۵ مورد از بهترین ابزارهای بهینه سازی آنلاین تصاویر

در این پست ۵ ابزار عالی برای بهینه سازی آنلاین تصاویر را جمع آوری کرده ایم، این ابزار به شما امکان فشرده سازی پرونده های JPG ،PNG و GIF را مستقیماً از مرورگرتان می دهند.

نویسنده سید علی اندرزگو

۵ مورد از بهترین ابزارهای بهینه سازی آنلاین تصاویر

در این پست ۵ ابزار عالی برای بهینه سازی آنلاین تصاویر را جمع آوری کرده ایم، این ابزار به شما امکان فشرده سازی پرونده های JPG ،PNG و GIF را مستقیماً از مرورگرتان می دهند.

ابزارهای بهینه ساز تصویر آنلاین به شما کمک می کنند تصاویر را فشرده سازی کنید یا نوع فایل را بدون افت کیفیت قابل مشاهده تغییر دهید. برای اینکه ایده ای از میزان فشرده سازی را برای شما فراهم کنیم، برخی از ابزارهای بهینه ساز تصویر آنلاین را در معرض آزمایش قرار می دهیم. کار با دو تصویر، یکی JPG (اندازه پرونده ۲۳۸ KB تقریبا) و دیگری PNG (118 کیلوبایت تقریبی):

۱ . JPEG.io

برای تبدیل تصاویر با هر فرمت به JPEG، می توانید JPEG.io را امتحان کنید. این ابزار انواع تصویر را نسبت به بیشتر ابزارهای بهینه ساز تصویر آنلاین، مدیریت می کند. برای استفاده از آن باید فایلهای PNG ،GIF ،SVG یا حتی PSD را در وب سایت آنها بارگذاری کنید. این ابزار ابتدا تصاویر را به JPEG تبدیل می کند و سپس قبل از بازگداندن تصاویر به شما آنها را فشرده می کند.

۲ . Compressor.io

اگر به سطوح بالایی از فشرده سازی نیاز دارید به Compressor.io نگاهی دقیق بیندازید. این ابزار می تواند اندازه پرونده را نزدیک به ۹۰٪ کاهش دهد. این فشرده سازی تصاویر JPEG و PNG را بدون از دست دادن پیکسل ها، و فشرده سازی گسسته برای انواع دیگر فایل ها انجام می دهد. با این حال، اندازه پرونده نمی تواند بیش از ۱۰ مگابایت باشد.

با وجود اسلایدر جالبی که در سایت وجود دارد می توانید تصاویر اصلی و بهینه شده را در کنار هم مقایسه کنید. می توانید پرونده را بارگیری کرده و آن را در Google Drive یا Dropbox ذخیره کنید.

۳ . JPEG Optimizer

JPEG Optimizer یکی از اولین راه حل هایی برای بررسی اینکه آیا شما نیاز دارید فشرده سازی تصاویر JPEG است یا خیر.

اکثر ما باید با فشرده سازی پیش فرض ۶۵ خوب باشیم، اگرچه وب سایت می تواند تصاویر را در هر جایی بین ۰-۹۹ فشرده کند. فقط با استفاده از تنظیمات پیش فرض ، توانستم حجم پرونده را ۶۶٪ کاهش دهم.

در صورت تمایل می توانید داده های EXIF (زمان، تاریخ و ساخت دوربین) را نیز مشاهده کرده و اندازه تصاویر خود را تغییر دهید. و سپس به افکت هایی مانند زیرنویس ها، مرزها یا سایه ها بپردازید. پس از فشرده سازی ابزار، می توانید آن را بارگیری کرده و از آن در هر کجا که بخواهید استفاده کنید.

۴ . Ezgif

Ezgif یک بهینه ساز آنلاین همه کاره است. می توانید از آن برای کار با GIF ، PNG و JPG استفاده کنید.

در بخش GIF، نوار را به سطح جدیدی بالا می برد و این امکان را به شما می دهد تا در مورد چیزهای زیادی با GIF، از جمله ایجاد، تغییر اندازه، برش یا بهینه سازی آنها را انجام دهید. شما قادر خواهید بود با استفاده از JPEG ،PNG و تصاویر دیگر، GIF ایجاد کنید و حداکثر ۲۰۰۰ پرونده بارگذاری کنید.

جدا از آن بهینه سازی PNG و JPG نیز بسیار کارآمد است. قبل از بهینه سازی، می توانید برخی از ویرایش های ساده را نیز روی تصویر خود انجام دهید ، مانند چرخاندن ، بریدن ، اضافه کردن یک پوشش و موارد دیگر. وقتی صحبت از بهینه سازی می شود ، بسیار خوب است.

۵ . Tiny PNG

یک ابزار کاربردی، Tiny PNG فشرده سازی هر دو فرمت JPEG و PNG را با سهولت انجام می دهد و به شما امکان می دهد تا حداکثر ۲۰ تصویر را در هر مرتبه بار بارگذاری کنید. اندازه هرپرونده می تواند به ۵ مگابایت برسد. برای پرونده های بزرگتر شما هزینه استفاده از آن را پرداخت کنید.

پس از فشرده سازی، تصاویر را می توان در رایانه تان بارگیری کنید یا در Dropbox ذخیره کنید. Tiny PNG همچنین با افزونه رایگان کاربری وردپرس به آسانی قابل استفاده است.

دانلود قالب شرکتی flight

دانلود قالب شرکتی flight

نویسنده سید علی اندرزگو

دانلود قالب شرکتی endurance

دانلود قالب شرکتی endurance

نویسنده سید علی اندرزگو

پاسخی بگذارید

ایمیل شما منتشر نشده و نزد ما محفوظ است.