چند وب سایت برای طراحی پوستر

وبسایت‌هایی وجود دارند که به کاربران اجازه می‌دهند به صورت رایگان به طراحی پوستر بپردازند. در این مقاله ۶ وبسایت کاربردی برای طراحی پوستر را به شما معرفی می کنیم. با استفاده از این وبسایت‌ها می‌توانید بدون نصب هیچ گونه نرم افزاری پوستر مورد نظر خود را طراحی نمایید. ۱. Postermywall Postermywall این وبسایت به […]

نویسنده سید علی اندرزگو

چند وب سایت برای طراحی پوستر

وبسایت‌هایی وجود دارند که به کاربران اجازه می‌دهند به صورت رایگان به طراحی پوستر بپردازند. در این مقاله ۶ وبسایت کاربردی برای طراحی پوستر را به شما معرفی می کنیم. با استفاده از این وبسایت‌ها می‌توانید بدون نصب هیچ گونه نرم افزاری پوستر مورد نظر خود را طراحی نمایید.

۱. Postermywall

Postermywall این وبسایت به آسانی به شما اجازه می‌دهد که بنر‌های گرافیکی طراحی کنید. در Postermywall می‌توانید از متن، ویدیو و تصاویر متعدد برای پوستر خود استفاده کنید. الگو‌های از پیش آماده شد‌ی زیادی وجود دارد که می توانید با تغییر آن‌ها به سرعت پوستر‌ها و بنر‌های مورد نظر خود را طراحی کنید. این الگو‌ها عموما دسته‌ بندی‌های شده هستند و شما می تودنید بدون سردرگمی از آن ها استفاده کنید. تنها کاری که در استفاده از Postermywall باید انجام دهید این است که متوجه شوید چه تصاویری در لایه‌ی جلو و چه تصاویری در لایه‌ی عقب باید قرار بگیرد.

این وبسایت به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار دارد، اما اگر بخواهید پوستری را که طراحی کرده اید را به صورت HD دانلود کنید رایگان نیست. نکته مثبت این سایت این است که نسخه‌های رایگان دانلود شده دارای واترمارک Postermywall نیستند.

۲. Crello

وبسایت Crello به خاطر سادگی در استفاده مورد توجه خیلی از کاربران قرار گرفته است. برای استفاده از این سایت باید در آن ثبت نام کنید و پس از ورود از میان تعداد بسیار زیادی از تصاویر و پس زمینه‌ها و طراحی‌های مختلف هر کدام را که می خواهید انتخاب کنید. لازم به ذکر است که استفاده‌ی رایگان از برخی فایل‌ها و طراحی‌ها امکان پذیر نیست. در این وبسایت می‌توانید به سادگی و با استفاده در این سایت فیلتر‌هایی وجود دارد که می توانید با آن در میان فایل‌ها و طراحی‌های رایگان جستجو کنید. البته این موضوع تنها برای عکس‌ها وجود دارد و برای پیدا کردن پس زمینه‌ها و طراحی‌ها باید از بین تعداد فایل‌های پولی بسیار زیاد به دنبال موارد رایگان بگردید. در این وبسایت هم از واترمارک خبری نیست و تنها مشکلی این سایت وجود برخی فایل‌های پولیست که باید دارای حساب پریمیوم باشید تا بتوانید از آن‌ها استفاده کنید.

۳. Canva

در این وبسایت شخصی سازی‌های گرافیکی در هر رده به صورت مجزا انجام می‌پذیرد. شما این امکان را دارید تا لایه‌های مختلفی برای تصاویر ایجاد کرده یا فونت مورد استفاده‌ی خود را به صورت‌های متنوع در بخش های مختلف تغییر دهید. همچنین امکان تغییر شفافیت و اندازه‌ی صفحه‌ها و فایل‌های مختلف هم در این وبسایت در دسترس کاربران قرار دارد. وبسایت Canva بیش از شصت هزار الگوی گرافیکی مختلف را ارائه می‌کند. برای استفاده از این وبسایت باید ثبت نام کرده و وارد حساب کاربری خود شوید. مانند وبسایت Crello این وبسایت هم دارای فایل‌های خاصی می باشد که استفاده از آن ها مستلزم پرداخت هزینه است.

۴. Adobe Spark

Adobe Spark الگو‌های گرافیکی متنوع وبسیار زیادی را ارائه می‌کند که هرکدام برای مناسبت‌های مختلف کاربرد دارد. Spark دارای عکس‌های آماده‌ با تنوع بالایی است که به واسطه آن می توانید پوستر‌های طراحی شده‌ی خود را از لحاظ بصری جذاب تر کنید. اگر به دنبال طراحی پوستر برای مراسم خاصی هستید، Adobe Spark می تواند گزینه مناسبی باشد. از معایب Spark عدم برخورداری مناسب از استیکر‌ها و کلیپ آرت‌هاست. در صورت استفاده‌ی رایگان از این نرم افزار آنلاین، پوسترتان دارای واترمارک Adobe Spark خواهد بود.


۵. Easel

برای افرادی است که به تازگی وارد عرصه طراحی وبسایت شده اند و به دنبال روش‌هایی هستند که طراحی برایشان هر چه راحت تر شود Easel گزینه ی مناسبی است. نرم افزار آنلاین Easel ابزار ساده ایی است که با محیط کاربرپسندی که دارد امکانات بسیار خوبی را در اختیار کاربرانش قرار می دهد. این وبسایت در مقابل وبسایت های دیگر امکانات کمتری دارد اما برای طراحی پوسترهای سادهخ مناسب است. در این وبسایت می‌توانید آبجکت‌های گرافیکی رایگان را جستجو کرده و آن‌ها را به پوستر خود اضافه کنید. نسخه‌ی رایگان Easel محدودیت‌های بسیار زیادی را برای کاربرانش ایجاد می کند.

۶. Snappa

Snappa این وبسایت رابط کاربری ساده و بسیار تمیزی دارد .در این وبسایت اکثر نیاز‌های پایه‌ای برای طراحی پوستر در اختیار کاربران قرار داده شده. همچنین می‌توانید از تصاویر آماده‌ی مینیمال متنوعی که در اختیارتان قرار می‌گیرد هم استفاده کنید. در این وبسایت‌ نرم افزار آنلاین Snappa محدودیت‌های زیادی در زمینه‌ی طراحی پوستر را برای کاربرانش ایجاد نکرده، تنها محدودیت اعمال شده استفاده‌ی رایگان از این وبسایت است که در اینصورت ماهانه تنها ۵ بار می توانید پوستر‌های طراحی شده‌ی خود را دانلود کنید. در کل اگر از طراحی‌های مینیمال لذت می‌برید وبسایت Snappa گزینه مناسبی است.

دانلود قالب شرکتی basic-opl

دانلود قالب شرکتی basic-opl

نویسنده سید علی اندرزگو

دانلود قالب شرکتی aria

دانلود قالب شرکتی aria

نویسنده سید علی اندرزگو

پاسخی بگذارید

ایمیل شما منتشر نشده و نزد ما محفوظ است.