۵ افزونه وردپرس برای تقویت کسب و کار تان

در این مقاله قصد داریم تا ۵ افزونه ی وردپرسف برای تقویت کسب و کار را خدمت شما عزیزان معرفی کنیم.

نویسنده سید علی اندرزگو

۵ افزونه وردپرس برای تقویت کسب و کار تان

در این مقاله قصد داریم تا ۵ افزونه ی وردپرس برای تقویت کسب و کارتان را خدمت شما عزیزان معرفی کنیم.

بخش اصلی و برجسته هر کسب‌وکار آنلاین این است که وبسایتی حرفه ایی داشته باشید. اگه فکر می‌کنید که انجام این کار سخت است و افزودن یا اصلاح کردن محتویات وب سایت مشکل است قطعا اشتباه می‌کنید.

افزونه های وردپرس راه حل ساده ایی برای تمام نگرانی های شما در این زمینه هستند.
شما نیازی به داشتن دانش فراوان در مورد برنامه نویسی ندارید تا از صفحات وب خود بهترین استفاده را ببرید. پلاگین های WordPress این کار را برای شما انجام می دهند.

۱ . Yoast SEO

بدون شک گوگل منبع اصلی ترافیک وب است. افزونه ی Yoast دارای ویژگی های شگفت انگیزی است که SEO وبسایتتان را بهبود می بخشد.
همانند گوگل، Yoast بر روی یک کلمه کلیدی متمرکز شده و به درستی از آن استفاده می کند. Yoast بهترین استفاده از تصاویر و متن را برای شما به ارمغان می آورد تا به حداکثر مزایای چشم انداز SEO خود برسید.

۲ . Google XML Sitemap

فهرست کردن مطالبی که در وب سایتتان منتشر می‌کنید خیلی مهم است. قبلا،این کار به صورت دستی با ایجاد یک sitemap انجام می شد و سپس آن را ارسال می کرد. اما اکنون با افزونه ی گوگل XML، می‌توانیم به طور خودکار sitemap تولید کنیم.

۳ . WooCommerce

اگر یک شرکت بازرگانی الکترونیکی هستید، این افزونه ی عالی WordPress را نصب کنید، بدون هیچ فکر دیگری. از دسته‌بندی تا حمل و نقل، woocommerce راه‌حل های زیادی برای مدیریت ذخیره آنلاین شما دارد. شما می‌توانید سفارشات، مدیریت سهام، اضافه کردن روش‌های پرداخت و ویژگی‌های دیگربه راحتی در اختیار داشته باشید.

۴ . All in one schema.org – Rich Snippets

گوگل، هر از چند گاهی به معرفی ویژگی های جدید و پیشرفته برای الگوریتم هایی که دارد می پردازد. به تازگی، گوگل شروع به بیرون دادن Snippets کرده است. قطعه عکس، رتبه ستاره، ساعت کار، بررسی و غیره است که در Google SERP نمایش داده می شود.
Snippets یک روش موثر برای اطلاع دادن به صفحه شما در نتیایج جستجو است. Snippets به شما کمک می کند تا در مقایسه با نتایج جستجوی طبیعی، میزان بهبود کلیک را افزایش دهید. همه در یک Schema.org، شما می توانید اطلاعات خود را به راحتی مشاهده کنید. این ویژگی شگفت انگیز مطمئنا وبسایت شما را به رتبه های بالاتری می برد.

۵ . Social Icons

بدون شک، رسانه های اجتماعی پادشاهان بازاریابی هستند. برای حاکمیت در بازار حتما باید سهم خوبی در رسانه های اجتماعی داشته باشید. در طول دهه گذشته، رسانه های اجتماعی به سرعت رشد کرده اند.
آیکون های اجتماعی یکی از محبوب ترین افزونه های وردپرس هستند که آیکون های رسانه های اجتماعی را به طور موثر در وب سایت شما نمایش می دهند. از طریق ویدجت ها یا میانبرها، می توانید آیکون های رسانه های اجتماعی را در صفحه وب خود اضافه کنید. آمی توان در اندازه ی آیکون ها تغییر ایجاد کرد، آن ها را به شکل مربع ایجاد کرد و یا سفارشی کرد،به طور کلی در هر شکل و اندازه ایی می تو.ان ایجاد کرد.

این ها بعضی از پلاگین های وردپرس هستند که نه تنها به شما در دستیابی به رتبه بندی بهتر کمک می کنند بلکه کارتان را نیز آسان می کنند.

پاسخی بگذارید

ایمیل شما منتشر نشده و نزد ما محفوظ است.