۶ مورد از بهترین ابزارهای Checker Backlink در سال ۲۰۱۹

در این آموزش قصد داریم ۶ مورد از بهترین وب سایت های بررسی آنلاین backlink که شما می توانید برای بررسی تعداد لینک هایی که سایتتان دریافت کرده را معرفی کنیم. جستجوگرها در چند سال گذشته تغییرات زیادی کرده اند، اما موردی که تغییر نکرده است backlink است. قبلا به این شکل بود که سایت […]

نویسنده سید علی اندرزگو

۶ مورد از بهترین ابزارهای Checker Backlink در سال ۲۰۱۹

در این آموزش قصد داریم ۶ مورد از بهترین وب سایت های بررسی آنلاین backlink که شما می توانید برای بررسی تعداد لینک هایی که سایتتان دریافت کرده را معرفی کنیم.

جستجوگرها در چند سال گذشته تغییرات زیادی کرده اند، اما موردی که تغییر نکرده است backlink است. قبلا به این شکل بود که سایت شما بر اساس تعداد لینک هایی که به دست آورده بود در رتبه ی بالاتری قرار می گرفت، اما در سال ۲۰۱۹ همه چیز به کیفیت لینک ها بستگی دارد .

در سال گذشته، الگوریتم گوگل پنگوئن به روز رسانی تمام شبکه های خصوصی وبلاگ را کاهش داد و ارزش لینک های که کیفیت پائین تری دارند کاهش یافت.

چرا شما نیاز به ابزار Checker Backlink دارید؟

هنگامی که سایتی به سایت شما یا هر صفحه ی وب سایتی به وب سایت شما متصل امی شود به این عمل بک لینک گفته می شود. پیغامهای Backlinks یکی از مهمترین پارامترهای رتبه بندی بالای صفحه در گوگل و رتبه بندی بهتر کلمات کلیدی است. با این حال، با گذشت زمان، Google اولویت backlinks را کاهش داد و سیگنال های بیشتری را برای رتبه بندی وب سایت اضافه کرد.

backlinks معمولا به دو روش طبقه‌بندی می‌شوند: Dofollow backlinks و no follow.

هنگامی که ما در مورد ایجاد لینک ها صحبت می کنیم، ما معمولا روی ایجاد لینک های dofollow تمرکز می کنیم. با استفاده از ابزار Checker Backlink، ما می توانیم تعداد لینک هایی که برای سایت مان ایجاد شده است را بشماریم. تعداد زیادی از پیوندها به شدت در افزایش اختیارات دامنه و همچنین رتبه Moz سایتمان کمک می کند.

شما می توانید هر یک از این ابزارهایی که معرفی شده را بر اساس نیازهای خود انتخاب کنید. بعضی از آنها نتایج دقیقی ارائه می دهند، در حالی که برخی دیگر فقط تعدادی از لینک ها را ارائه می دهند، اما هیچ یک از آنها نیازی به ثبت نام ندارند که روند را سریع و آسان می کند.

۶ ابزار برای بررسی لینک ها

۱ . SEMRUSH: Most popular with multiple features

SEMRUSH این ابزار در حال تبدیل شدن به یک ابزار بسیار قدرتمند SEO است.

قبل از بحث در مورد ویژگی چک کردن Backlink از SEMRUSH، باید اشاره کنم که این یک ابزار رایگان نیست، اما شما می توانید از SEMRUSH به مدت ۱۴ روز به طور کاملا رایگان استفاده کنید.

SEMRUSH دارای پایگاه داده گسترده ای است که به شکل روزانه آپدیت می شود، این ابزار به شما این امکان را می دهد که با دقت وضعیت backlink تان را در وب سایت خود بررسی کنید. در اینجا تصویری از صفحه اصلی این ابزار که در آن وضعیت backlink وب سایت را مشاهده می کنید.

توجه داشته باشید که چگونه گزارش دهی دامنه آن‌ها جزییاتی را نشان می‌دهد که در آن ناحیه TLD نیز شما را به the صفحات مرتبط می‌کند. همچنین می‌توانید جزئیاتی درباره کشوری که از آن بیش‌ترین لینک را دریافت می‌کنید را بیابید

شما می‌توانید از SEMRUSH برای چک کردن backlinks برای وب سایت خود و یا وب سایت رقیب تان استفاده کنید.
آن‌ها همچنین یک ابزار مقایسه backlink دارند که می‌توانید از آن برای مقایسه backlinks دامنه خود با دیگران استفاده کنید و یک گزارش کامل دریافت کنید. این یک گزارش از این قبیل است

به طور کلی، SEMRUSH ابزاری است که شما باید از سمت راست به عنوان checker backlink استفاده کنید.
در پائین یک لینک ویژه است که به شما اجازه می‌دهد تا SEMRUSH را برای مدت ۱۴ روز رایگان استفاده کنید کنید. (شما می‌توانید هر زمان این دوره ۱۴ روزه را کنسل کنید، و مشکلی پیش نمی آید).

