توسعه وب طراحی سایت مقالات

۱۰ مورد از بهترین نمونه های صفحه فرود در سال ۲۰۱۹

قصد داریم در این مقاله ضمن تعریف و اهمیت صفحه فرود به ۱۰ مورد از بهترین صفحه های فرود در سال ۲۰۱۹ اشاره کنیم. همانطور که از اسم صفحه فرود برمی آید اولین صفحه ایست که کاربر بعد از ورود به سایت شما با آن مواجهه می شود، پس باید از جلوه ی مناسبی برخوردار […]

نویسنده سید علی اندرزگو

۱۰ مورد از بهترین نمونه های صفحه فرود در سال ۲۰۱۹

قصد داریم در این مقاله ضمن تعریف و اهمیت صفحه فرود به ۱۰ مورد از بهترین صفحه های فرود در سال ۲۰۱۹ اشاره کنیم.

همانطور که از اسم صفحه فرود برمی آید اولین صفحه ایست که کاربر بعد از ورود به سایت شما با آن مواجهه می شود، پس باید از جلوه ی مناسبی برخوردار باشد. صاحبان کسب‌وکار برای برتری یافتن نسبت به رقبای خود باید ترافیک وب‌سایت خود را افزایش دهند. داشتن یک صفحه فرود مناسب یکی از راه های آن است. در این مقاله توضیحاتی پیرامون صفحه فرود (Landing Page) خدمت شما عزیزان عرض میکنیم.

تعریف (Landing Page)

صفحه فرود صفحه‌ای ساده است که بازدیدکنندگان را تشویق می‌کند تا با یک کلیک از وب‌سایت شما (به خاطر محتوای خاصی که در تبلیغ ارائه شده است) بازدید کنند. ضمن این که نخستین صفحه ایی است که کاربران با آن مواجهه می شوند.

معمولاً بازدیدکنندگان با کلیک بر روی لینک‌های ارائه شده در شبکه‌های اجتماعی، ایمیل‌ها، موتورهای جست‌وجو و تبلیغات وب‌سایت‌های دیگر، به صفحات فرود می‌رسند. هدف از ایجاد این صفحات افزایش بازدید از وب‌سایت، فروش یک محصول و یا دریافت آدرس ایمیل مشتریان است. یکی از خوبی های که لندینگ پیج دارد هزینه و تایم طراحی کمتری است که نسبت به طراحی سایت دارد. (تفاوتی نمی کند که صفحه فرود کدام صفحه از سایتتنان باشد).

در طراحی لندینگ پیج توجه به این نکته بسیار ضروری است که کاربرانی که وارد سایت می شوند شما را دنبال نمی کنند در واقع جذابیت لندینگ پیج یا نیازی که به خاطر آن وارد سایت شده اند و محتوای شما موجب دنبال کردن آن ها می شود.

حال زمان آن رسیده تا به ۱۰ مورد از بهترین صفحه های فرود اشاره کنیم:

  1. Shopify
  2. TransferWise
  3. Wistia
  4. Webflow
  5. Nauto
  6. Bills.com
  7. Trulia
  8. Inbound Emotion
  9. Bills.com
  10. Industrial Strength Marketing

۱ . Shopify

مانند خیلی از صفحه های فرود دیگر صفحه فرود Shopify’s ساده و گیراست. این صفحه به جای تکیه کردن بر پاراگراف به گلوله های ساده تکیه دارد، تا جزئیات را به اشتراک بگذارد. همه عناصر موجود در این صفحه به آسانی شما را به این نکته می رساند: فروش آنلاین با ابزار خود.

۲ . TransferWise

TransferWise به شما این امکان را می دهد تا پول های مختلفی را ارسال و دریافت کنید. صفحه اصلی آن را در بالا مشاهده می کنید. طراحی این صفحه فرود به گونه ایی است کاملا ازهم مجزاس و شما درگیر گزینه ایی که به کارتان نمی آید نمی شوید.

اگر قصد دارید پول انتقال بدهید، فرم انتقال درست در سمت راست صفحه می باشد. برای دریافت پول، به سادگی روی تب وسط کلیک کرده، و برای TransferWise با استفاده از کارت اعتباری خود، روی تب far کلیک کنید.

هر برگه در این صفحه فرود براساس آنچه که برای ثبت نام در آن ایجاد می کنید، فراخوانی برای اقدام متفاوتی به شما می دهد که هر کدام از آنها در یک جعبه سبزرنگ برای برجسته کردن مرحله بعدی شروع می شود.

۳ . Wistia


اول صفحه ورود Wistia’s برای حساب Wistia آزاد است. شما به یک شکل میدان توجه کرده اید تا حساب کاربری خود را ایجاد کنید، پس زمینه دارای الگو دارای کمترین تعداد الگو است و به خوبی با زمینه سفید روشن کنتراست دارد. طول فیلد فرم همراه با قرار دادن برجسته حس خوبی به کاربر می دهد. جداسازی بخش ساختن اکانت با فیلدهای ثبت نام با کنتراست رنگی بسیار خوب طراحی شده، Wistia گزینه ی خوبیست که شما برای تبدیل شدن به آن تمرکز کنید.

