بهترین کتابخانه های انیمیشن jQuery در سال ۲۰۱۹ (سری دوم)

در ادامه معرفی کتابخانه های انیمیشن جی کوئری در این پست ۱۰ مورد دیگر از این کتابخانه ها را خدمت شما معرفغی می کنیم

نویسنده سید علی اندرزگو

بهترین کتابخانه های انیمیشن jQuery در سال ۲۰۱۹ (سری دوم)

در ادامه معرفی کتابخانه های انیمیشن جی کوئری در این پست ۱۰ مورد دیگر از این کتابخانه ها را خدمت شما معرفغی می کنیم

انیمیشن های jQuery وب متحرک ، سریع و محبوب هستند و روز به روز در حال پیشرفت هستند. این انیمیشن ها هنگام تعامل با محتوای وب سایت شما توجه کاربران را بیشتر جلب می کنند. ایجاد عناصر متحرک و سایر رابط های مرتبط با طراحی وب از ابتدا می تواند مشکل و وقت گیر باشد. آنچه ما در اینجا معرفی می کنیم بازخورد کارهایی است که دیگران با انیمیشن های jQuery خود انجام داده اند و ما می توانیم از ان ها استفاده کنیم.

۱ . Dynamics.js – JavaScript library to create physics-based animations

Dynamics.js یک کتابخانه در حال رشد برای داده ها و جمعیت داده های کاوشگر است. Michaël Villar، که نویسنده این کتابخانه است، یک پروژه جانبی جالب ساخته است که معلوم شد تبدیل به یک کتابخانه jQuery فوق ستاره برای انجام انیمیشن های مربوط به فیزیک در وب شده است. هرچه باشد، این کتابخانه می تواند از آن مراقبت کند. Dynamics.js به شما امکان می دهد ویژگی های CSS، عناصر DOM، خصوصیات SVG و یک شیء JavaScript را از هر نوع انیمیشن کنید. چنین کتابخانه های پویایی به سختی حاصل می شوند.

۲ . Iconate.js

ما عاشق رویکرد Iconate.js هستیم، این یک روش منحصر به فرد برای ترکیب فونت آیکون های موجود است. جلوه های موجود به JS را به آنها اضافه می کند و یک ابزار / پلت فرم منحصر به فرد را با هم ترکیب می کند. Iconate.js به شما امکان می دهد تا دو آیکون مختلف، اولین نماد و آیکون دوم را انتخاب کنید و گزینه ای را برای انتخاب بین انواع مختلف جلوه های محو انتخاب کرده و سپس آن را تست کنید. بنابراین، هنگامی که بر روی نماد اول کلیک می کنید، در حالی که از آیکون شماره ۱ به نماد شماره ۲ تغییر می کنید، جلوه محو ظاهر می شود. این می تواند به خصوص برای انتقال فلش و دکمه در وب سایت شما مفید باشد.

۳ . D3.js – Data Driven Documents

آنچه که به عنوان یک پروژه امیدوارانه شروع شد،امروز تبدیل به یکی از موفق ترین پروژه های JS در تمام دوران شده است. D3 یک کتابخانه JS برای وب است که امکان دست کاری انواع مختلفی از اسناد را که مبتنی بر داده های واقعی هستند فراهم می کند. هر نوع داده ای که دارید، با D3.js می توانید قدرت HTML5 ،CSS3 و SVG را برای قرار گرفتن در معرض داده های خیره کننده برای مرورگرتان ترکیب کنید. D3 مؤلفه های بصری پیچیده ای را برای شما فراهم می کند که با آن می توانید داده ها را به روش های مختلف نمایش دهید، این کتابخانه همچنین به شدت روی انیمیشن ها تمرکز دارد.

۴ . Animatic.js

می‌خواهید چند رویداد را همان زمان انیمیشن کنید، نمی دانید چطور این کار را انجام دهید؟ Animatic.js به شما اجازه می‌دهد تا تمام وب سایت خود را انیمیشن کنید، در حالیکه تنظیمات و رویکردهای انیمیشن منحصر به فردی را به شما می‌دهد.

۵ . FakeLoader.js

Spinnerها و لودر راهی آسان برای ساخت وب سایت شما هستند. FakeLoader.js می‌خواهد که همه به لودر ساده‌ دسترسی داشته باشند و ریسندگان می‌توانند آن را به صورت انتقالی از یک صفحه به صفحه اضافه کنند. بخش جالب، یکپارچه کردن این کتابخانه بسیار آسان است که حتی WordPress هم قادر به انجام آن خواهد بود، مانند کتابخانه زیبایی، حیف است که از آن استفاده نکنیم.

