معرفی مولفه های گالری عکس ری اکت (۷Awesome React Photo Gallery)

در این مقاله چند مورد از مولفه های گالری عکس React را خدمت شما معرفی می کنیم.

نویسنده سید علی اندرزگو

معرفی مولفه های گالری عکس ری اکت (۷Awesome React Photo Gallery)

در این مقاله چند مورد از مولفه های گالری عکس React را خدمت شما معرفی می کنیم.

قدم بعدی ما برای یادگیری ری اکت، اجزای گالری بسیار جذاب است. یک گالری عکس بسیار قابل تنظیم، پایدار و واکنش پذیر. در این مؤلفه ها با نحوه واکنش نشان می دهید تا تصاویر در شکل ظاهری متفاوت باشد. شما جلوه های افزونه چرخ فلک را قرار می دهید ، لغزنده واکنش نشان می دهد ، لغزنده بومی React ، React gallery gallery و غیره. نسبت اصلی تصاویر شما حفظ شده و از عناصر واقعی استفاده می شود. همچنین اضافه کردن ویژگی های اضافی مانند زیرنویس ها و موارد دلخواه به قسمت تصاویر سفارشی خود امکان پذیر است.

کشویی چرخ فلک یا تصویر همیشه جذابیت بصری وب سایت ها را افزایش می دهد و برای آینه کاری مهمترین مؤلفه های یک سایت مفید است. با این حال ، به وضوح ، ایجاد کد برای لغزنده بومی واکنش نشان می دهد و افراد بیشتر وقت خود را در آن زمان گرانبها نمی گذرانند. پس از استفاده از آن ، آن را بسیار باورنکردنی یافتند.

۱ . React Carousel Image Gallery

خوب ، چرخ فلک React یکی از بهترین مؤلفه ها برای کشویی تصاویر است. انواع مختلفی از گزینه های تزئینی را ارائه می دهد و همه ویژگی ها بسیار شخصی هستند. اگر علاقه زیادی به ایجاد این نوع اثرات در پروژه های خود دارید و هیچ گونه نگرانی ندارید ، ما در اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم. یک بار نگاهی بیندازید ، چقدر شگفت انگیز است. فقط کافی است پلاگین کروسل را نصب کرده و در پروژه های خود قرار دهید و سپس ببینید مشکلات شما به پایان رسیده است یا خیر؟

از کشویی افقی و عمودی استفاده می شود و چرخ فلک واکنشی به خوبی برای کار در ابتدا مناسب است. صفحه کلید جستجوگر ، رندر سمت سرور ، انیمیشن های سفارشی ، بازی خودکار فاصله زمانی سفارشی ، نمایش / مخفی کردن هر چیزی (شست ، پرچم ، پرونده ، وضعیت ) ، حلقه نامتناهی و غیره ویژگی های آن هستند.

Demo/Github

۲ . React Image Lightbox

توسعه دهنده می خواهد قدم های خود را به زمان تغییر دهد و این بدان معنی است که آنها می خواهند چیزهای متفاوتی را برای زیبا تر کردن پروژه ها انجام دهند. سبد React همانطور که در نسخه ی نمایشی دیده اید بسیار جذاب است اگر یک بار هم نگاهی بیندازید. طراحی پاسخگو و دوستانه برای تلفن های همراه است. کشیدن آسان کشیدن ، لمس شبیه سازی ماوس با ویژگی های این نشانگر واضح تصویر ، این ویژگی را لمس کنید. نگاهی بیندازید و یک بار آن را امتحان کنید و وب سایت های زیبا خود را با لغزنده اصلی واکنش افقی و عمودی بومی سازید.

Demo/Github

۳ . React Images

این تصاویر واکنشی ساده و سبک وزن هستند و از اجزای واکنش استفاده شده اند. یک قسمت چرخ فلک موبایل بسیار قابل تنظیم برای نمایش رسانه ها در ReactJS. اگر مبتدی هستید و می خواهید تصاویر را در وب سایت های خود قرار دهید ، پس چرا این مورد را امتحان نمی کنید؟ آنقدر که فکر می کنید سخت نیست. شما می توانید بسیاری از تصاویر را بدون از دست دادن وقت خود قرار دهید ، ارزش آن را ندارد؟ بله من همین را می گویم اگر شک دارید اینجا می روید.

Demo/Github

۴ . React Grid Gallery

آیا قبلاً گالری شبکه ساخته اید؟ اگر نه ، شما در جای مناسب هستید این گالری شبکه واکنش چیزی است که به شما کمک می کند اگر می خواهید یک گالری در وب سایت های خود اضافه کنید ، صفحات شگفت انگیزی تهیه کنید. علاوه بر این ، می توانید تصاویر بسیاری را به صورت افقی و عمودی نمایش دهید ، علاوه بر این ، می توانید تصاویر بسیاری را با نام قابل توجهی در گالری شبکه خود قرار دهید.

Demo/Github

۵ . React Intense

این یک مؤثر واکنش باور نکردنی از آنچه قبلاً دیده اید است. واکنش شدید به دلیل خواص بزرگنمایی فوق العاده جذاب است. مانند این نمونه ، می بینید که چرا از نظر هر برنامه نویس اینقدر گیرنده است. بگذارید در مورد این موضوع به طور جادویی توصیف کنم ، در اینصورت شما فقط باید یک تصویر را قرار دهید و ممکن است تمام صفحه تصاویر خود را مشاهده کنید. این را یک بار انجام دهید و برای دیدن عمل روی تصاویر کلیک کنید.

Demo/Github

۶ . React Photo Gallery

احتمالا این نوع گالری را که دیده باشید چون کاربر رایانه های تلفن های همراه و غیره هستید. اگر طراح هستید و می خواهید چنین گالری عکسی در وب سایت خود داشته باشید، دیگر نیاز نیاز نست جستجو کنید. در این قسمت صد و هزاران تصویر با موقعیت متفاوت یعنی در افقی (ردیف) ، عمودی (ستون) و همچنین در ارتفاع و عرض تنظیم تنظیم می کنید.

Demo/Github

۷ . React image viewer

این اصطلاح همان گالری تصاویر را نشان می دهد که شما ممکن است همه کارهای متفاوت را با توجه به ماهیت آنها متوجه شوید. این شامل تن از ویژگی های ضبط چشم نیست ، اما کاملاً شرایط اساسی مانند حلقه بی پایان ، صفحه نمایشگر ، تصاویر کوچک و غیره را برآورده می کند. این همچنین می تواند ایده آل برای شما باشد که بتوانید وزن سبک و ساده ای را برای استفاده خود جستجو کنید. وقتی یک بار آن را شنا کنید ، کمی بزرگنمایی کند و وقتی خارج شوید ، در موقعیت خودش قرار دارد.

Demo/Code

دانلود قالب شرکتی jony

دانلود قالب شرکتی jony

نویسنده سید علی اندرزگو

دانلود قالب شرکتی carbook

دانلود قالب شرکتی carbook

نویسنده سید علی اندرزگو

پاسخی بگذارید

ایمیل شما منتشر نشده و نزد ما محفوظ است.