۱۰ تم زیبا برای Sublime Text

در این مقاله به معرفی ۱۰ مورد از تم های زیبای Sublime Text می پردازیم. ۱ . Dracula دراکولا تم تاریکی دارد که برخی از کنتراست های رنگی را نیز ارائه می دهد. این تم با از یک زمینه تاریک استفاده می کند که در واقع موجب صرفه جویی در انرژی نیز می شود. همچنین […]

نویسنده سید علی اندرزگو

۱۰ تم زیبا برای Sublime Text

در این مقاله به معرفی ۱۰ مورد از تم های زیبای Sublime Text می پردازیم.

۱ . Dracula

دراکولا تم تاریکی دارد که برخی از کنتراست های رنگی را نیز ارائه می دهد. این تم با از یک زمینه تاریک استفاده می کند که در واقع موجب صرفه جویی در انرژی نیز می شود. همچنین فرصتی برای گسترش شخصیت سیاه درون شما شما نیز وجود دارد، چون Dracula برای بیش از ۴۰ برنامه در دسترس است.

۲ . ayu

ayu یک تم بسیار ساده برای Sublime Text 2/3 است که ۳ گزینه ی رنگی در اختیار شما قرار می دهد: Dark، Mirage و Light. صرف نظر از ایمکه از چه نسخه ایی استفاده می کنید، رنگ ها روشن هستند و تم به آسانی خوانده می شود. تنظیمات برای چیزهایی مانند نمایش جداکننده بین پانل UI، اندازه قلم، اندازه برگه و موارد دیگر وجود دارد.

۳ . Boxy

Boxy به عنوان بیشترین موضوع “hackable” برای Sublime Text 3 به حساب می آید، Boxy در هر دو حالت نور و تاریکی می آید. همچنین شامل ده ها گزینه برای کمک به شما به چیزهای دلخواه به دلخواه خود است. شما می توانید اندازه ها، فونت ها، لهجه های رنگی، مجموعه آیکون ها و زمینه های مختلف را تنظیم کنید. به علاوه، تنظیمات برای زبانه ها، میله ها و پانل ها را تغییر دهید. به سادگی یک تن از راه های برای نیشگون گرفتن از این موضوع وجود دارد.

۴ . Spacegray

Spacegray مجموعه ای از تم های سفارشی برای Sublime Text 2/3 است که دارای طرح های رنگی Base16 است. این ظاهر کوچک است و به سه طعم می خورد: Spacegray، Spacegray Light و Eighties Spacegray. تنظیمات برای فونت، برگه و ترفند نوار کناری امکان پذیر است.

۵ . Material

مواد Material Design را به Sublime Text 3 ارائه می دهد. این اجازه می دهد تا شما را از تعدادی از طرح های رنگی انتخاب کنید و دارای پانل پیکربندی برای سفارشی سازی آسان است. این یکی الهام بخش خوبی برای کسانی است که از طراحی مواد در کار خود استفاده می کنند.

۶ . Soda

سودا در هر دو حالت نور و تاریکی می آید و با Sublime Text 2 و ۳ کار می کند. این طراحی برای استفاده از صفحه نمایش های با وضوح بالا و همچنین سبک های تب متداول ورزشی است. نگاه بسیار تیز و بسیار آسان برای خواندن است.

۷ . Afterglow

تم تاریک حداقل برای Sublime Text 2/3، Afterglow در واقع بر اساس Spacegray است که ما در بالا ذکر کردیم. این پشتیبانی از ارتفاع های مختلف برگه، گزینه های رنگ، آیکون نوار کناری و نحو Markdown است. گزینه های زیادی وجود دارد که این موضوع را به حداقل برسانید.

۸ . Gravity

گرانش به نظر می رسد برخی از عناصر OS X Yosemite و El Capitan به Sublime Text 3. برخی از گزینه های سفارشی سازی اولیه وجود دارد. به طور کلی، تم به زیبایی برای کاربران مک ترکیب و حداقل آن را طعم و مزه از آن را به هر کس دیگری.

۹ . Cyanide

Cyanide یک موضوع تاریک و کم است که با Sublime Text 3 کار می کند. چند طرح رنگی در دسترس وجود دارد از جمله: Monocyanide، Twilightcyanide، Acid، Alert، Golden، Nint و غیره. شما می توانید گزینه های بسیاری را از طریق یک پانل تنظیمات سفارشی کنید.

۱۰ . New Moon

هدف از این برنامه، نوازنده شدن صدای متعادل تر از برخی از مضامین کنتراست بسیار بالا است. این تم تیره است و به سمت توسعه وب طراحی شده است. این بسیار خوب عمل می کند – HTML، CSS، JS و PHP – بدون حواس پرتی رنگ های پررنگ.

پاسخی بگذارید

ایمیل شما منتشر نشده و نزد ما محفوظ است.