بهترین برنامه های موبایل برای مدیریت سایت های وردپرسی (سری دوم)

در این پست ۹ مورد دیگر از بهترین برنامه های موبایل برای مدیریت سایت های وردپرس با استفاده از تلفن همراه را به شما معرفی می کنیم.

نویسنده سید علی اندرزگو

بهترین برنامه های موبایل برای مدیریت سایت های وردپرسی (سری دوم)

در این پست ۹ مورد دیگر از بهترین برنامه های موبایل برای مدیریت سایت های وردپرس با استفاده از تلفن همراه را به شما معرفی می کنیم.

۱ . Inbox by Google

به عنوان مالک سایت وردپرس ، اعلان های ایمیل زیادی را برای نظرات ، به روز رسانی ها و اطلاعیه های فرم تماس دریافت خواهید کرد.

صندوق ورودی توسط Google به شما امکان می دهد سریع صندوق ورودی خود را تمیز کنید. این سرویس گیرنده ایمیل هوشمند به طور خودکار ایمیل های شما را به صورت گروهی بسته بندی می کند و به شما امکان می دهد تا به راحتی انجام آنها را علامت گذاری کنید.

همچنین فقط با اطلاع رسانی در مورد ایمیل های مهم ، اعلان ها را کاهش می دهد ، و حدس می زنید که کدام ایمیل مهم هستند.

۲ . Google Drive

Google Drive برای همه پرونده های شما فضای ذخیره رایگان ارائه می دهد. مهمتر از همه این امکان را به شما می دهد تا از هر کجای دستگاه، به آن فایلها دسترسی پیدا کنید.

گزینه های دیگر: Dropbox | OneDrive 2

۳ . Google Authenticator

رمزهای عبور را می توان به راحتی توسط هکرها کرک کرد این کار باعث می شود سایت وردپرس شما آسیب پذیر باشد. اضافه کردن تأیید صحت دو مرحله ایی، سایت وردپرس شما را در برابر تلاشهای هکرها محافظت می کند.

برنامه Google Authenticator به شما کمک می کند تأیید صحت دو مرحله را به بسیاری از برنامه ها از جمله سایت وردپرس خود اضافه کنید.

۴ . Google Adsense

Google Adsense راهی آسان برای کسب درآمد برای وب سایت ها و وبلاگ های کوچک فراهم می کند. اگر قبلاً از Google Adsense برای ارائه تبلیغات در سایت وردپرس خود استفاده می کردید، برنامه Google Adsense یک گزینه عالی برای شماست.

این برنامه مرور کلی از حساب Adsense شما را فراهم می کند. و به شما امکان دسترسی فوری به گزارش های درآمدزایی دقیق در همه معیارهای کلیدی را می دهد.

۵ . PayPal

اگر یک فروشگاه آنلاین را اداره می کنید، برنامه تلفن همراه PayPal برنامه ای ضروری است برای شماست. با این برنامه می توانید تمام فعالیت های PayPal خود را از دستگاه های تلفن همراه خود مشاهده کنید.

همچنین می توانید مبلغ پرداختی ، انتقال مانده از PayPal به حساب بانکی و موارد دیگر را انجام دهید.

۶ . LastPass

شما همیشه باید از کلمه عبور های قوی برای همه حساب های خود از جمله سایت وردپرس تان استفاده کنید. نمی توان همه آن رمزهای عبور دشوار را به خاطر آورد. LastPass مدیریت گذرواژه‌ها را آسانتر می کند، بنابراین دیگر لازم نیست رمزهای عبور را به خاطر بسپارید. این دستگاه در دسکتاپ، مرورگرها و حتی روی تلفن همراه شما کار می کند.

۷ . Pomodoro Timer

صاحبان مشاغل ممکن است بخواهند روی چند کار تمرکز داشته باشند. اینجاست که تایمر پومودورو خیلی به کار می آید. تکنیک Pomodoro یک روش مدیریت زمان است. از یک تایمر برای تجزیه کار به فواصل زمانی استفاده می کند که توسط استراحت های کوچک جدا می شود.

نسخه های جایگزین: تایمر Pomodoro برای iOS | تایمر Pomodoro برای Google Chrome

۸ . IA Writer

نوشتن در دستگاه های تلفن همراه بسیار دشوار است. اندازه صفحه نمایش خیلی کوچک است و برای بالا و پایین کشیدن آن حوصله زیادی نیاز است.

IA Writer نوشتن در دستگاه های تلفن همراه را آسان تر کرده و آن را به یک تجربه دلپذیر تبدیل می کند. این نرم افزار با یک رابط کاربری بدون سر و صدا و بصری انجام می شود که به شما کمک می کند تا روی مقالات طولانی دستگاه های تلفن همراه خود کار کنید. از همه مهمتر می توانید برنامه را به سایت وردپرس خود وصل کنید و پیش نویس ها را مستقیم یا منتشر کنید.

۹ . Trello

چه شما یک وبلاگ نویس شخصی باشید و چه یک تیم، انجام کارها به نظم و انضباط و زمانبدی نیاز دارد. Trello به شما کمک می کند تا در کارتان مدیریت و سازماندهی خوبی داشته باشید.

Trello یک برنامه بهره وری برای افراد و همچنین تیم ها است. از تخته ها، لیست ها و کارت ها برای سازماندهی کارها به روشی سرگرم کننده و پاداش دهنده استفاده می کند.

دانلود قالب شرکتی travelify

دانلود قالب شرکتی travelify

نویسنده سید علی اندرزگو

دانلود قالب شرکتی flight

دانلود قالب شرکتی flight

نویسنده سید علی اندرزگو

پاسخی بگذارید

ایمیل شما منتشر نشده و نزد ما محفوظ است.