۱۰ قالب رایگان وردپرس (Free Material Design)

طی این مقاله ۱۰ مورد از تم های رایگان وردپرس را به شما معرفی می کنیم.

گوگل برای کمک به تضمین اینکه وب سایت شما کاربر پسند است توصیه می‌کند که از دستورالعمل‌های طراحی متریالی که در وب وجود دراد استفاده کنید.

نویسنده سید علی اندرزگو

۱۰ قالب رایگان وردپرس (Free Material Design)

طی این مقاله ۱۰ مورد از تم های رایگان وردپرس را به شما معرفی می کنیم که می توانید آن ها را دانلود کرده و در وب سایتتان ادغام کنید.

گوگل برای کمک به تضمین اینکه وب سایت شما کاربر پسند است توصیه می‌کند که از دستورالعمل‌های طراحی متریالی که در وب وجود دراد استفاده کنید. هدف از این کار است که برخی از اصول طراحی کلاسیک را در نظر بگیریم و آن‌ها را با تکنولوژی برای ایجاد یک وب دسته‌بندی کنیم.

این مفهوم که به طور گسترده پذیرفته شده‌است، و موجب شده تا وردپرس به عنوان بهترین سیستم مدیریت محتوای دنیا (CMS) شناخته شود.

۱ . Materialize

materialize بر روی یک نگاه تمیز و پاک با استفاده از اصول طراحی مادی تمرکز دارد. دارای تایپوگرافی زیبا و ریسپانسیو است. ظرافت در طراحی آن موجب شده تا این تم کاربردهای زیادی داشته باشد.

۲ . Material for Coders

متریال کدرز بر پایه ی بوت استرپ (که کاملا یکپارچه است) طراحی شده، دارای چهار طرح رنگی، دو قسمت ویجت و گزینه های مختلف چیدمان است. همچنین برای نمایش کد در ظاهر از طریق پیش برچسب مناسب است.

۳ . Sirius Lite

سیریوس لایت Lite که برای تجارت طراحی شده‌است یک تم بسیار قابل تنظیم است. الگوی صفحه اول را می توان در صورت تمایل به عنوان یک وب سایت به کار برد. ویژگی‌های شامل مناطق (CTA (CTA (CTA (CTA (CTA)، با scrolling، لغزش – و صفحات جلویی صفحه ورودی از طریق WordPress و قابلیت سفارشی سازی تصاویر پس‌زمینه و رنگ‌ها می‌شوند.

۴ . Material Design Starter Theme

طراحی اولیه Material Starter شما را با اصولی که نیاز دارید تا ظاهر سفارشی خود را پیاده سازی کنید، فراهم می کند. این تم با Material Design Lite گوگل ساخته شده است و برای طراحان بیشتر از یک بوم خالی است. شامل چارچوب SASS ریسپانسیو، قالب های پایه و پشتیبانی از ترجمه زبان است.

۵ . CPMmagz

CPMmagz یک تم مجله بر اساس چارچوب Materialize است. جهت برنامه های ورزشی رنگی مختلف، منوها و هدر ها، همراه با گزینه های نوار کناری های مختلف است. بلوک های صفحه اصلی همچنین می تواند به تناسب نیازهای شما سفارشی شود.

۶ . Realistic

این از نظر SEO بهینه سازی شده است، طرحی است که با underscores و Lite طراحی سبکی دارد. و شامل موارد اضافی مانند ۶ طرح رنگ و ۵ widgets سفارشی است.

۷ . Teslata

Teslata طرح چند صفحه‌ای را ارائه می‌کند، alignments سفارشی، widgets سفارشی و از نمونه کارها پشتیبانی می‌کند و شامل آیکون های رسانه‌های اجتماعی نیز می‌شود. تنظیمات مختلفی برای tweak از طریق WordPress وجود دارد.

۸ . Intemporel

تم Intemporel از کم‌ترین رنگ استفاده می‌کند و منجر به یک تم وردپرس می‌شود که باعث می‌شود متن و تصاویر شما برجسته بنظر بیایند. همچنین براساس underscores، با سرعت در ذهن طراحی شده‌است. به لطف الگوی HTML۵ قابلیت اصلاح دارد.

۹ . Renard

تم Renard فراتر از سطح استاندارد WordPress است و با ویژگی‌هایی همچون یک built ساخته‌شده در اسلایدر و شامل ۵ مورد ویجت است. این تم انتخاب خوب و ساده ای برای خواندن و انتخاب بصری برای وبلاگ‌ها و یا سایت‌های تجاری است.

۱۰ . SEO WP

وبلاگ نویسان به دنبال یک تم به خوبی این تم هستند که تمرکز آن بروی SEO WP باشد. این تم طراحی شده است تا موتورهای جست و جو و کاربران را به طور یکسان با رنگ های قابل تنظیم، ناوبری breadcrumb و پشتیبانی از نظرات Disqus توسعه دهد.

منبع

دانلود قالب شرکتی skt-watch
قالب HTML قالب آماده

دانلود قالب شرکتی skt-watch

نویسنده سید علی اندرزگو

دانلود قالب شرکتی skt-man
قالب HTML قالب آماده

دانلود قالب شرکتی skt-man

نویسنده سید علی اندرزگو

دانلود قالب شرکتی cafe_house
قالب HTML قالب آماده

دانلود قالب شرکتی cafe_house

نویسنده سید علی اندرزگو

پاسخی بگذارید

ایمیل شما منتشر نشده و نزد ما محفوظ است.