توسعه وب طراحی سایت مقالات

معرفی ابزارهای جدید توسعه وب در سال ۲۰۱۹ (سری دوم)

این مقاله دومین سری از بهترین و جدیدترین ابزارهای توسعه وب است که تاکنون در سال ۲۰۱۹ منتشر شده. در این سری به معرفی ابزارهای جدید جاوااسکریپت و React می پردازیم. JavaScript tools ۱ . ScrollHint یک ابزار کوچک شسته و رفته که یک تصویر اشاره گر رونده را نمایش می دهد که نشان می […]

نویسنده سید علی اندرزگو

معرفی ابزارهای جدید توسعه وب در سال ۲۰۱۹ (سری دوم)

این مقاله دومین سری از بهترین و جدیدترین ابزارهای توسعه وب است که تاکنون در سال ۲۰۱۹ منتشر شده. در این سری به معرفی ابزارهای جدید جاوااسکریپت و React می پردازیم.

JavaScript tools

۱ . ScrollHint


ScrollHint یک نمودار نشانگر را به عناصر scrollable اضافه می‌کند.

یک ابزار کوچک شسته و رفته که یک تصویر اشاره گر رونده را نمایش می دهد که نشان می دهد که یک بخش از صفحه می تواند به صورت افقی پیمایش شود. مناسب برای برنامه های تلفن همراه با بخش پیمایش افقی.

۲ . ToastUI Editor

ToastUI Editor یک ویرایشگر WYSIWYG Extensible است که ویژگی Markdown GitHub را همراه با پسوند برای ایجاد نوارهای نمودار جذاب و نمودارهای مبتنی بر UML ارائه می دهد.

۳ . FilePond

FilePond یک کتابخانه جاوا اسکریپت است که برای اضافه کردن یک جزء آپلود فایل به برنامه شما طراحی شده است. تصاویر برای کمک به تضمین آپلود سریع تر، بهینه سازی می شوند. استفاده از FilePond رضایت شما را جلب خواهد کرد.

۴ . Swup

Swup یک کتابخانه انتقال صفحه دوستانه و ابتدایی است که در اطراف گذاره‌ای CSS کار می‌کند. از این رویدادها می توانید برای انجام کارهایی مثل اجرای جاوا اسکریپت، تحریک تجزیه و تحلیل و یا بستن sidebars استفاده کنید. اگر انیمیشن‌های مبتنی بر جاوا اسکریپت داشته باشید می توانید از یک ضمیمه JavaScript اختیاری موجود استفاده کنید.

۵ . Dinero.js

از کتابخانه Dinero.js برای کار با مقادیر پولی در جاوا اسکریپت استفاده می شود، که شامل API immutable و chainable، تنظیمات جهانی، فرمت extended و تبدیل پول و تبدیل ارز می‌باشد.

۶ . Selection.js 

این کتابخانه شما را قادر می‌سازد که انتخاب‌های رومیزی مانند در دسترس داشته باشید. برای مثال، می‌توانید آیتم‌های چندگانه را کلیک کرده و یا می توانید گروهی از اشیا در صفحه را انتخاب کنید و یا از Cmd / مهار + برای انتخاب سایر عناصر استفاده کنید.

۷ . Glider.js 


Glider.js یک افزونه اسلایدر جاوااسکریپت با ویژگی های مختلف و مفید

با توجه به وب سایت Glider.js، این یک کشویی سریع، بسیار کوچک، واکنش گرا، سازگار با موبایل، carousel / dependency / free با کنترل‌های مربوط به صفحه‌بندی است. شامل یک نمای سه‌بعدی و عملکردی عالی روی موبایل و دسکتاپ با استفاده از کشیدن یا ضربه زدن است.

۸ . ScrollOut

برای نشان دادن هر گونه تغییر یک کاربر برای آشکار کردن، از ScrollOut استفاده کنید. عناصر Animate با JavaScript جاوا اسکریپت، selectors CSS و یا متغیرهای CSS.

React tools

۹ . RSUITE


RSUITE یک کتابخانه از اجزای React با تعداد زیادی گزینه است

این مجموعه شامل تعداد زیادی از مولفه‌ها با تعاملات غنی، مانند modals، هشدارها، popovers، کشوها، میله‌های پیشرفت، عناصر فرم، نمایش داده و خیلی چیزهای دیگر است.

۱۰ . Pagedraw

یک ویرایشگر زنده با هم‌کاری WYSIWYG که کد برای اجزای زاویه‌ای / واکنش شما تولید می‌کند. با Pagedraw، شما می‌توانید اجزای واکنش را طبق معمول رسم کنید، اما تفاوت بزرگ این است که آن‌ها می‌توانند به صورتی که به صورت دستی کدگذاری شده‌اند مورد استفاده قرار گیرند.

۱۱ . react-smooth-dnd

همه ما از اهمیت داشتن کتابخانه های سازمان یافته قدردانی می کنیم. این کتابخانه ی کاملی برای React است که گزینه های مختلفی برای سناریوهای مختلف کشیدن و رها ارائه می دهد.

۱۲ . Unstated

کتابخانه های مدیریت دولتی زیادی وجود دارد. که هدفشان سهولت استفاده از آن هاست. با Unstated، شما در بالای الگوهای طراحی شده توسط React Components و context قرار می گیرید.

۱۳ . SVGR

SVGs را با استفاده از CLI یا به عنوان یک متصل شونده webpack ،rollup و یا بند متصل دار به اجزای واکنش تبدیل کنید. شما می‌توانید یک زمین‌بازی آنلاین را امتحان کنید که کد SVG قابل ویرایش را به سرعت به شما نشان می‌دهد.

۱۰ افزونهFree Slider & Carousel jQuery

۱۰ افزونهFree Slider & Carousel jQuery

نویسنده سید علی اندرزگو

دیدگاهتان را بنویسید

ایمیل شما منتشر نشده و نزد ما محفوظ است.