طراحی سایت مقالات

۱۰ فیلم رایگان برای یادگیری طراحی در فتوشاپ

اگر تازه وارد دنیای طراحی شده اید ممکن است یادگیری Photoshop برایتان سخت و دشوار بنظر برسد، اما این مفیدترین نرم افزار طراحی است که می توانید برای مدیریت انواع کار UI / UX یاد بگیرید. در این مقاله ۱۰ فیلم رایگان برای یادگیری طراحی در فتوشاپ را معرفی می کنیم.

نویسنده سید علی اندرزگو

۱۰ فیلم رایگان برای یادگیری طراحی در فتوشاپ

اگر تازه وارد دنیای طراحی شده اید ممکن است یادگیری Photoshop برایتان سخت و دشوار بنظر برسد، فتوشاپ مفیدترین نرم افزار طراحی است که می توانید برای مدیریت انواع کار UI / UX یاد بگیرید. در این مقاله ۱۰ فیلم رایگان برای یادگیری طراحی در فتوشاپ را معرفی می کنیم.

فتوشاپ برای دهه ها یک ابزار طراحی اصلی ومهم بوده است و به این زودی ها تغییر نمی کند. خوشبختانه امروزه می توانید فتوشاپ را به راحتی در خانه خود بیاموزید. تمام آنچه شما نیاز دارید متصل شدن به اینترنت و دیدن چند آموزش برای شروع کار است.

۱ . Master Web Design

اگر می خواهید یک متخصص طراحی وب شوید، آموزش را با هدف یادگیری تمام سطوح ببینید. این ویدیو ترکیبی از فیلم های است که در کانال های مختلف YouTube موجود است. این آموزش ها از اصول اولیه تا آموزش های فنی با طیف کاملی از تکنیک هایی که می توانید یاد بگیرید را در بر دارد. یاد بگیرید که صفحه پرداخت الکترونیکی خود را تهیه کنید، همه این فیلم ها به شما در پیشرفت و تسلط بیشتر بر هنر طراحی وب کمک می کنند.

۲ . Responsive Website Mockups

در این آموزش تعداد معدودی از آموزش های ویدیویی را پیدا خواهید کرد که نشان می دهد چگونه یک طرح وب سایت ریسپانسیو را از ابتدا طراحی کنید. آموزش ها به اندازه کافی آسان هستند اما به کمی صبر احتیاج دارند. در کل، این آموزش حدود یک ساعت طول می کشد، و شما در مورد تنظیمات ایجاد طرح های خاص خود همه چیز را می آموزید. توجه داشته باشید برای از ابتدا یادگرفتن همه چیز درباره فتوشاپ این آموزش مناسب نیست.

۳ . Landing Page Design Series

اگر می خواهید صفحات فرود بسیار خوبی را طراحی کنید، اما نمی دانید از کجا شروع کنید. این آموزش ها یک سری از تکنیک ها را به سبک آموزش گام به گام در مورد نحوه طراحی صفحات به شما آموزش می دهند. فیلم های اولیه با پیدا کردن الهام و برنامه ریزی برای قاب شروع می شوند. سپس بیشتر تمرکز روی طراحی، نوع و بهینه سازی است.

۴ . UI Design Tutorial Series

دانش فتوشاپ بیشتر از اینکه نیاز به مطالعه روزانه داشته باشد نیازمند تمرین روزانه است. با یک سری ویدیو مانند این می توانید به راحتی روزانه چند ساعت تمرین خوب را تجربه کنید. این آموزش شامل بیش از ۳۰ فیلم از آموزش طراحی آیکون گرفته تا فیلم های GUI برنامه تلفن همراه است. شما می توانید همه چیز را در دنیای طراحی اکتشاف کرده و همه را از طریق جادوی فتوشاپ فرا بگیرید. بله، این موارد شامل مبتدیان نیز می شود.

