ایده هایی برای ایجاد سریعتر محتوای وب سایت

در این مقاله به تعدادی از ایده هایی که برای سریعتر ایجاد کردن محتوای سایتتان نیاز دارید را خدمتتان معرفی می نمائیم.

نویسنده سید علی اندرزگو

ایده هایی برای ایجاد سریعتر محتوای وب سایت

تمام کسانی که وبلاگ یا سایتی دارند به مشکلاتی در مورد محتوای سایت یا وبلاگشان بر خورد می کنند. در این مقاله به تعدادی از ایده هایی که برای سرعت بخشیدن به ایجاد محتوای سایت نیاز است را خدمتتان معرفی می نمائیم.

۱ . به اشتراک گذاشتن ویدئو

در حال حاضر یوتیوب بخشی از وقت روزانه ما را به خود اختصاص می دهد. در مورد چیزهایی که می توانید تصور کنید، تعداد بسیار زیادی ویدئو وجود دارد. چیزی را که دوست دارید پیدا کنید، یک خلاصه را در مورد اینکه چرا آن را خوب و جاسازی شده در پست خود بنویسید.

۲ . خودتان ویدئو ایجاد کنید

اگر شما دوربین دارید می توانید چیزهای جالبی برای گفتن داشته باشید. اکثر مردم بیشتر به تماشای ویدیو رغبت نشان می دهند تا خواندن مطالب سایت. حتی پخش زنده هم می‌تواند باعث ایجاد علاقه شود.

۳ . ابزار Google Adword

این سرویس می تواند به شما کمک کند عباراتی را که می توانید در مورد آن بنویسید را هدف بگیرید. موضوع مورد نظر خود را که در مورد وب سایت شما است را تایپ کنید و روی جستجو کلیک کنید. این باعث می شود که بسیاری از اصطلاحات مختلفی که وجود دارد برای شما نمایش دهد که ممکن است به کارتان بیاید.

۴ . جستجوی نسبی گوگل

جستجوی نسبی گوگل با ابزار adwords کلیدواژه همراه می‌شود و خیلی به کارتان می آید، شما می توانید چیزی را در جستجوی گوگل تایپ کنید و ببینید چه شرایط دیگری ممکن است ایجاد شود. گاهی اوقات برخی از ترکیبات را پیدا میکنید که شگفت زدتنا می کند.

۵ . مصاحبه با کارشناس

این مورد کمی وقت گیر است و ممکن زمان زیادی نیاز داشته باشد. اینکه شخصی در حوزه ی کاریتان باشد که بتوانید سوال هایی از او بپرسید و پاسخ کاملی به سوال ها داده شود کمک شایانی به محتوای سایتتان می کند. در مورد اینکه چند سوال بپرسید حد مشخصی ندارد، اما من به پرسیدن بیش از ده سوال تمایلی ندارم.

۶ . وبلاگ نویسی

کلاهبرداری، نظرات یا تجدید نظر، هر اسمی که می خواهید روی آن بگذارید. این زمانی است که شما می‌توانید پست‌های قبلی را از وبلاگ خود یا از وبلاگ های خارجی گردآوری کنید. آن ها را با هم ادغام کرده و به عنوان یک مقاله پست کنید.این روش راه خوبی برای درگیر کردن کاربران مختلف است.

۷ . آموزش ها واسکرین شات ها

این مورد می‌تواند با مورد دوم که ایجاد کردن ویدئو توسط خودتان بود ترکیب شود. نشان دهید که چگونه میتوان یک مشکل را حل کرد و یا به کاربران سایتتان مطلب جدیدی آموزش دهید نکته ی جدیدی بگوئید .این موضوع واقعا کاربران را درگیر می کند و موجب بحث و اشتراک گذاری نظراتشان با سایت شما می شود.

۸ . بررسی کردن یک سرویس یا محصول

ارائه دادن نظرات صادقانه در مورد خدمات یا محصولات می تواند به سایت شما اعتبار بیشتری ببخشد. اگر در سایت یا وبلاگتان یک سرویس یا محصولی را توصیه می کنید باید توجه کنید که آیا آنها یک شبکه وابسته دارند. این جایی است که شما می توانید مشتریان خود را برای کمیسیون ارجاع دهید.

پاسخی بگذارید

ایمیل شما منتشر نشده و نزد ما محفوظ است.