری بازخورد حق دور. سبک های CSS به راحتی در دسترس است که اجازه می دهد وبلاگ نویسان به سرعت سفارشی کردن سبک افزونه و نحوه ی آن را احساس کنند. ادغام reCAPTCHA همچنین اطمینان حاصل خواهد کرد که هیچ اسپمر قادر به انجام آن نیست.

اگر یک آدرس کسب و کار فیزیکی دارید، می توانید یک ویجت Google Maps در کنار فرم تماس خود را نمایش دهید. این به دسترسی بسیار آسان تر و سریع تر به جزئیات کسب و کار شما کمک می کند. شما همچنین می توانید یک متن تأیید سفارشی را بعد از اینکه یک تظاهرات ساخته شد نشان دهید. علاوه بر این، کاربران می توانند یک کپی از ایمیل مورد نظر خود را برای شما ارسال کنند. این ابزار به طور کامل برای تمام انواع دستگاه آماده است و دارای ۱۰ قالب پیش ساخته است.

۴ . Contact Form to Email

CodePeople این پلاگین مدیریت ایمیل و پشتیبانی ویژه ایی برای تحویل سریع و موثر ایمیل ارائه می دهد. تمام ایمیل های ارسال شده در پایگاه داده ذخیره می شوند و شما می توانید آنها را به فرمت های CSV و Excel اکسپرس کنید. همچنین می توانید لیستی از پیام های خود را برای مرجع آینده چاپ کنید. سازنده اشکال بصری (کشیدن و رها کردن) حتی برای کاربران بی تجربه وردپرس برای ساختن فرم تماس در عرض چند ثانیه قابل انجام است. ویژگی های ضد اسپم شامل پلاگین CAPTCHA برای رسیدن به حداکثر امنیت است. یکی از دلایل اینکه هزاران نفر به طور مداوم به این افزونه می آیند، قابلیت گزارش است. با این کار، وبلاگ نویسان می توانند در مورد رفتار بازدید کنندگان خود و ایمیل های خود عادت های ارسالی را بیاموزند و درک نحوه بهبود این تجربه را بیاموزند.

۵ . FormGet Contact Form

FormGet یکی از امیدوار کننده ترین سیستم های فرم تماس است که ما در دهه گذشته دیده ایم. این پلاگین واقعا موثر به شما اجازه می دهد تا فرم های خود را طراحی کرده و از ویجت خاصی برای نمایش آنها در سایت خود استفاده کنید. این ویجت فرم شما را در هر صفحه به عنوان یک دکمه تماس با ما نشان می دهد. در طول صفحه، کاربر همچنان با محتوای شما ارتباط برقرار می کند. این فرم های سبک در سال های اخیر به طور فزاینده ای محبوب شده اند. FormGet دارای تجربه مورد نیاز برای اطمینان از اینکه ویجت شما توسط همه دیده می شود.

نیازی به گفتن نیست، این افزونه وردپرس مخصوص فقط برای فرمهای تماس نیست. همچنین به شما امکان می دهد فرم های بازخورد ایجاد فرم، فرم برای انجام وظایف سرویس دهنده، یک فرم برای اجازه دادن به دیگران برای چیزهای کتاب، یک فرم لیست ایمیل ساده برای جمع آوری ایمیل ها و فرم بررسی برای نتیجه گیری سوالات مهم را فراهم کنید. علاوه بر این، سایت های شغلی می توانند از فرمول پلاگین FormGet برای فرم های درخواست کار استفاده کنند. همچنین می تواند برای حل مشکلات روزمره در مورد ایجاد فرم های قابل اعتماد و تبدیل شده استفاده شود. به طور مشخص، تیم FormGet بر تجربه کاربر و رابط کاربری تمرکز دارد. این تضمین می کند که هر کاربر تعامل با ویجت فرم تماس معتبر و منحصر به فرد است. این باید حداکثر پتانسیل نرخ تبدیل را نیز ارائه دهد.

۶ . Contact Form Builder by vCita

بچه ها در vCita رویکرد مدرن طراحی وب را برای ارائه یک تجربه فرم تماس خیره کننده برای مدیران وب به کار می گیرند. پانل پیکربندی گسترده را برای ایجاد فرم هایی که تمام جزئیات مهمی از بازدیدکنندگان شما را می گیرند استفاده کنید. فورا آن را به یک ایمیل زیبا و گرد تبدیل تبدیل کنید. ظاهر کاملا قابل تنظیم است. طرح بندی فرم، رنگ، عرض و ارتفاع و فونت ها می تواند به صورت انعکاس دهنده شخصیت و الزامات شما باشد. آسان برای کار با فرم ساز اجازه می دهد تا این پلاگین برای تبدیل شدن به بخشی از هر ابزار بلاگر است.

نسخه حق بیمه افزونه پیشرفته تر است اما نیاز به سرمایه گذاری پولی دارد. نسخه رایگان انعطاف پذیر است و به اندازه کافی کافی برای استفاده در سایت هایی که با درخواست های مقیاس بزرگ مقابله می کنند.

۷ . Contact Form by WPForms

بدون شک، اگر شما برای ایجاد یک فرم تماس برای اضافه کردن به وب سایت خود، شما می توانید تمام آن را به تنهایی انجام دهید. صرف نظر از تجربه قبلی شما، می توانید با کمک فرم تماس با WPForms، با یک طراحی و توسعه آن، موفق باشید. این افزونه رایگان افزونه وردپرس دارای همه موارد ضروری برای ساختن کشیدن و رها کردن راحت است. در چند حرکت سریع، شما می توانید فرم بسیار مورد نیاز ایجاد کنید و آن را به مدت کوتاه بعد از آن بر روی صفحه خود برجسته کنید.

همراه با تمام موارد ذکر شده، فرم تماس با WPForms همچنین تمام آخرین تکنولوژی های وب و تکنولوژی را برای اطمینان از این که تجربه در تمام دستگاه ها و سیستم عامل ها برجسته است، ورزش می کند. این کار سریع انجام می شود و بهینه سازی موتور جستجوگر وب سایت شما را تحت تاثیر قرار نخواهد داد. حق قالب آماده برای استفاده را انتخاب کنید و شروع به انجام تنظیمات کنید تا کاملا مطابق با سبک شما باشد

۸ . Caldera Forms

فرم Caldera یک افزونه فرم تماس رایگان وردپرس است که فرآیند ایجاد فرم ساده برای وردپرس را تضمین می کند. این افزونه سازنده تصویری است که مونتاژ فرم بدون درز را تضمین می کند که بسیار خلاقانه است، مناسب کسانی است که حرفه ایی هستند. به طور خلاصه، هر کسی می تواند فرم Caldera را استفاده کند و نتایج فوق العاده ای را پس از پیاده سازی مشاهده کند.

کالدرا استفاده از فرم ها را نیز به شما آموزش می دهد و به شما این اطمینان را می دهد که فرم تماسی که می خواهید ایجاد کنید. از افزونه ها و ضد هرزنامه ها به ایمیل های اعلان، ردیابی ورود به پایگاه داده و وارد کردن ورودی ها به CSV، فرم های Caldera دارای تمام مواردی است که شما نیاز دارید و بیشتر. طراحی نهایی نیز پاسخگو است، متقابل مرورگر سازگار و تضمین سرعت رعد و برق سریع. فرم تماس خود را در حال حاضر و فرم های Caldera به نفع خود را دریافت کنید.

۸ افزونه محبوب و رایگان فرم تماس برای وردپرس (سری دوم)

منبع

پاسخی بگذارید

ایمیل شما منتشر نشده و نزد ما محفوظ است.