توضیحاتی پیرامون local seo و تاثیر Backlink در سئو

در مقاله پیش رو در مورد بک لینک ها و تاثیر آن بر سئو و همچنین در مورد اینکه چگونه می توان بک لینک های کیفی تری داشت صحبت خواهیم کرد.

نویسنده سید علی اندرزگو

توضیحاتی پیرامون local seo و تاثیر Backlink در سئو

در مقاله پیش رو در مورد بک لینک ها و تاثیر آن بر سئو و همچنین در مورد اینکه چگونه می توان بک لینک های با کیفیت تری داشت صحبت خواهیم کرد.

شما می توانید سایتتان را بهینه سازی کنید تا سایتتان را به سادگی نسبت به SEO ارتقا دهید. با این حال متقاعد کردن سایت شخص دیگری برای پیوند شدن به سایت شما می تواند یک کار دلهره آور باشد.

تردید هایی که می تواند در ذهن شما ایجاد شود عبارتند از:
 • آیا محتوای من به اندازه کافی برای به اشتراک گذاشتن مناسب است؟
 • چگونه می توانم یک وب سایت دیگر برای پیوند شدن به سایتم دریافت کنم؟
 • ارزش وقت گذاشتن را دارد؟
 • آیا پیوندها باعث بهبود رتبه من در Google می شوند؟

تمام این سوالات می‌تواند برای اطمینان از اینکه شما بیش‌ترین ترافیک را برای کسب‌وکار محلی خود به دست می‌آورید، بسیار مهم باشد. اگرچه رتبه‌بندی یک محل کار از رویکردهای بسیار مشابه برای SEO بزرگ‌تر استفاده می‌کند، اما خواهید دید که نتایج بسیار سریع‌تر اتفاق میفتند.

چگونگی بالا بردن کیفیت بک لینک

قبل از شروع هرچه تعداد لینک هایی که ممکن است، ابتدا باید بدانید که لینک های با کیفیت خوب در واقع چگونه هستند.

بسیاری از کارشناسان بر این باورند که گرفتن لینک های با کیفیت بالا یکی از بهترین راه هایی است که وب سایت های خود را رتبه بندی می کند. بر اساس یک مطالعه توسط moz.com، سیگنالهای لینک ۲۹ درصد از عوامل رتبه بندی جستجوی محلی را تشکیل می دهند.

سیگنالهای پیوند متن متن لنگر ورودی، ارتباط مجوز دامنه و ارتباط کیفیت دامنه است.

 • پیوندها را پیدا کنید که به ترافیک مستقیم ارجاع کمک می کند
 • پیوندها را پیدا کنید که مخاطبان شما را به علامت تجاری خود عادت خواهند داد
 • پیوندها را پیدا کنید که بر روی شهرت شما ایجاد شود

با در نظر داشتن این موضوع، به شما اجازه می دهیم تا از طریق برخی از راه های ایجاد لینک های با کیفیت بالا خود را شروع کنید.

تاثیر بک لینک ها بر سئو

بک لینک ها از نظر تعداد و سایت لینک دهنده مورد ارزیابی قرار می گیرند. سایت هایی که تعداد بک لینک بیشتری دارند امتیاز بیشتری از سایت های که تعداد کمتری بک لینک دارند بدست می آورند. در مورد سایت های لینک دهنده، دامنه سایت لینک دهنده، وبلاگ و یا وب سایت بودن آن و امتیاز خود آن سایت در گوگل و همچنین تعداد مخاطبی که به سایت شما هدایت می کند بر نحوه امتیاز دادن به بک لینک ها تاثیر می گذارد. یک سایت با ۱۰ بک لینک از سایت های دولتی و یا دانشگاهی و مانند آن از سایتی که از صدها وبلاگ بک لینک دریافت می کند. امتیاز بیشتری دارد. نکته مهمی که در مورد بک لینک ها وجود دارد این است که (کیفیت بک لینک ها از تعداد بک لینک ها بسیار مهم تر است).

هنگام جستجوی بک لینک های با کیفیت بالا برای SEO باید روی سه نکته اصلی تمرکز کنید:

 • پیوندهایی را پیدا کنید که به ترافیک مراجعه مستقیم کمک کند
 • پیوندهایی را پیدا کنید که به مخاطب شما عادت کند که به برند شما عادت کند
 • پیوندهایی را پیدا کنید که بر اعتبار شما ایجاد شود

راه هایی برای بالا بردن کیفیت بک لینک ها

 • یکی از راهای عالی دیگر برای همکاری و ایجاد پیوندهای با کیفیت بالا ، همکاری با سایر مشاغل است. این نه تنها موجب شناخت برند شما در منطقه محلی خواهد شد بلکه می تواند به ساخت لینک های با کیفیت بالاتر کمک کند. اگر در یک رویداد محلی مشارکت یا حمایت مالی می کنید ، حتماً از سایر شرکای خود پیوندهایی را به وب سایت خود بخواهید. رویدادی که دارای ۲۰ شغل محلی باشد، بک لینک های با کیفیت بالقوه زیادی را ارائه می دهد. می توانید ضمن اینکه از حضور در مشاغل محلی خود نیز بهره مند می شوید ، این اتصالات را برقرار کنید.
 • از سایر مشاغل محلی پیوند کسب کنید، مشاغل زیادی در همسایگی شما وجود دارد که می توانید برای منافع متقابل با آنها شریک شوید. بسیاری از مشاغل کاملاً از نحوه کار SEO آگاهی ندارند. به دست آوردن یک پیوند متقابل که در آن هر دو از آن سود خواهید برد می تواند یک وضعیت برنده و برنده باشد. در صورت امکان ، مشاغل موجود در همان صنعت مورد نظر خود را امتحان کرده و متمرکز شوید ، زیرا این امر می تواند در رتبه بندی عوامل موثر باشد.
 • رقابت، آخرین بار چه زمانی به رتبه‌بندی محلی خود در گوگل نگاه کردیده اید؟ چه کسی بالاتر از شسما قرار دارد؟ شما می‌توانید به یک متخصص SEO مراجعه کنید تا به شما در تشخیص هویت رقیب تان کمک کند. به یاد داشته باشید همه کسب و کارها به طور قانونی عمل نمی‌کنند. همیشه مطمئن شوید که لینک‌های با کیفیت را دارید و از یک وب سایت با یک علامت سیاه از گوگل لینک پیدا نمی‌کنید.

تعریف Local SEO

سئوی محلی مفهومی است در بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو. موتور جستجوی گوگل مکان جغرافیایی افراد و سوابق جستجوی آنها را در نظر گرفته و نتایج خود را بر طبق می چیند. مکان جغرافیایی کاربران از طریق آی مشخص است ولی مکان جغرافیایی تجارت یا سایت شما تنها با رعایت اصولی ساده مشخص می گردد. تمام فعالیت هایی که شما برای تعیین مکان جغرافیایی تحت پوشش خودتان و فهماندن آن به ربات های گوگل انجام میب دهید را سئو محلی (Local SEO) می نامیم.

دانلود قالب شرکتی flight

دانلود قالب شرکتی flight

نویسنده سید علی اندرزگو

دانلود قالب شرکتی endurance

دانلود قالب شرکتی endurance

نویسنده سید علی اندرزگو

پاسخی بگذارید

ایمیل شما منتشر نشده و نزد ما محفوظ است.