۶ مورد از محبوب ترین فریم ورک های متریال دیزاین سی اس اس (Material Design CSS Frameworks)

Material Design توسط گوگل به عنوان زبان طراحی در سال ۲۰۱۴ ایجاد شد. در این مقاله در مورد محبوب ترین فریم ورک های متریال دیزاین CSS صحبت خواهبم کرد.

نویسنده سید علی اندرزگو

۶ مورد از محبوب ترین فریم ورک های متریال دیزاین سی اس اس (Material Design CSS Frameworks)

Material Design توسط گوگل به عنوان زبان طراحی در سال ۲۰۱۴ ایجاد شد. در این مقاله در مورد محبوب ترین فریم ورک های متریال دیزاین CSS صحبت خواهبم کرد.

این فریم ورک اولین استراتژی قابل حمل را اتخاذ می کند. امکان طراحی مواد این است که همه برنامه های وب و همه کاره سازمان را به صورت متقاطع در طی مراحل و اندازه ابزارها با یکدیگر درگیر کنیم. در بین همه چارچوبها ، ما در مورد چارچوب CSS مختلف در زمینه طراحی مواد مانند “Materialize” ، “UI Material” ، “مؤلفه وب Material” بحث خواهیم کرد. بسیاری از سیستم های جلویی و کتابخانه های مبتنی بر طراحی متریال وجود دارند که دارای اجزا و سبک های قابل استفاده هستند.

طراحی مواد از قالبهای مبتنی بر چارچوب ، فعالیتهای مشروع ، پاسخگویی ، پیشرفت و سایه ها استفاده می کند. این طرح با توجه به نحوه نگاه یک مقاله به عنوان یک رابط کاربر طراحی شده است.

طراحی مواد در بسیاری از موارد Google از جمله Android ، Gmail و Youtube دریافت شده است. به همین ترتیب توسط بسیاری از سازمانهای مهم در سایتهای خود و برنامه های کاربردی متنوع ، به عنوان مثال واتساپ استفاده می شود. این روزها به تدریج به جریان اصلی تبدیل می شود. در این پست بهترین سازه های طراحی مواد را برای توسعه دهندگان ثبت کرده ایم.

قبل از اینکه در مورد بهترین فریم ورک های متریال دیزاین صحبت کینم لازم است بدانیم که چطور برای سرمایه گذاری های شما مفید است.

۱٫ چارچوب های طراحی Material در تمام مراحل (هم قابل حمل و هم در وب) بر UI های خود سازگاری دارند.

۲٫ هیچ دلیل قانع کننده ای برای جمع آوری CSS و قسمت های مختلف از ابتدا وجود ندارد، زیرا می توانید از بخش های مورد قبول برای استفاده از مواد با استفاده از طرح آماده بهره برداری کنید.

۳٫ طراحی Material نتایج پدیده ای را در تمام مراحل Android ارائه می دهد.

۴- طراحی متریال تضمین می کند که مشتریان نهایی با ایجاد رابط هایی که به خوبی با مشتری ارتباط برقرار می کنند از یک برخورد قابل قبول قدردانی می کنند.

۱ . Materialize CSS- Material design frameworks

Materialize CSS یک کتابخانه فریم ورک قسمت FrontI برای طراحی وب است که باCSS JavaScript و HTML توسط گوگل ساخته و طراحی شده است. Materialize CSS در غیر این صورت Material Design نام دارد. این یک زبان طراحی است که در کنار توسعه و نوآوری به معیارهای نمونه ای از طراحی موثر می پیوندد. Google احتمالاً طرحی از طراحی را ایجاد می کند که تجربه مشتری متصل را در کلیه موارد خود در هر مرحله به حساب می آورد. این یکی از چارچوب های طراحی مواد CSS است.

برای ایجاد صفحات جذاب و قابل پیش بینی و مفید و برنامه های وب در حالی که به سرعت مطابق با استانداردهای ترکیبی وب سایت استفاده می شود، به عنوان مثال، قابلیت حمل برنامه، آزادی اسباب بازی و ایجاد چابک استفاده می شود.

Materialize دارای طراحی ریسپانسیو درون سازه ای است با این هدف که سایت ساخته شده با استفاده از Materialize خود را با توجه به ابعاد ابزار طراحی مجدد کند. کلاس های مادی سازی به گونه ای است که سایت می تواند در هر اندازه صفحه نمایش متناسب باشد.

سایت های ساخته شده با استفاده از Materialize با رایانه های شخصی، رایانه لوحی و تلفن های همراه کاملاً مناسب هستند.

۲ . چارچوب های طراحی مواد MUI CSS

MUI (Material UI) یک فریم ورک سبک CSS است که شما را در ساخت برنامه های وب متریال دیزاین Google ترغیب می کند. سبک است (اندازه سند CSS و JavaScript 12KB است) و به ساخت سریع برنامه های کاربردی کمک می کند. این مورد با فریم ورک Materialize Frontend متفاوت است. این یک چارچوب منبع باز تحت مجوز MIT است.

این فریم ورک می تواند با React هماهنگ شود. ترساندن این framework کاری دشوار است زیرا همراه با سوابق Sass است. با وجود مرحله یا برنامه ، CSS Material UI کاملاً کار می کند.

MUI کاملاً تحت تأثیر Bootstrap, Polymer, و Ink به عنوان بخشی از فریم ورک های متریال دیزاین (Materialize ، Material-Bootstrap ، UI Material) قرار دارد. برای ترغیب برنامه نویسان به هک کردن MUI ، کد منبع MUI دارای مجوز MIT منبع باز است.

