نمونه های الهام بخش برای طراحی وب

در این مقاله برخی از نمونه های طراحی وب که می توانند برای طراحی الهام بخش باشند را خدمت شما عزیزان معرفی می کنیم.

نویسنده سید علی اندرزگو

نمونه های الهام بخش برای طراحی وب

در این مقاله برخی از نمونه های طراحی وب که می توانند برای طراحی الهام بخش باشند را خدمت شما عزیزان معرفی می کنیم.

سایت های بزرگ با یک طراحی وب عالی شروع می شوند. خیلی ها گمان می کنند که این یک روند سخت و طولانی است که باید آن را طی کنند. یکی از بهترین راه های دریافت بعضی از ایده ها و پیدا کردن برخی از الهام بخش سرچ کردن در اینترنت است.

صرف زمان گشت و گذار و نگاه کردن به سایت های مختلف می تواند برای طراحی شما سودمند باشد. شما می توانید طرح های خوب، بد و طرح زشت را انتخاب کنید.

۱ . Tuts+ Network

Tuts + Network صفحه اصلی برای تمام وب سایت های مختلفشان است. آنها یک سایت اختصاص داده شده به بخش های مختلف چند رسانه ای دارند. از جمله فتوشاپ، طراحی وب و طراحی، تصویرگر، موسیقی، فیلم و صدا. این سایت ها به خوبی سازمان یافته و هماهنگ شده اند.

۲ . Veerle’s Blog

در وبلاگ Veerle تقریبا همه چیز یافت می شود از آموزش و مقالات گرفته تا و آنچه در اخبار است. این سایت دارای تعادل رنگ عالی و یک تصویر بسیار جذاب بردار برای یک هدر است.

۳ . N.Design Studio

N.Design Studio یک شرکت، وبلاگ است که چیزهای زیادی را در توسعه وب پست می کند. هدر این وبلاگ بسیار جذاب است، که به مانند یک انفجار رنگ و طراحی است که از بین می رود و شما را جذب می کند.

۴ . Duirwaigh Studios

Duirwaigh Studios احتمالا منحصر به فرد ترین طراحی سایتی است که من در اینترنت پیدا کردم، این سایت تصاویر، رنگ ها و احساسات منحصر به فردی دارد که همه چیز را به خوبی سازماندهی و به کار می گیرد.

۵ . W3C Schools

اگر یک توسعه دهنده وب هستید، به احتمال زیاد شما از سایت W3C Schools استفاده کرده اید. طراحی فعلی مدرسه W3C یک رویکرد خوب و مناسب است. این سایت دارای محتوای متنوع و اطلاعاتی است که کمک می کند قابلیت استفاده از سایت خود را افزایش دهید.

۶ . Fred Maya

سایت Fed Maya’s یک سایت نمونه کار است که آثار اخیر وموارد دیگری را نمایش می دهد. این سایت یک سایت تاریک است، اما دارای تعادل و رنگ عالی برای دستیابی به یک تجربه عالی برای کاربر است.

۷ . NewEgg.com

بیشتر سایت های تجارت الکترونیک در استفاده کردن برای کاربران کابوس به شمار می روند، اما NewEgg احتمالا یکی از بهترین هاست. این سایت دارای توابع جستجوی بسیار و ناوبری است و از طراحی خوبی برخوردار است .

۸ . Newism

Newism به خوبی سازمان یافته وجذاب است، رنگ بندی بسیار خوبی دارد. تصاویر کاملا مناسب محتوا انتخاب شده اند.

۹ . Google

مجبور بودم گوگل را در اینجا ذکر کنم، چون هیچ سایتی به اندازه گوگل شسته رفته و ساده نیست.

منبع

پاسخی بگذارید

ایمیل شما منتشر نشده و نزد ما محفوظ است.