رتبه بندی و دامنه Ahrefs چیست؟

در این مقاله پیرامون رتبه بندی و دامنه Ahrefs صحبت خواهیم کرد Ahrefs

نویسنده سید علی اندرزگو

رتبه بندی و دامنه Ahrefs چیست؟

در این مقاله پیرامون رتبه بندی و دامنه Ahrefs صحبت خواهیم کرد.

حقیقتی که در عملکرد عالی نتایج جستجو وجود دارد بسیار ساده است: محتوای کیفی بالا، بهینه سازی سرعت وب سایت و نمایه بک لینک قوی.

Ahrefs فراتر از یک ابزار برای بررسی بک لینک ها می باشد. Ahrefs حاوی ابزار ها و ویژگی های سئوی زیادی از جمله کلیدواژه ها رنک ها است. Ahrefs ابزار فوق العاده ایی برای ایده گرفتن از تکنیک های است که در معتبرترین و بهترین سایت ها است. Ahrefs تمام ابزار های مورد نیاز برای سئوی سایت را در اختیارتان قرار می دهد.

دامنه رنک همه چیز درباره بک لینک های مرتبط و با کیفیت به وب سایت شما است. حال این دامنه چگونه محاسبه می شود؟ در واقع، Ahrefs آن را طبق الگوریتم خاص خود و بر طبق پارامترهای زیر محاسبه می کند:

  • تعداد دامنه های منحصر به فردی که به وب سایت شما مراجعه می کند.
  • تعداد دامنه هایی که به وب سایت شما ارزشی می بخشد.
  • تعداد کل بک لینکهای منحصر به فرد به دلیل مراجعه به دامنه ها.

Ahrefs Rank (AR) موقعیت وب سایت هدف را در بین تمام وب سایت های دیگر در پایگاه داده Ahrefs نشان داده شده توسط “قدرت” از پروفایل های بک لینک آنها نشان می دهد. وب سایت با قویترین نمایه بک لینک در رتبه ۱ قرار دارد.

رتبه بندی دامنه (DR) “محبوبیت بک لینک” وب سایت هدف را در مقایسه با تمام وب سایت های دیگر در پایگاه داده Ahrefs در مقیاس لگاریتمی ۱۰۰ نقطه ای نشان می دهد (بالاتر = قوی تر). Ahrefs DR را بر اساس تعداد وب سایتهایی که به URL های دامنه و قدرت نمایه بک لینک آنها پیوند دارند محاسبه می کند.

منبع

دانلود قالب شرکتی jony

دانلود قالب شرکتی jony

نویسنده سید علی اندرزگو

دانلود قالب شرکتی carbook

دانلود قالب شرکتی carbook

نویسنده سید علی اندرزگو

پاسخی بگذارید

ایمیل شما منتشر نشده و نزد ما محفوظ است.