۱۰ مورد از بهترین کتابخانه های جاوااسکریپت برای توسعه Front End

در مقاله پیش رو ۱۰ مورد از بهترین کتابخانه های جاوااسکریپت برای توسعه سمت کاربر ( Front-End) را خدمت شما معرفی می کنیم. جاوا اسکریپت، یک زبان برنامه‌نویسی سطح بالا، پویا و تفسیر شده است، و یکی از مهم‌ترین تکنولوژی‌های وب می‌باشد. کتابخانه‌های جاوا اسکریپت، infact مجموعه‌ای از جاوا اسکریپت نویسی است که فن‌آوری‌های وب […]

نویسنده سید علی اندرزگو

۱۰ مورد از بهترین کتابخانه های جاوااسکریپت برای توسعه Front End

در مقاله پیش رو ۱۰ مورد از بهترین کتابخانه های جاوااسکریپت برای توسعه سمت کاربر ( Front-End) را خدمت شما معرفی می کنیم.

جاوا اسکریپت، یک زبان برنامه‌نویسی سطح بالا، پویا و تفسیر شده است، و یکی از مهم‌ترین تکنولوژی‌های وب می‌باشد. کتابخانه‌های جاوا اسکریپت، infact مجموعه‌ای از جاوا اسکریپت نویسی است که فن‌آوری‌های وب مختلف را دستکاری می‌کند. این فرآیند شامل دستکاری سه پایه زبان برنامه‌نویسی با دیدگاه کاربران برای تعامل مستقیم با آن‌ها است. هدف اصلی دستیابی به توسعه جبهه مقدم در عمل این است که وقتی کاربران سایت را باز می‌کنند به راحتی درک کنند. برای اینکه چیزهای نوشته شده را به راحتی در نظر بگیرید و از آن‌ها عبور کنید. توسعه مبتنی بر جبهه به شما مشکل نمایش وب سایت‌ها را با وجود نوسان اندازه صفحه و وضوح صفحه را حل می‌کند. همچنین این واقعیت که بر چالش‌های مرورگرهای مختلف، سیستم‌عامل و دستگاه‌ها نیز غلبه می‌کند.

در میان ابزارهای مختلفی که برای توسعه جانبی مشتری استفاده می‌شوند، جاوا اسکریپت یکی از آن‌ها است. در راستای توسعه کلی، JS صفحه HTML استاتیک را به رابط پویا تبدیل می‌کند. چه زمانی؟” بر روی استانداردسازی صفحات وب کار می‌کند تا صفحه وب را دستکاری کند. کتابخانه‌های جاوا اسکریپت زیبایی و سادگی استفاده از صفحات وب را با معرفی توسعه مبتنی بر جبهه می‌افزاید.

از میان ابزارهای مختلفی که برای توسعه ی مشتری استفاده می شود، جاوا اسکریپت یکی از آنهاست. در حال توسعه کلی، JS صفحه HTML استاتیک را به رابط پویا تبدیل می کند. این کار تحت استاندارد DOM توسط WWW برای دستکاری در صفحه وب کار می کند. کتابخانه های جاوا اسکریپت زیبایی و سادگی استفاده از صفحه وب را با معرفی توسعه Front-end اضافه می کنند.

بهترین کتابخانه های جاوا اسکریپت برای توسعه ی در جلو

همانطور که توسعه جانبی مشتری شامل تعدادی از مرورگرهای وب، سیستم عامل و همچنین بسیاری از سیستم عامل های وب است، بنابراین بهتر است بهترین آنها را انتخاب کنید. در این گزینه های متنوع، در اینجا ۱۰ بهترین کتابخانه جاوا اسکریپت برای توسعه آرشیو است که از عملکرد خوشحال است:

۱ . jQuery

سابقه کدام طولانی تر است. جی کوئری ادعا می کند که ۵۰ درصد وبسایت های شناخته شده از جی کوئری استفاده می کنند. این بدان معناست که صدها میلیون وبسایت طراحی شده را دنبال می کند. این مدل با استفاده از مدل شیء مستند به رویدادهای Handel، انیمیشن و غیره را ایجاد می کند.

