معرفی ۷ سایت فونت آیکن برای طراحی UI/UX

در این مقاله به معرفی بهترین سایت های فونت آیکون برای طراحی UI/UX می پردازیم.
آیکون فونت ها از عناصر مهم برای طراح UI / UX است. و به عنوان بهترین جایگزین برای آیکون تصویر محسوب می شوند. این آیکون کمک می کنند تاصفحه وب جذاب تر و تمیز تر بنظر بیاید.

نویسنده سید علی اندرزگو

معرفی ۷ سایت فونت آیکن برای طراحی UI/UX

در این مقاله به معرفی بهترین سایت های فونت آیکون برای طراحی UI/UX می پردازیم.

آیکون فونت ها از عناصر مهم برای طراح UI / UX است. و به عنوان بهترین جایگزین برای آیکون تصویر محسوب می شوند. این آیکون کمک می کنند تاصفحه وب جذاب تر و تمیز تر بنظر بیاید.

آیکون های فونت به آسانی سفارشی می شوند زیرا آنها به صورت فونت رفتار می کنند. اندازه قلم، رنگ، ویژگی پس زمینه فونت ها نیز در آیکون های فونت کار می کند. ما می توانیم انواع آیکون ها را در اینترنت پیدا کنیم. نسخه های رایگان و پرداخت شده برای این آیکون وجود دارد، اما می توانید آیکون های دلخواه خود را به آسانی دریافت کنید. یکی از نکات اصلی برای استفاده از این آیکون، انواع بین نام تک آیکون است. به عنوان مثال، اگر شما برای آیکون Home جستجو کنید، می توانید نمادهای زیادی را به خانه نشان دهید.

آیکون های فونت کمک می کند که صفحات وب را با طراحی آن جذاب تر کنید. تعداد زیادی وب سایت وجود دارد که نماد فونت را فراهم می کند. این آیکون ها می توانند با استفاده از CDN در صفحه وب مورد استفاده قرار گیرند. طراح UI / UX عمدتا این آیکون ها را به دلیل اندازه آن ترجیح می دهد. همانطور که این آیکون ها فونت هستند، بنابراین آنها را کوچکتر در مقایسه با آیکون تصویر اشغال می کنند. این کمک می کند تا زمان بارگذاری صفحه وب کمتر شود و در برخی موارد ممکن است تصویر در اتصال آهسته بار نشود، بنابراین آیکون های فونت این مشکل را برطرف می کند. اغلب ما از لینک CDN برای آیکون های فونت استفاده می کنیم که آیکون را به راحتی در دسترس قرار می دهد.

۱ . Font Awesome

آیکون های موجود در Font Awesome بی نهایت هستند. طراحی این آیکون ها توسط طراحانی مبتکر که سال ها تجربه دارند طراحی شده است. آیکون ها بهتر است نرم طراحی شوند تا باعث جذاب شدن صفحه وب شوند.

بیش از ۵۰۰۰ آیکون در دسترس می باشد و روز به روز هم در حال افزایش است. اینآیکون ها برای هر فیلد هستند. از جمله فنی، پزشکی، کسب و کار و غیره هر نوع آیکونی را می توانید در این سایت پیدا کنید.

استفاده از فونت آیکون ها برای صفحات وب عالی و آسان است. می توانند اندازه آن ها را تغییر دهید یا انیمیشن بر روی آنها اضافه کنید. برای استفاده از آیکون ها فقط نیاز به استفاده از CDN در صفحه وب خود دارید. سپس یک کد خط از آیکون مورد نیاز خود را اضافه کنید. این تمام آن چیزی است که باید برای استفاده از این فونت های جذاب باید انجام دهید.

۲ . Material Design Icons

Material Design Icon ساده و جذاب است. طراحی این آیکون نتیجه طراحی متخصص UI است.

مفهوم آلی و جهانی برای ایجاد آیکون استفاده می شود که آیکون آن را ساده و حداقل در طراحی طراحی می کند.

آیکون قابل تنظیم برای هر اندازه است. این می تواند هر دو اندازه بزرگ و همچنین اندازه های کوچک، مناسب برای طراح UI / UX مناسب است. آیکون برای ظاهر و وضوح صاف بهینه شده است.

این آیکون ها برای توسعه وب سایت ها و برنامه های تلفن همراه در دسترس هستند. کاربر می تواند آیکون ها را از کتابخانه آیکون مواد در قالب های SVG یا PNG دانلود کند. اگر کاربر می خواهد کل مجموعه آیکون را دانلود کند، آنها می توانند از مخزن GitHub از آیکون های طراحی مواد بازدید کنند.

