معرفی فریم ورک های ریسپانسیو CSS (سری دوم)

در ادامه معرفی فریم ورک های ریسپانسیو CSS، در این مقاله به ۱۳ مورد دیگر از این فریم ورک ها اشاره می کنیم. ۱ . Kouto Swiss Kouto Swiss یک فریم ورک CSS کامل برای Stylus است که به شما تعداد زیادی از توابع و ابزارهای کاربردی برای رمزگذاری سریع تر را می دهد، همچنین […]

نویسنده سید علی اندرزگو

معرفی فریم ورک های ریسپانسیو CSS (سری دوم)

در ادامه معرفی فریم ورک های ریسپانسیو CSS، در این مقاله به ۱۳ مورد دیگر از این فریم ورک ها اشاره می کنیم.

۱ . Kouto Swiss

Kouto Swiss یک فریم ورک CSS کامل برای Stylus است که به شما تعداد زیادی از توابع و ابزارهای کاربردی برای رمزگذاری سریع تر را می دهد، همچنین شامل وب سایت Caniuse می شود تا شیوه نامه هایی متناسب با نیازهای شما باشد.

۲ . Muffin

این فریم ورک ارزش ذکر کردن را دارد، طراحی این فریم ورک مبتنی بر شبکه برای reating سایت‌های ثابت با استفاده از روش sass و Jekyll است. Muffin از روش‌های رایج استفاده می‌کند.Bootstrap، boilerplate، inuit.css و … که به شما اجازه می‌دهند یک راست به کد گذاری بروید.

۳ . Furtive CSS

Furtive اولین فریم ورک تلفن همراه است. نباید نگران این فریم ورک در نسخه های قدیمی مرورگرتان باشید، به این معنی که می تواند از فن آوری پیشرفته تر مانند flexbox، SVG ها و پیشوند محدود کننده استفاده کند. این نیز در SCSS، CSS موجود است و با یک فایل Gulp برای سفارشی ساختن همراه است.

۴ . Webplate

فریم ورک Webplate شامل همه چیز از یک موتور طرح بندی قوی ریسپانسیو، عناصر دکمه جهانی، فرم های قابل تنظیم و پشتیبانی از فونت آیکون IcoMoon است. همچنین به طور پیش فرض با jQuery، Modernizr و Typeplate همراه است.

۵ . Fluidity

Fluidity شاید موثرترین CSS به طور کامل باشد. HTML این فریم ورک تقریبا ۱۰۰ درصد responsive است و پرونده ۱۱۵ بایت CSS تقریبا بخشی از آن را رفع می‌کند.

۶ . Schema

ساخته شده در LESS، Schema یک چارچوب UI ظاهری ریسپانسیو است که با مجموعه کاملی از اجزای CSS (دکمه ها، کشویی ها، اشکال …) برای کمک به کد نویسی طراحی شده است.

۷ . Emerald

زمرد یک سیستم شبکه ریسپانسیو عملی است در LESS. این بلوک عنصر بر اساس (به عنوان مخالف شناورها) است و با روش OOCSS با استفاده از نحو BEM نوشته شده است.

۸ . Bijou

زمرد، یک سیستم شبکه اندو پلاسمیک عمل گرا در کم‌تر است. این طور …قطعه مبتنی بر بلوک (برخلاف to)و با OOCSS نوشته می‌شود.روش‌شناسی با استفاده از نحو BEM.

۹. Base

پایه یک چارچوب معنایی، سبک و قابل توسعه است که به شما اجازه می دهد شبکه های مایع و ثابت را با عرض، ستون ها، چشمه ها، جابجایی ها و پرده ها ایجاد کنید. این شامل دکمه، فرم و اجزای منو است، و همچنین شامل مجموعه ای از مخلوط LESS برای خواص CSS3، انیمیشن ها، شیب ها و برخی از مخلوط ابزار.

۱۰. Spark

پایه یک چارچوب معنایی، سبک و قابل توسعه است که به شما اجازه می دهد شبکه های مایع و ثابت را با عرض، ستون ها، چشمه ها، جابجایی ها و پرده ها ایجاد کنید. این شامل دکمه، فرم و اجزای منو است، و همچنین شامل مجموعه ای از مخلوط LESS برای خواص CSS3، انیمیشن ها، شیب ها و برخی از مخلوط ابزار.

۱۱. Typebase

typebase.css یک قالب بندی تایپوگرافی CSS کوچک و قابل تنظیم است. مهمترین چیزی که typebase.css به شما می دهد ریتم عمودی اعمال شده در اکثر صفحه نمایش دستگاه است، بنابراین اطمینان حاصل کنید که متن در ستون ها و کپی های طولانی تبدیل ناپذیر نیست. هر دو نسخه کمتر و Sass در دسترس هستند.

۱۲. Hoisin

Hoisin با استفاده از با Sass ساخته شده، Hoisin یک مینی فریم ورک ساده و ریسپانسیو است که به عنوان جایگزینی برای فریم ورک های پیچیده و سنگین ایجاد شده است. این هدف عمدی هیچ اجزایی را شامل نمی شود، بلکه تمرکزش بر روی ارائه پایگاه سازمان یافته ای است که بتواند کتابخانه شما را ایجاد کند.

۱۳. Cute Grids

Grid های زیبا یک سیستم شبکه پاسخگو ۱۲ ستونی تلفن همراه است که از ناامیدی از چارچوب های بزرگ ساخته شده امروزه متولد شده است که می تواند برای اکثر پروژه ها سرزنده شود و خلاقیت طراح را محدود کند.

معرفی فریم ورک های ریسپانسیو CSS (سری اول)

منبع

پاسخی بگذارید

ایمیل شما منتشر نشده و نزد ما محفوظ است.