۶ . ScrollMagic

ما فقط دوست داریم وقتی توسعه دهندگان چیزهای خود را جادویی بنامند، از بسیاری جهات واقعاً جادویی است ، به خصوص برای افرادی که در زمینه توسعه وب بی تجربه هستند. کتابخانه ScrollMagic به شما امکان می دهد بر اساس موقعیت قرارگیری پیمایش فعلی کاربر ، انیمیشن های خاصی را انجام دهید. پس از رسیدن کاربر به قسمت خاصی از وب سایت ، می توانید از ScrollMagic برای ایجاد یا ایجاد یک انیمیشن خاص استفاده کنید. بر اساس نوار پیمایش آنها. یک عنصر وب سایت خاص را به یک مکان خاص بخیسانید و بر اساس حرکت کاربران آن را در آنجا بگذارید ، یا آن را در کنار کاربر حرکت دهید. ScrollMagic همچنین با افزودن Parallax به وب سایت شما و انجام کارهای جالب دیگر کمک می کند.

۷ . Transition Slider

اگر به دنبال راه‌هایی برای رنگو لعاب دادن به وب سایت خود هستید، بهتر است یک اسلایدر مدرن به وب سایتتان اضافه کنید. و آن را در صفحه اول قرار دهید. در نگاه اول، انتقال گذار مانند سایر اسلایدرهای classic است. هم چنین به طور کامل قابل تنظیم کردن و دقیق تر درست کردن است و باعث می‌شود که آن به دنبال نیازمندی‌های وب شما باشد. بر روی تمام دستگاه‌های تلفن همراه و مرورگرهای وب جدید نیز کار می‌کند. یک اسلاید نمایشی اضافه کرده و یک تفاوت ایجاد کنید.

۸ . Pave

به جای اینکه پس‌زمینه خود را کسل‌کننده و خسته‌کننده نگه دارید، با Pave آن را تغییر دهید. Pave ابزار ساده ایی برای ایجاد پس‌زمینه‌های فضایی تعاملی است. Pave یک تجربه سرگرم‌کننده را ایجاد می‌کند که کاربران را به مدت طولانی در سایت نگه می دارد.

برخی از ویژگی‌های of سه‌بعدی، انیمیشن شگفت‌انگیز، ۱۰۰ درصد آمادگی همراه و سازگاری کامل با مرورگر وب می‌باشند. فرآیند نصب، مدیریت و نگهداریآن ساده است. شما می‌توانید چیدمان ها را اصلاح کنید همچنین می‌توانید آن‌ها را متناسب با نیازها و الزامات مورد نظر خود قرار دهید.

۹ . Magic Hover JS

یک اثر شناور زمانی است که می توانیدمکان نمای خود را روی یک نماد یا یک شی بکشید و نوعی انیمیشن را ایجاد کنید. برای داشتن بهترین افکت هاور در وب سایت خود حتما از Magic Hover JS که افزونه ی جالبیست استفاده کنید.

Magic Hover JS گزینه های مختلف زیادی را در اختیار شما قرار می دهد که می توانید از آن ها استفاده کنید. با Magic Hover JS توجه همه را به خود جلب خواهید کرد و حتی احساسات (خنده) را در بسیاری از افراد تقویت خواهید کرد. Magic Hover JS یک افزونه jQuery است که نصب آن بی دردسر و گزینه های مختلفی را برای انتخاب در اختیار شما قرار می دهد. گاهی اوقات این جزئیات هستند که به شما کمک می کنند تا خود را از بقیه متمایز کنید.

۱۰ . Miniature Earth

این مورد مطمئناً علاقه شما را بر خواهد انگیخت. اگر در برخی از انواع پروژه مانند پروژه های مربوط به سفر، آموزش، بازی‌ها، آب و هوا و اخبار دست داشته باشید، عملکرد بهتری خواهید داشت. در واقع ، تصور شما این است که آنچه را برای شما می خواهید از Earth Miniature استفاده کنید ، تعریف می کند. و نام این افزونه کاملاً توصیفی است. این چیزی نیست جز یک جهان ۳D تعاملی برای JavaScript. نکته جالب در مورد این افزونه این واقعیت است که فقط یک پرونده برای بارگذاری وجود دارد – بدون درهم و برهمی.

می توانید بارهای زیادی از تغییرات مختلف جهان را تغییر دهید که باعث افزایش تجربه می شود. به عنوان مثال: می توانید در مورد ماجراجویی سفر خود بنویسید، زمانی که کاربر از طریق محتوا پیمایش و خواندن می کند ، Miniature Earth ارتباط برقرار می کند ، می چرخد و ویژگی های متحرک را نشان می دهد. Miniature Earth همچنین دارای نشانگرهای داخلی است ، اما می توانید طرح را طوری تنظیم کنید که مطابق با مقررات مارک تجاری شما باشد.

بهترین کتابخانه های انیمیشن jQuery در سال ۲۰۱۹ (سری اول)

منبع

پاسخی بگذارید

ایمیل شما منتشر نشده و نزد ما محفوظ است.