۵ . Web Design Mockups

این آموزش جالب توسط کانال Photolation تهیه شده است. توجه داشته باشید که این آموزش تمرکز بسیار بیشتری نیاز دارد. شما می‌توانید با یک تعدادی ویدئو که هر کدام جنبه متفاوتی از رابط را پوشش می‌دهند، ادامه دهید. شما یاد خواهید گرفت که چطور یک سایت کامل نمونه کار پروژه، یک صفحه خانگی شرکت، و حتی یک اثر بیلبورد وب سایت ایجاد کنید.

همه این فیلم ها زمانی بین ۱۵-۲۰ دقیقه دارند، برخی دیگر بیش از یک ساعت زمان اجرا دارند که بسیار طولانی است.

۶ . PS Logo Designs

اگر کار طراحی دیجیتالی انجام داده باشید اهمیت برندسازی، نمادها و طراحی آرم را به خوبی می دانید. این ویدیوهای رایگان را که در یک لیست پخش مفید توسط Arunz Creation سازماندهی شده است را بررسی کنید. هر فیلم سبک دیگری از پروژه را که می توانید از ابتدا در فتوشاپ بسازید اموزش می دهد. آیا می خواهید جلوه ای از روبان مرتب ایجاد کنید؟ فتوشاپ می تواند این کار را انجام دهد.

۷ . Photoshop CC: UI Design Basics

این آموزش برای مبتدیان بسیار خوب است. از طریق تمام این فیلم ها اصول اولیه مطلق فتوشاپ را برای طراحی رابط خواهید آموخت. این آموزش حیاتی است زیرا رابط کاربری شما بسیار حائز اهمیت است. پس از فهمیدن نحوه کار فتوشاپ، تمام ابزارهای آن، پنل ها، ویژگی ها و …، سپس می توانید تکنیک های جدید را آزمایش کنید.

این طرز کار طراحان حرفه ای است: فراتر بردن مرزها ، شکستن قوانین و ایجاد چیزهای جدید.

اما باید ابتدا اصول را بفهمید، و این دقیقاً همان چیزی است که این مجموعه ویدیویی به شما می آموزد.

۸ . PS For Web Design

قبلاً آموزشی توسط Angga Risky با یک سری ویدیوی UI عمومی معرفی شد، Angga Risky آموزش دیگری با تمرکز بر روی طراحی وب برای Photoshop جمع آوری شده. به طور خاص شما با یادگیری نحوه ایجاد یک وب سایت کامل تجارت الکترونیکی از ابتدا در فتوشاپ شروع خواهید کرد. این سری آموزش حدود شش قسمت در حدود ۶۰-۹۰ دقیقه زمان اجرا دارد.

۹ . Photoshop For Entrepreneurs

این فقط طراحان نیستند که می خواهند Photoshop را یاد بگیرند. بعضی اوقات بازاریابان و کارآفرینان نیز می خواهند این نرم افزار را بیاموزند که از PS بصورت شخصی و بدون استخدام یک طراح استفاده کنند. این آموزش مملو از پروژه های مفید برای افراد خارج از حوزه طراحی است.

این پروژه ها برای تسلط بر هنر طراحی بدون نگرانی از جزئیات پیچیده آن هستند. اگر فقط می خواهید وب سایت خود را بسازید یا یک صفحه ساده برای محصولات خود طراحی کنید، این آموزش برای شما مناسب است.

۱۰ . Mixed Icon Design Projects

من می خواهم با یک سری آیکون کوچک با محوریت پروژه های آیکون فتوشاپ مغرفی کنم. همه این فیلم ها ۱۰۰٪ رایگان و بسیار آسان هستند. آنها به شما یاد می دهند که چگونه با استفاده از فتوشاپ نمادهایی را از ابتدا ایجاد کنید و پیکسل ها را کامل کنید. شما همچنین در مورد بسیاری از ابزارهای بردار Photoshop که به شما امکان ایجاد آیکون های مقیاس پذیر می دهند، هیچ گونه افت کیفیتی ندارند، می آموزید. بسیار جالب است

اگر در طراحی ایکون تازه وارد هستید، گزینه خوبی برای دنبال کردن و یادگیری است.

منبع

پاسخی بگذارید

ایمیل شما منتشر نشده و نزد ما محفوظ است.