Try SEMRUSH backlink checker for free

۲ . LinkMiner

اگر شما Backlink را برای یافتن فرصت ها تجزیه وتحلیل می کنید، حتما از این مورد خوشتان می آید. کارهایی کهکه شما به راحتی می توانید با LinkMiner انجام دهید عبارتند از:

  •  هر روز ۵۰ لینک را به صورت رایگان تجزیه و تحلیل کنید
  •  پیش نمایش وب سایت جاسازی شده از داشبورد
  •  لینک ها را براساس طبقه بندی (وبلاگ ها، انجمن ها، پرسش و پاسخ) مشاهده کنید
  •  قدرت پیوند را مشاهده کنید
  •  علامت گذاری به عنوان backlink به عنوان مورد علاقه

آنها همچنین شاخص تاریخی و جدید Majestic را ادغام کرده اند و این باعث می شود آنها یکی از بهترین ابزار جستجو در پشت صحنه باشند.

Link Miner یکی از بهترین ابزار Checker Backlink در این لیست است.

۳ .AHrefs Free Backlink checker: توصیه شده برای پیوند سم زدایی

AHrefs یک افزونه اخیر و یک ابزار جستجوگر پشتیبان محبوب است. آنها یک ابزار حقوقی هستند، اما میتوانید با استفاده از برنامه رایگان آنها، پیوندهای رایگان را بررسی کنید.

با استفاده از این ابزار رایگان، می توانید ۱۰۰ لینک را به هر دامنه یا یک صفحه وب ببینید.

شما همچنین می توانید برای یک حساب کاربری ثبت نام کنید و تجزیه و تحلیل کامل backlink همراه با تجزیه و تحلیل متن لنگر سایت خود را دریافت کنید.

Ahrefs یک تحلیل دقیق از لینک ها را به هر دامنه یا یک صفحه وب ارائه می دهد. موتور بسیار محبوب است و شما می توانید اطلاعات مانند:

  • توزیع متن لنگر
  •  لینک Dofollow-nofollow
  •  رتبه دامنه
  •  لینک های جدید و یا از دست رفته

با پیروی از به روز رسانی پنگوئن، اگر با منفی جستجوگر مواجه شدید، این یک ابزار صرفه جویی در زمان برای سایت شما خواهد بود، زیرا شما می توانید تمام جزئیات پیوند را همراه با تجزیه درصد متن لنگر اشاره شده به سایت خود دریافت کنید.

۴ . OpenLinkProfiler

BuzzSumo این ابزار یکی از ابزارهای مورد علاقه من برای بازاریابی محتواست و آنها نسخه رایگان و همچنین یک نسخه حرفه ای را ارائه می دهند. نسخه حرفه ای در حال حاضر دارای یک ویژگی اضافه شده است که به شما اجازه می دهد که لینک ها را به دامنه یا هر صفحه شخصی خود چک کنید. شما همچنین می توانید این گزینه را برای صادرات لینک های موجود به فرمت CSV یا اکسل کنید.

۶ . Moz Link Explorer

از همه ابزارهایی که در این مقاله ذکر شده است، مرورگر Moz Link Explorer قدیمی تر از بقیه است و بسیار محبوب است. اگر می خواهید لینک های بین دو یا چند دامنه را مقایسه کنید، Site Investigator ارزش این تلاش را دارد. این ابزار بهترین کار را انجام می دهد زمانی که یک حساب کاربری پرداخت شده از SEOMOZ داشته باشید هر چند یک نسخه رایگان از این ابزار به اندازه کافی خوب است تا شما شروع به چک کردن لینک های سایت و سایت های رقبای خود کنید.

دانلود قالب شرکتی parason

دانلود قالب شرکتی parason

نویسنده سید علی اندرزگو

پاسخی بگذارید

ایمیل شما منتشر نشده و نزد ما محفوظ است.