بهترین CSS Code Generator های رایگان برای توسعه وب (سری دوم)

در این پست ۸ مورد دیگر از CSS Code Generator های رایگان برای توسعه وب را خدمت شما عزیزان معرفی می کنیم.

نویسنده سید علی اندرزگو

بهترین CSS Code Generator های رایگان برای توسعه وب (سری دوم)

در این پست ۸ مورد دیگر از CSS Code Generator های رایگان برای توسعه وب را خدمت شما عزیزان معرفی می کنیم.

۱ . Button Generator

برای استفاده از دکمه در وب سایت روش های مختلفی وجود دارد. اما با کمک این ژنراتور می توان دکمه ها را خیلی راحت تر تولید کرد. این طرح ها در دسترس ما هستند و با استفاده از آن طراحی ها می توانیم به سادگی کد مربوط به وب سایت خود را دریافت کنیم

Generate Button

۲ . Color Zilla

این افزونه ای است که در مرورگرها استفاده می شود. با کمک این پسوند ، به راحتی می توانید کدهای مربوط به رنگ های مختلف را بدست آورید. پس از نصب این افزونه در مرورگر خود ، لازم نیست که کدهای رنگی را در صفحات مختلف جستجو کنیم و از این رو ، وقت خود را صرفاً هنگام رمزگذاری صرفه جویی کنیم.

۳ . WAIT! Animate

یکی از اصلی ترین دلایل استفاده از این ابزار این است که می تواند انیمیشن را در پس زمینه به تأخیر بیندازد. انیمیشن هایی مانند Shake، Ring، Bounce، Float، Spin و غیره با استفاده از این ابزار امکان پذیر است. می توان زمان انیمیشن ها را تنظیم کرد و از این رو تأخیر انیمیشن را طبق نظر کاربر ایجاد کرد.

۴ . CSS3 Maker

مانند سایر ژنراتور کدها از این ژنراتور نیز برای تولید کدهای CSS رایگان برای CSS3 استفاده می شود. می توان طرح های مختلفی را از این منو انتخاب کرد و پس از طراحی کامل به سادگی می توان آن را در وب سایت کپی کرد.

۵ . CSS Pattern Generator

الگوهای موجود در صفحه وب می توانند پازلی را در یک تصویر الگو درست کنند. از این ابزار برای ایجاد الگو در صفحه وب استفاده می شود. قبل از این ما برای ایجاد الگوها مجبور بودیم از جدول استفاده کنیم اما با استفاده از این امکانات می توان آنها را به سادگی تهیه کرد و کدها را به راحتی به دست آورد.

۶ . Westciv

به طور کلی ما از شیب ها به عنوان تصویر پس زمینه وب سایت خود استفاده می کنیم تا نمای پویا از وب سایت خود ایجاد کنیم. اضافه کردن چنین تصاویری از طریق اینترنت چندان هوشمندانه نیست. بنابراین با استفاده از این ابزار می توانیم خودمان یک گرادیان ایجاد کنیم و پس از دریافت کد آن به سادگی آنها را به وب سایت خود اضافه کنیم.

۷ . Layer Styles

این ابزار با سایه تار یا پس زمینه تصاویر نمایی بسیار پویایی ایجاد می کند. این ابزار به ما کمک می کند تا با ساختن یک سایه پس زمینه یا ایجاد شیب هایی در پس زمینه یا موارد دیگر یک کد برای ظاهر طراحی لایه ها ایجاد کنیم. این نوع جلوه ها به صفحه وب جذابیت خاصی می بخشد.

۸ . CSS Typeset

این ابزار به ما کمک می کند تا کدی برای متونی که به شیوه ای شیک نوشته شده اند تولید کنیم. ممکن است به برخی از سبک های مختلف مانند قلم، اندازه متفاوت قلم، رنگ قلم، وزن قلم و غیره نیاز داشته باشیم که توسط این ابزار برآورده می شود. این ابزار عموماً برای طراحی متون مورد استفاده قرار می گیرد.

بهترین CSS Code Generator های رایگان برای توسعه دهندگان (سری اول)

منبع

دانلود قالب شرکتی travelify

دانلود قالب شرکتی travelify

نویسنده سید علی اندرزگو

دانلود قالب شرکتی flight

دانلود قالب شرکتی flight

نویسنده سید علی اندرزگو

پاسخی بگذارید

ایمیل شما منتشر نشده و نزد ما محفوظ است.