معرفی فریم ورک های ریسپانسیو CSS (سری اول)

در این مقاله قصد داریم تا تعدادی از فریم ورک های css را که ریسپانسیو هم هستند خدمتتان معرفی کنیم.

نویسنده سید علی اندرزگو

معرفی فریم ورک های ریسپانسیو CSS (سری اول)

در این مقاله قصد داریم تا تعدادی از فریم ورک های css را که ریسپانسیو هم هستند خدمتتان معرفی کنیم.

استفاده کردن از فریم ورک های ریسپانسیو CSS می تواند شروع خوبی در پروژه های طراحی وب سایت به شما بدهد. بعضی ها از فریم ورک ها مانند بوت استرپ دارای کدهای اضافی می باشد که نارضایتی کاربران را به دنبال دارد، برخی نیز منحنی یادگیری نسبتا شیب داری دارند.

۱ . FICTOAN

FICTOAN این فریم ورک مناسب کسانی که دنبال استفاده از فریم ورک های بزرگ و پیچیده نیستند. این یک طرح رنگ روشن است، دارای آیکون های سفارشی است و بسیاری از عناصر که موجب سبک شدن شدن می شود را داراست.

۲ . avalanche

این فریم ورک قابلیت سفارشی سازی دارد و شما می توانید طبق نیازهای خود آن را سفارشی کنید. بسته های برای فعال کردن ویژگی های خاص وجود دارد، مانند سیستم شبکه سیال، کلاس های افست، ظروف، فاصله عمودی و غیره.

۳ . Beauter

در کمتر از ۵ کیلوگرم فشرده، Beauter مطمئنا چالش جدی بودن وزن را به دست می آورد. این به معنای نداشتن ویژگی نیست، شما مقدماتی مانند یک شبکه ریسپانسیو را دریافت می کنید، با این حال شما اصول اولیه مانند پارالاکس، modals، راهنمایی ها را نیز اضافه می کنید

۴ . Vanilla Framework

این فریم ورک وانیلی با طراحی ساده است که به شما نقطه ی شروع بسیار خوبی برای پروژه تان می دهد. بسیاری از ظروف و عناصر طراحی وجود دارد که به نظر خودشان عالی هستند اما همچنین به راحتی سفارشی می شوند تا مطابق با نظر شما باشند.

۵ . Bulma

بر مبنای CSS Flexbox اینم فریم ورک مدولار و responsive است که به شما اجازه می‌دهد از آن استفاده کنید. شما تمام مزایای Flexbox را دریافت می کنید، از جمله ستون ها و کاشی هایی که به طور خودکار بر اساس تعداد و نمایشگر خود تغییر اندازه می دهند.

۶ . Milligram

milligram تقریبا به همان کوچکی همنام خود است – فقط ۲ k است و کاملا فشرده‌شده. این فریم ورک شامل تمام اصول اولیه‌ای است که شما انتظار دارید و برای آن طراحی شده‌است با این فریم ورک تعداد سبک‌هایی که باید دوباره راه‌اندازی شوند را به حداقل برسانید

۷ . Look

InvisCss به عنوان یک جایگزین برای فریم ورک های پیچیده تر ساخته شده است. این فریم ورک دارای ویژگی های انتخابگر CSS ساده و یک رابط کاربری بسیار کوچک و جذاب است.

۸ . unlimitedGrid

بر اساس Sass، فریم ورک unlimitedGrid یک شبکه ی انعطاف‌پذیر و متحرک است، که مدولار است، بنابراین شما تنها باید از ویژگی‌هایی که نیاز دارید استفاده کنید. در این فریم ورکاز پشتیبانی Flexbox گنجانده شده و تغییرات شبکه چندگانه برای انتخاب وجود دارد.

۹ . Vital

Vital سبک و مقیاس پذیر است. این فریم ورک با استفاده از Sass ساخته شده، این فریم ورک طرح کارآمدی دارد، همچنین شما دکمه های سفارشی و loaders را در دسترس دارید. در این فریم ورک چند طرح سبک مفید نیز برای چیزهایی مانند کلاژ عکس، ظروف کارت و فرم ها گنجانده شده است.

۱۰ . PowerToCSS

بر اساس اصول SMACSS و DRY، فریم ورک PowerToCSS فریم ورکی سبک به شمار می رود که پایه ای محکمی را برای شما فراهم می کند تا به سرعت پروژه های خود را شروع کنید.

منبع

دانلود قالب شرکتی basic-opl

دانلود قالب شرکتی basic-opl

نویسنده سید علی اندرزگو

دانلود قالب شرکتی ebook-lite

دانلود قالب شرکتی ebook-lite

نویسنده سید علی اندرزگو

پاسخی بگذارید

ایمیل شما منتشر نشده و نزد ما محفوظ است.