۴ . Webflow

Webflow، یک ابزار طراحی برای توسعه دهندگان وب است که اطلاعات زیادی را در یک GIF و سه فیلد فرم قرار داده است. داشتن تمام فیلد های فرم ثبت نام در یک خط بسیار خوب است، نه تنها صفحه را کوتاه تر می کند بلکه پر کردن هر جعبه از سمت چپ به راست نشان می دهد که کاربران چقدر نزدیک به کلیک کردن روی دکمه آبی رنگ چهارم هستند. تصویر GIF زیر فرم در همان فریم بر روی وب سایت قابل‌رویت است، بنابراین کاربران می‌توانند ببینند که چگونه کار می‌کند و می توانند بدون لغزش یا کلیک کردن به یک صفحه جدید حرکت کنند.

۵ . Nauto

Nauto، یک پلت فرم داده برای ماشین های خودران است، کمک می کند تا رانندگی خودمختاری را برای شرکت هایی که ناوگان وسایل نقلیه خود را مدیریت می کنند، ایمن کنند. به طور طبیعی مشتریان این سایت به انواع اطلاعات نیاز دارند تا آنها را در این پلتفرم به فروش برسانند. Nauto این قابلیت را دارد، این سایت شبیه یک کتاب فوق العاده ساده بسته بندی شده است که صفحه فرود به شما هر دو فرم تماس ساده و برخی از آماررا نشان می دهد. چرا که این منبع بسیار مهم است.

در بالای صفحه که در تصویر نشان داده شد، یک عکس گرم از فضای داخلی car’s، فرم ثبت را در آغوش می‌کشد. دکمه “دانلود” سبزرنگ هدف است (در جاده، به معنای حرکت سبز).

۶ . IMPACT Branding & Design

IMPACT شریک HubSpot است.  صفحات فرود IMPACT’s از دیرباز منبع الهام طراحی بوده‌اند. من عاشق ترکیب‌بندی ساده این صفحه هستم، ترکیب بندی این صفحه از یک نسخه بزرگ و تصویر با جزئیات کامل، به طرح کلی که شکل را احاطه کرده تشکیل شده.

راهنمای رایگان IMPACT نیز برای دانلود در اینجا ارائه می‌شود،همچنین روی خود دانلود در دکمه آبی تاکید نمی‌کند که به شما اجازه می‌دهد فرم پر شده خود را ارسال کنید. در عوض، IMPACT از شمادعوت می‌کند که تبدیلات بیشتری ایجاد کنید.

۷ .  Trulia

صفحه اصلی rulia فیلد فرم ساده ایی دارد. در زیر این فیلد فرم ساده یک دکمه نارنجی روشن است که به خوبی با تصویری در پشت فرم قرار دارد هماهنگ شده و بر این تأکید دارد که انگار در خانه شخصی خودتان هستید.

البته، خود آدرس برای تخمین ارزش یک خانه کافی است. این فقط دلالت بر محله home’s دارد. به این دلیل که صفحه بعد با سوالات بیشتری در مورد ملک، مانند تعداد تخت خواب و حمام، دنبال می شود. درقسمت پائین تر با ورود اطلاعات شما موافقت می کنید که با یک آژانس املاک و مستغلات ارتباط برقرار کنید. این یک نمونه عالی از یک شرکت است که به بازدیدکنندگان خود ارزش می دهد.

۸ . Inbound Emotion

حتی اگر شما نمی توانید اسپانیایی صحبت کنید، هنوز هم می‌توانید از قابلیت‌های تبدیل HubSpot استفاده کنید. دو ویژگی خوب  در این صفحه، فرم در یک موقعیت ثابت و برجسته طراحی شده و همچنین دست‌هایی که به عنوان نشانه‌های جهت‌دار به سمت پر کردن فرم و به اشتراک گذاری صفحه با دیگران به کار گرفته شده.

۹ . Bills.com

این صفحه فرود چیزی شبیه به rulia است. اغلب مردم فکر می کنند صفحات اصلی صفحات ایستا در وب سایت ها هستند. اما با ابزار مناسب، شما می توانید آنها را تعاملی و شخصی سازی کنید. به عنوان مثال: سایت Bills.com

سایتBills.com تبدیلات را به طور قابل‌توجهی افزایش می‌دهد.

۱۰ . Industrial Strength Marketing

به این صفحه فرود نگاه کنید که چگونه رنگ قرمزرا  به صورت استراتژیک قرار داده است. درست در بالا و پایین شکل قرار دارد، و شما را به هدف نزدیک‌ تر می‌کند.

به علاوه، این طراحی متا برای بوت شدن است. در تلفن همراه عالی کار می کند. به یاد داشته باشید که تعداد زیادی از بازدیدکنندگان در صفحات فرود خود در گوشی های هوشمند یا تبلت های خود به آنها دسترسی پیدا می کنند و اگر طراحی وب سایت شما برای آنها خوب کار نکند، ممکن است صفحه شما را ترک کنند.

اگر احساس میکنید که این تاکتیکها برای سایتتان الهام بخش هستند می توانید آن ها را برروی سایت خودتان امتحان کنید.


۱۰ افزونهFree Slider & Carousel jQuery

۱۰ افزونهFree Slider & Carousel jQuery

نویسنده سید علی اندرزگو

دیدگاهتان را بنویسید

ایمیل شما منتشر نشده و نزد ما محفوظ است.