۳ . Fontello – Icon Fonts Generator

Fontello ژنراتور آیکون و همچنین کتابخانه آیکون فونت است. یک ابزار برای تصاویر بردار در فونت های وب است. این بسیاری از گرافیک هایی را که برای صفحات وب شما ضروری است، ایجاد می کند. گرافیک برداری در آیکون فونت استفاده می شود. اگر ما از گرافیک برداری استفاده کنیم هیچ پیکسللی در وضوح بالا وجود ندارد. این آیکون ها نیز توسط مرورگرها بسیار پشتیبانی می شوند.

رنگ این آیکون های فونت یک رنگ است. این یکی از دلایلی است که روش هایی برای ساختن آن چند رنگ وجود دارد، اما امروزه طراح هم یک رنگ را نیز ترجیح می دهد.

گزینه های متعدد برای آیکون فونت در فونتلو با گزینه سفارشی سازی در دسترس هستند.

۴ . Ionicons

آیکون های Ionicons’s به زیبایی طراحی آیکون منبع باز برای استفاده در وب، iOS، آندروید و برای برنامه های دسکتاپ بیش از حد. این پشتیبانی برای SVG و فونت وب است. آیکون فونت ایونیکون ها به طور کامل منبع باز هستند، MIT مجوز دارند. آیکن ها توسط تیم چارچوب یونیک طراحی و ساخته می شوند.

Ionicons دارای گزینه های متعدد از آیکون ها با آسان به دنبال آیکون خاص است. شما فقط می توانید آیکون مورد نیاز را با نام آن جستجو کنید. شما می توانید نماد را با اتصال CDN خود به پروژه خود استفاده کنید. این آیکون فونت به طور خودکار با استفاده از نسخه صحیح بر اساس پلتفرم شما استفاده می کند

آیکون ها به راحتی قابل تنظیم هستند. اگر می خواهید اندازه آیکون را تغییر دهید، می توانید از کلاس اندازه در خط کد آیکون استفاده کنید. همچنین می توانید CSS سفارشی را برای اعمال سبک به آیکون استفاده کنید.

۵ . Ligature Symbols

Ligature Symbols نماد فونت طراحی شده توسط طراح وب در کیوتو است. این نمادها فونت های خاصی است که از ویژگی های لیگاتور برای نماد استفاده می کند. طراح این فونت را با استفاده از FontForge ایجاد کرد که اساسا ویرایشگر فونت پست افزونه open source است.

این فونت تحت مجوز OFL منتشر شده است. دستورالعمل های دانلود و استفاده نیز معرفی می شوند. شما می توانید بلافاصله فونت را در فرم ورودی در بالای صفحه امتحان کنید.

کروم، سافاری، Sleipnir برای مک، فایرفاکس، iOS-Mobile Safari، مرورگر Android برای تأیید این آیکون فونت تایید شده است.

۶ . Dripicons

Dripicons آیکون فونت با تعداد زیادی آیکون است. آیکون های روشن و با طراحی جذاب.
Dripicons – آیکن های قلم

این آیکون فونت با استفاده از Fontastic ایجاد شده اند. آخرین نسخه Dripicons 2.0 است. آخرین نسخه تحت مجوز مجوز بین المللی Creative Commons Attribution 4.0 و فونت تحت مجوز SIL Open Font مجوز می باشد.

۷ . Foundation Icon Fonts

Foundation آیکون ساده هستند، کارهای خلاقانه زیادی که می توانید بر روی آن انجام دهید. آیکون ها را می توان با CSS سفارشی بازی کرد. شما می توانید آن را تغییر دهید، تغییر رنگ و استفاده از هر سبک موجود در CSS.
فونت آیکون پایه

نسخه جدید Foundation Icon Fonts 2 است که ظاهری سازگار تر دارند و تعداد زیادی آیکون جدید برای نمایش دارد. فونت های وب با آیکون های دلخواه مفید است. استفاده از CSS و نشانه گذاری استفاده از آیکون فونت بسیار مناسب و کامل است.

دانلود قالب شرکتی flight

دانلود قالب شرکتی flight

نویسنده سید علی اندرزگو

دانلود قالب شرکتی endurance

دانلود قالب شرکتی endurance

نویسنده سید علی اندرزگو

پاسخی بگذارید

ایمیل شما منتشر نشده و نزد ما محفوظ است.