بهترین سرویس های جایگزین برای گوگل آنالیتیکس (سری دوم)

در ادامه معرفی بهترین سرویس های جایگزین تحلیلگر رایگان گوگل آنالیتیکس در این پست تعداد دیگری از این ابزارها را معرفی می کنیم.

نویسنده سید علی اندرزگو

بهترین سرویس های جایگزین برای گوگل آنالیتیکس (سری دوم)

در ادامه معرفی بهترین سرویس های جایگزین تحلیلگر رایگان گوگل آنالیتیکس در این پست تعداد دیگری از این ابزارها را معرفی می کنیم.

چگونه ترافیک سایت خود را آنالیز کنیم؟ این سوالی است که اغلب ما در راه رسیدن به جواب آن با ابزار گوگل آنالیتیکس آشنا شدیم. گوگل آنالیتیکس به ما امکان می دهد که سایت خود را بطور رایگان تحلیل کنیم ، رفتار مخاطبان سایت خود را بررسی کنیم ، میزان بازخورد کلمات کلیدی را تعیین و استراتژی های خود را بهبود بخشیم. تحلیل آمارهای یک سایت باعث میشود که بتوانیم سایت خود را بهتر مدیریت کنیم. بدون ابزارهای تحلیل سایت عملا ما نمی توانیم مسیر درستی را برای پیشرفت سایت خود پیدا کنیم و به دور خود خواهیم چرخید.

Google Analytics ابزاری فوق العاده ایی است، که دارای داده های زیادی است. پس چرا به دنبال ابزارهای جایگزین هستید؟

بارزترین دلایل آن عبارتند از: تجزیه و تحلیل گوگل ابزاری برای کارشناسان است. برای استفاده بیشتر از آن باید بدانید که چگونه از آن استفاده کنید. آموزش ، علاقه ، زمان و تجربه طول می کشد تا یافته های ارزشمند و عملی را از آن بدست آورید. بسیاری از دارندگان مشاغل ترجیح می دهند به همان اندازه وقت خود را صرف بهبود شغل خود و کمترین زمان ممکن برای انجام تجزیه و تحلیل داده ها کنند. اینجا جایی است که جایگزین گوگل آنالیتیک وارد شود.

همه عوامل برای همه به همان اندازه مهم نیستند، بنابراین ما یک بررسی کلی از پنج معیار ارائه داده ایم. بنابراین می توانید بهترین انتخاب برای سایتتان را در نظر بگیرید.

Whatagraph

Whatagraph گزارش جمع آوری تجزیه و تحلیل را با جمع آوری داده ها از کانال های بازاریابی و ارائه داده های تجزیه و تحلیل به روشی که مشتریان و تیم هایشان به راحتی درک می کنند ، خودکار می کند. این ویژگی ها عبارتند از:

  • داده ها از چندین کانال دیجیتال
  • قالب های قابل برنامه ریزی
  • تولید خودکار گزارش و ارسال نامه الکترونیکی
  • گزارش محدوده تاریخ انعطاف پذیر
  • چندین زبان در دسترس است

این راه حل در درجه اول برای آژانس های دیجیتال طراحی شده است. با این وجود ارزش آن را برای صاحبان مشاغل کوچک نیز به ارمغان می آورد ، اما لازم است کانال های مختلفی را که از آنها به داده ها نیاز دارید تنظیم کنید.

PaveAI

PaveAi از داده های Google Analytics برای تعیین گزینه های بهبود در ترافیک وب سایت شما استفاده می کند. نتیجه این مجموعه در مجموعه ای از گزارش های زیبا با طراحی PDF برای شما ارائه شده است.

قدرت برنامه استفاده پیشرفته آن از AI است. پاوه از این استفاده می کند تا روندها و الگوهای موجود در رفتار کاربر خود را مشخص کند. این اطلاعات سپس برای ارائه توصیه هایی در مورد چگونگی تقویت ترافیک استفاده می شود.

برنامه افزودنی به Google Analytics است ، و این مهمترین مزیت است و بزرگترین اشکال آن است. بسیار عالی است زیرا تمام داده های Google بدون دردسر در دسترس است. نقطه ضعف این است که از آنچه داده های Google اجازه می دهد نمی توانند بیشتر به جدول بیاورند. این بدان معنی است که این برنامه در توصیه های رفتار کاربر در سایت کاملاً ضعیف است.

Woopra

Woopra یک بستر تحلیلی محتوا است که در User Journey Analytics تخصص دارد.

این یک ابزار شرکتی کاملاً محبوب است و بسیاری از ویژگی های همکاری را در آن ایجاد کرده است. همچنین در ادغام برنامه های شخص ثالث بسیار مهم است.

نقطه ضعف قیمت است. این کار با ۹۹۹ دلار در ماه شروع می شود و تقریباً همه صاحبان مشاغل کوچک را از راه حل دور می کند.

همچنین باید بدانید که این یک ابزار بسیار تخصصی است که در بهبود و درک جریان های پیچیده سفر کاربر متمرکز است.

Gauges

اگر دانستن ترافیک کاربر در زمان واقعی و به اشتراک گذاری این اطلاعات در تیم ها ، برای تجارت شما ضروری است ، پس Gauges ها برای شما بسیار عالی هستند.

این نرم افزار ساده برای استفاده است و برای به اشتراک گذاری آسان داده های کاربر زنده طراحی شده است. ویژگی های اصلی عبارتند از:

  • داده زنده
  • نظرات و افراد
  • محتوای برتر خود را بدانید
  • داده ترافیک هوایی در زمان واقعی

این رابط کاربری ساده ای دارد. اگر مشاغل شما نیازی به اقدام به داده های زمان واقعی ندارد ، احتمالاً با برخی از گزینه های موجود در این صفحه بهتر عمل می کنید. نکته ای که برای آن صحبت می کند ، قیمت شروع تنها ۶ دلار است.

بهترین سرویس های جایگزین برای گوگل آنالیتیکس (سری اول)

منبع

پاسخی بگذارید

ایمیل شما منتشر نشده و نزد ما محفوظ است.