۲ . Node.js

نود جی اس جزء سریعترین کتابخانه های جاوا اسکریپت است. با NPM کار می کند و به شما این امکان را می دهدتا با بسته محلی برای پروژه خود کار کنید. ااین یک ابزار کامل توسعه است که کار با ابزارهای دیگر کار می کند.

۳ . D3.js – Data-Driven Documents

اگر از صفحات قدیمی وب و کتابخانه ها خسته شده باشید، D3 می تواند یک راه حل خوبی باشد. D3 برای سفارشی سازی بصری به خصوص اثر ۳D عالی است. همچنین اجازه می دهد تا انتقال و دستکاری، گزینه های بزرگ برای کار با رنگ و عناصر دیگر.

۴ . React.js – User Interfaces Building Library

این کتابخانه جاوا اسکریپت توسط Jordon walke در هنگام کار در فیسبوک ایجاد شده است. این اغلب توسط هزاران وب سایت برای برنامه وب استفاده می شود. همچنین می تواند با HTML همکاری کند.

۵ . Ember.js – Web Applications Framework

در حالیکه با front end کار می کنید، ember.js جاوا اسکریپت می تواند بهترین انتخاب باشد. از آنجا که وقتی یک داده تغییر می کند، سایت شما به طور خودکار به روز می شود. این اجازه می دهد تا عملکرد چندگانه و بهترین طراحی شده برای یک که زمان و بودجه محدود.

۶ . Vue.js – JavaScript Library

این یکی از انواع مختلف کتابخانه های MVC است بنابراین برای شما چیزی جدیدی دارد. در ابتدا ممکن است دشوار باشد اما بعدا ساده تر می شود که شما این مفهوم را درک کنید. این مولفه ها، قالب ها و انتقال را ارائه می دهد.

۷ . Meteor.js

این اجازه می دهد شما را به پایان دادن به پایان دادن به وب و برنامه های کاربردی موبایل.این کتابخانه می تواند به عنوان هر دو چارچوب عقب پایان و جلو استفاده می شود. همچنین به صورت اتوماتیک یعنی تمام تغییرات در پایگاه داده به طور خودکار منتقل می شود.

۸ . Chart.js – Charting Library

این عمدتا برای نوع تجزیه و تحلیل اطلاعات کار طراحی شده است. Chart.js به شما نمودار خط، نمودار نوار، نمودار حباب و بسیاری از ویژگی های مشابه به طوری ساده کار خود را. آسان است که شما customizer و همچنین شما فراهم می کند انیمیشن.

۹ . Reactive.js

این کتابخانه UI انبوه است که همراه با الزامات مختلف برای قالب ها می باشد. این جزء کاربر گرا تعاملی است. Reactive.js بسیاری از ویژگی های جاوا اسکریپت و انعطاف پذیر را پشتیبانی می کند. این کتابخانه به طور کلی کمک می کند تا برنامه ساده واکنش پذیر و تعاملی را ایجاد کند.

۱۰ . Create.js – Modular Libraries and Tools

Create.js نه تنها یک کتابخانه است بلکه می تواند مجموعه ای از بسیاری از آنها باشد. این را می توان در بسیاری از موارد از انیمیشن وب به رسانه های دیجیتال استفاده می شود. این را می توان در هر مرورگر استفاده کرد.

نتیجه

مهمترین واقعیت این است که کتابخانه ی جاوا اسکریپت برای توسعه ی پیش رو مناسب عملکرد وب سایت شما است. این می تواند جنبه های مختلف وب سایت مانند مدیریت محتوا، آزمایش متقابل مرورگر، تست پلت فرم متقابل، تست واحد، تست دستگاه متقابل، سیستم پورتال و غیره توسعه دهد. همچنین نقش مهمی در توسعه مرورگر دارد. یکپارچه سازی طراح بصری، طراح تعامل، توسعه دهنده جلویی و عقب پایان، این طراحی و توسعه وب سایت، برنامه ها و بسیاری دیگر. این در واقع یک انقلاب در فناوری وب است.

منبع

دانلود قالب شرکتی construction

دانلود قالب شرکتی construction

نویسنده سید علی اندرزگو

دانلود قالب شرکتی ebook-lite

دانلود قالب شرکتی ebook-lite

نویسنده سید علی اندرزگو

پاسخی بگذارید

ایمیل شما منتشر نشده و نزد ما محفوظ است.