۱۸ نمونه از بهترین انیمیشن های Jquery CSS3

در این مقاله تعدادی از بهترین انیمیشن های Jquery CSS3 را معرفی می کنیم. در دنیای دیجیتال امروز مردم بیشتر به انیمیشن جذب می شوند. تعدادی انیمیشن Jquery CSS3 وجود دارد که با اهداف خاصی ساخته شده اند. دلیل محبوبیت انیمیشن شخصیت سرگرم کننده و کاربر پسند آن است.

نویسنده سید علی اندرزگو

۱۸ نمونه از بهترین انیمیشن های Jquery CSS3

در این مقاله تعدادی از بهترین انیمیشن های Jquery CSS3 را معرفی می کنیم. در دنیای دیجیتال امروز مردم بیشتر به انیمیشن جذب می شوند. تعدادی انیمیشن Jquery CSS3 وجود دارد که با اهداف خاصی ساخته شده اند. دلیل محبوبیت انیمیشن شخصیت سرگرم کننده و کاربر پسند آن است. انیمیشن ها ابزارهای طراحی وب بسیار مفیدی هستند.

انواع مختلفی از انیمیشن ها با استفاده از Jquery و CSS3 برای وب ایجاد می شود. برخی از آنها فقط با استفاده از CSS3 ایجاد می شوند، برخی هم فقط با استفاده از JS و بعضی دیگر ترکیبی از هر دو هستند. انیمیشن در صفحات وب باعث جذاب تر شدن صفحه وب سایت می شود که به افزایش بازدید کنندگان در صفحات وب کمک می کند.

نمونه های زیادی از انیمیشن های جی کوئری و CSS3 وجود دارد، اما فقط برخی از آنها خوب هستند که در اینجا به معرفی آن ها می پردازیم.

۱ . CSS 3D Solar System

این انیمیشن مبتنی بر منظومه شمسی است که حاوی اثر سه بعدی است. این یکی از بهترین انیمیشن هاست. این انیمیشن اثر جولیان گارنیر است.

Demo and Code

۲ . Endless Gallary Animation

گالری Endless یکی از بهترین انیمیشن های موجود در این پست است. در این انیمیشن می توانید تعداد بی پایانی از الگوی گالری را مشاهده کنید. این انیمیشن اثر نوئل دلگادو است.

Demo and Code

۳ . ۳D JS Animated Clock

این ساعت متحرک سه بعدی بسیار کاربردیست، با ترکیبی کامل از HTML ،CSS3 و JS ساخته شده است. این اثر توسط نیک استیلی در کدپن است.

Demo and Code

۴ . Advanced Animation Path

مسیر انیمیشن Advance انیمیشن به مانند غلتک است. این اثر توسط Lego Mushroom ایجاد شده است. این مورد یکی از بهترین انیمیشن هایی است که گرافیک خوبی دارد.

Demo and Code

۵ . Force Directed Graph Layout

یکی از بهترین انیمیشن های جی کوئری CSS3 است. این اثر توسط تام نوشته شده. این انیمیشن شامل نمودار ایجاد شده با ترسیم نقاطی است که در آن می توانید نیرویی را برای جابجایی آن اعمال کنید.

Demo and Code

۶ . Chase

Chase یک انیمیشن سه بعدی است که با استفاده از JS ساخته شده. این اثر توسط تاکاشی در کدپن است. این انیمیشن جلوه بصری عالی در تعقیب عناصر را فراهم می کند.

Code and Demo

۷ . Jump and Slide

انیمیشن پرش و اسلاید به عنوان انیمیشن بارگذاری کننده برای صفحات وب استفاده می‌شود. این انیمیشن توسط استیو گاردنر وشته شده است. این عناصر با پریدن، موقعیت خود را تغییر می‌دهند و باعث ایجاد یک انیمیشن می‌شوند.

Demo and Code

۸ . HSL Color picker using CSS variables

HSL Color picker یک انیمیشن مفید است زیرا رنگ آن از ترکیب HUE اشباع و نور فراهم می شود. این مورد نوشته عمر مو است.

Demo and Code

۹ . Sauropod Round 3D

این یکی از بهترین انیمیشن های Jquery و CSS3 است که شامل مدل سه بعدی است. می توانید شخصیت را بکشید و از هر جهت بچرخید. دیو DeSandro این انیمیشن را نوشته است.

Code and Demo

۱۰ . Board challenge Solution

صفحه animations را چک می‌کند. اثر انیمیشن مثل یک گذار است که در آن هر دو صفحه‌های چک سفید و سفید می‌چرخد. این سبک به وسیله آنا تودور نوشته شده است.

Code and Demo

۱۱ . Pure CSS Tic Tac Toe w/s SVG

بازی Tic Tac Toe فقط با انیمیشن CSS3 ساخته شده است. این بازی همچنین پس از اتمام بازی برنده را اعلام می کند. این انیمیشن نوشته جی است.

Code and Demo

۱۲ . Night and Day Toggle

Night and Day Toggle یکی دیگر از انیمیشن های لیست ماست. این دکمه Toggle را فراهم می کند و می توانید به دید در روز و شب تغییر دهید. این انیمیشن توسط استپنس کام نوشته شده است.

Code and Demo

۱۳ . Waves

یکی دیگر از بهترین انیمیشن های موجود در لیست Waves است. در این انیمیشن موجی با حرکت مکان نما ایجاد می شود. امواج نوشته جی اسکات اسمیت است.

Code and Demo

۱۴ . Responsive Clock-SASS, Bourbon, JQ

ساعت ریسپانیو بهترین انیمیشن در لیست است. این انیمیشن ساعت را به سبک دیجیتال و همچنین آنالوگ نمایش می دهد. این انیمیشن نوشته احسان امیری است.

Code and Demo

۱۵ . Polygon Tunnel

تونل چند ضلعی نوعی انیمیشن توهم است. به نظر می رسد این انیمیشن یک تونل چند ضلعی است که به طور مداوم عمیق تر و عمیق تر می شود و به درون حرکت می کند. این انیمیشن توسط درو فلمن ساخته شده است.

Code and Demo

۱۶ . Bear doesn’t feel so good – Infinity War meme w/CSS variables

این انیمیشن در لیست ما کمی بی نظیر است. در این انیمیشن یک آبجو در پیکسل ناپدید می شود. این انیمیشن نوشته جیی است.

Code and Demo

۱۷ . Sparkle of the particles

در این انیمیشن، ذرات به طور تصادفی حرکت می کنند و هنگامی که مکان نما با اتصال ذرات به مکان ثابت منتقل شود، درخشش ایجاد می کند. این انیمیشن نوشته K-T است.

Code and Demo

۱۸ . Slider Transition (City Slider)

در میان بهترین انیمیشن های موجود در این لیست، Slider Transition هم یکی از آنهاست. در این انیمیشن هنگام کشیدن موس روی تصاویر، تصویر شهر تغییر می کند. این انیمیشن توسط AndyMan نوشته شده است.

Code and Dem

بهترین کتابخانه های انیمیشن jQuery در سال ۲۰۱۹ (سری اول)

بهترین کتابخانه های انیمیشن jQuery در سال ۲۰۱۹ (سری دوم)

منبع

پاسخی بگذارید

ایمیل شما منتشر نشده و نزد ما محفوظ است.