معرفی ابزارهای جدید توسعه وب در سال ۲۰۱۹ (سری سوم)

این مقاله سومین سری از بهترین و جدیدترین ابزارهای توسعه وب است که تاکنون در سال ۲۰۱۹ منتشر شده. در این سری به معرفی ابزارهای جدید رسانه ایی، تست ها وابزارهای داده می پردازیم. Media tools ۱ . Orion Icon Library Orion Icon Library مجموعه ای است عظیم که بیش از ۶،۰۰۰ آیکون SVG خیره […]

نویسنده سید علی اندرزگو

معرفی ابزارهای جدید توسعه وب در سال ۲۰۱۹ (سری سوم)

این مقاله سومین سری از بهترین و جدیدترین ابزارهای توسعه وب است که تاکنون در سال ۲۰۱۹ منتشر شده. در این سری به معرفی ابزارهای جدید رسانه ایی، تست ها وابزارهای داده می پردازیم.

Media tools

۱ . Orion Icon Library


مجموعه ای زیبا از آیکون های SVG در سبک های مختلف

Orion Icon Library مجموعه ای است عظیم که بیش از ۶،۰۰۰ آیکون SVG خیره کننده در دسترس شما قرار می دهد.دو برنامه برای انتخاب وجود دارد: Free and Pro. برنامه Pro هیچ نیازی به نامگذاری ندارد و به بیش از ۲،۰۰۰ آیکون جدید دسترسی دارد و گزینه های مدیریت کتابخانه را فراهم می کند. (در اینجا مجموعه ای از ایکون های رایگان را نیز میتوانید پیدا کنید).

۲ . Frappe Charts

به این نمودارهای ساده، SVG که از GitHub الهام گرفته اند نگاهی بیندازید. ایجاد نمودار خطی، نمودار نوار، نمودار پایه و غیره، با اثرات شناور برای نمایش اطلاعات وجود دارد.

۳ . SVGator

یک ابزار انیمیشن ساز آنلاین با رابط کاربر پسند.

۴ . ApexCharts


ApexCharts به شما این امکان را می‌دهد که جداول جذاب، تعاملی و دیگر visualisations را تعبیه کنید.

از ApexCharts برای ایجاد جداول جاوا اسکریپت با کارایی بالا استفاده می شود. ویژگی‌های annotations و پویانمایی، که همگی با استفاده از یک API ساده ساخته و هدف‌دار می‌شوند.

۵ . MapKit JS

اگر شما نیاز به اضافه کردن یک نقشه در یک صفحه وب دارید، می توانید آن را نیز تعاملی ایجاد کنید. این کتابخانه جاوا اسکریپت از اپل به شما اجازه می دهد دقیقا همین کار را انجام دهید، بعلاوه می توانید از حاشیه نویسی ها و پوشش ها استفاده کنید. این سرویس با یک محدودیت روزانه رایگان از ۲۵۰،۰۰۰ نمایش نقشه و ۲۵،۰۰۰ تماس خدمات ارائه می شود.

۶ . Img2

یک برنامه جاوا اسکریپت که به طور خودکار از تصاویر caches برای بهبود عملکرد صفحه استفاده می‌کند. تنها کافیست مولفه‌های < / > را با < img – ۲ > < / img – ۲ > کنید و برنامه به طور خودکار برای شما کار ذخیره را انجام می‌دهد.

۷ . Puppeteer Recorder

یک پسوند Chrome که برهمکنش‌های مرورگر مانند کلیک، تایپ و تشکیل تعاملات را ثبت می‌کند، قبل از ایجاد یک اسکریپت برای puppeteer (API های تست headless Chrome). همچنین شما یک فرصت برای ویرایش کد تولید شده با استفاده از گزینه‌های پیکربندی دارید.

۸ . jsonstore.io


داده های ذخیره شده برای پروژه های کوچک را با استفاده از این فروشگاه داده بر اساس JSON ذخیره کنید

خدمات وب که یک انبار داده ابری آزاد، امن و JSON برای پروژه‌های کوچک ارائه می‌دهد. به وب سایت بروید، نشانی اینترنتی تولید شده را کپی کنید و شروع به ارسال درخواست‌های HTTP برای ارتباط با انبار داده خود کنید.

پاسخی بگذارید

ایمیل شما منتشر نشده و نزد ما محفوظ است.