۳ . Propeller

Propeller یک فریم ورک ریسپانسیو است که به استانداردهای متریال دیزاین Google و Bootstrap وابسته است. این مستندات به صورت نقطه ای از بخش های کتابخانه خود دقیقاً به عنوان مدل های کد استفاده می کند که می توانید در سرمایه گذاری های خود از آنها استفاده کنید. این مورد هم با فریم ورک Materialize Frontend متفاوت است. Propeller در سال ۲۰۱۶ معرفی شد و تحت مجوز MIT قرار دارد. تیم Digicorp آن را حفظ می کند.

این فریم ورک یک چارچوب CSS ریسپانسیو رایگان برای افرادی که عاشق Google Material Material و فریم ورک Bootstrap هستند می باشد.

این فریم ورک Css شامل بسته های اولیه باورنکردنی است. به عنوان مثال: Material Themed ،Propeller Kit و Admin Model.

۴ . Material Components Web

فریم ورک Material Components for the Web توسط متخصصان و طراحان Google ایجاد شده است. این نسبی از Material Lite است. (Google دیگر Material Lite را تقویت نمی کند. پشتیبانی از شبکه همچنان برای Material Lite در دسترس است، به شرط این که دیر یا زود هنگام کار با این فریم ورک مشکل را رفع کنید.)

کامپوننت Material برای وب مطابق با قوانین Google برای طراحی Material است، همانطور که توسط Google طراحی شده است. این فریم ورک به روزرسانی های ثابتی دارد.

به همین ترتیب مستندات نقطه به نقطه برای کمک به شما در ساختن برنامه های کاربردی بدون هیچ گونه آماده سازی وجود دارد. این خیلی خوب ممکن است به طور مؤثر با چارچوب ها و کتابخانه های جاوا اسکریپت هماهنگ شود ، به عنوان مثال: Angular و React.

۵ . Surface Material design CSS frameworks

Surface یک فریم ورک CSS ناچیز و بسیار سبک است که از طراحی متریال استفاده می کند. سعی کنید مستندات گسترده ای را پیش بینی نکنید، با وجود این که به اندازه کافی کافی است تا شما را قادر سازد که با این فریم ورک آشنا شوید و از شغل خود مراقبت کنید.

با فریم ورک Materialize Frontend متفاوت است. سطح می تواند برای نمونه سازی سریع و کاوش در راه های مختلف در مورد محدوده های جدید مناسب باشد.

Surface یک Framework حداقل CSS است که از طراحی Material Google استفاده می کند. این فقط شامل چارچوب CSS است و جاوا اسکریپت وجود ندارد. بخش های آن از JavaScript استفاده نمی کنند. اندازه رکورد آن اندک است و به اندازه ۵٫۷ کیلوبایت ضبط می شود که باعث می شود سریع انباشته شود

بسیار قابل تنظیم است. سطح بین برنامه خوب است و می تواند با هر اسباب بازی باشد.

۶ . Material Design Lite

Material Design Lite همچنین به عنوان MDL شناخته می شود یک کتابخانه UI با CSS ، JavaScript و HTML. بخش های UI MDL در ایجاد صفحات وب و برنامه های کاربردی وب جذاب، مطمئن و عملی کمک می کند و همزمان با استانداردهای ترکیبی وب سایت مانند فشرده سازی برنامه ، آزادی اسباب بازی و فساد چابک، به وب سایت های امروزی دلپذیر، ایمن و کاربردی کمک می کند.

همچنین به ساختن سایتهای سریعتر، لذت بخش و پاسخگو کمک می کند. همچنین طراحی Google Material Design را کپی می کند. این مورد با فریم ورک Materialize Frontend متفاوت است.

Material Design Lite یک طرح سایت مقدم است که شما را قادر می سازد بدون زحمت یک ظاهر طراحی و طراحی متریال را به وظایف خود بکشید. MDL برای سایت های ایستا بود ، زیرا ما به شکلی لازم و چارچوب ابزار نیاز داریم.

در هر صورت ، این بدان معنی نیست که شما نمی توانید آن را برای نیازهای طراحی سایت خود تغییر دهید – MDL فقط مرحله شروع است.

نتیجه

متریال دیزاین نمونه سازی سریع را نشان می دهد که رهبری اساسی بیشتری را ارائه می دهد. علاوه بر این با طراحی Material شما نیازی به طراحی کاملاً جدید برای هر مؤلفه به عنوان مثال سوئیچ های تلنگر، لغزنده و گیرنده در داخل برنامه ندارید. همچنین لازم است که نسبت به رابط کاربر UI و UX از سازگاری خودداری کنید، کمی به وسایل و اندازه صفحه توجه کنید. اکنون مشتریان می توانند با استفاده از مرورگر اینترنت و هنگام جابجایی به برنامه شما دسترسی پیدا کنند و بعد از آن برنامه را روی تلفن همراه یا سایر وسایل دیگر باز کنند. همچنین با استفاده از Material Material می توانید تعامل سازگار و آسان را برای همه اسباب بازی ها ارائه دهید.

اکثر کتابخانه ها و فریم ورک متریال دیزاین CSS در ساخت و سازهای مختلف ما بخش های مقایسه ای و متنوعی را ارائه می دهند. همچنین بستگی به انتخاب هر یک از توسعه دهندگان دارد که کدام یک از آنها بهترین کار را برای آنها و سرمایه گذاری فعلی آنها انجام دهد.

بهترین تم های رایگان وردپرس سری دوم

منبع

دانلود قالب شرکتی travelify

دانلود قالب شرکتی travelify

نویسنده سید علی اندرزگو

دانلود قالب شرکتی flight

دانلود قالب شرکتی flight

نویسنده سید علی اندرزگو

پاسخی بگذارید

ایمیل شما منتشر نشده و نزد ما محفوظ است.